Нейробіологи назвали простий спосіб запам'ятати інформацію
Обществоhealth.24tv.ua06 октября 2020

Нейробіологи назвали простий спосіб запам'ятати інформацію

Нарешті теорія про те, що найкраще запам'ятовується інформація, написана від руки, набула наукового підтвердження.

Нейробіологи з Норвезького університету науки і технології проаналізували патерни мозкових хвиль дітей і молоді під час написання тексту від руки або набору на клавіатурі. Виявилось, що мозок сприймає ці дії по-різному, повідомляє New Atlas.

Науковці виявили, що необхідні для навчання мозкові хвилі виникають у людей лише тоді, коли текст фіксується під час написання від руки, а не під час набору тексту. 

Коли учасники дослідження писали від руки за допомогою цифрового стилоса, синхронізувалися ділянки мозку в тім'яній і центральній частках. Активність цих областей пов'язана з запам'ятовуванням і кодуванням нової інформації, тож важлива під час навчання.

Писати від руки – трохи повільніший процес, але для дитини важливо пройти цю тяжку фазу. Складні рухи рукою і правильне написання літер корисні з кількох причин. Якщо ви використовуєте клавіатуру, то робите один і той самий рух. А на листку потрібно контролювати моторику і почуття, – пояснила керівниця дослідження Одрі ван дер Мер. 

Дослідники зауважили, що в жодному випадку не пропонують відмовитися від цифрових пристроїв в освіті. Втім, метод запису інформації таки пов'язаний з нейронними процесами.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Петя це наше усе ..Зачем она на него бочку будет катить 7- Он же святой, -цены ему нет...)))))
Весёлый Роджер
Ага "е". А ты ещё его спроси про пана Продана и про 800 млн грн, шо пропали на вугле из ЮАР. И шо, як бывший пан министр поживает? Шо в Италии, на своей вилле чихает? Ой бедненький! Ось воно як!
Весёлый Роджер
Ношу и с этой ковидной хернею не шучу и тебе не советую! Запомни - Безопасности много не бывает! Никто не застрахован от этой дряни. И не надо смущаться никого - ты же не голая идешь. Хотя конечно, это мысль, в маске, перчатках и без всего, ну кроме сапог ботфортов - ты попадёшь на обложки журналов! :-))))))
е
не только.. а откаты? те самые что по стоимости больше самой дороги...
е
А не расскажешь кто во время котлов деньги из Украины в офшор выводил? не? не заплачено на Петю тявкать?
Весёлый Роджер
Луночка ну даже если я б такое и написал, ты же у нас вумная дама, ты бы сразу спросила меня, а сколько солдат было у того и другого? Ну максимум 50- 70 тыс, а это ерунда, в сравнении с почти 350 тыс бандеровцев и почти 1 МЛН!!! полицаев на Украине! Вот эти бандеровци и полицаи и есть щирые херои, это в честь них сейчас называют улицы и школы, это за их владу тут дупу рвёт поддонок Шмуля.
Луна-2
Привет Ро! вроде -пока тьфу -тьфу -тьфу ....Ты -то сам как -перчатки и маску носишь ? -Так и я когда ношу когда нет ....НУ а елене верно америка затмила все и разум -и ....