Обществоnashamama.comSep 18

Нема часу на виховання: 7 порад працюючим батькам

Як виховати чадо, навіть якщо ви бачитеся лише ввечері?

У процесі виховання є кілька універсальних пунктів, в яких більшість фахівців одностайні - як розподілити час таким чином, щоб самовиражатися, знаходити хвилинку на справи сімейні і залишатися найближчою людиною своїм дітям. 1. Півгодини. Незважаючи на постійну зайнятість, батькам потрібно знаходити принаймні 30 хвилин в день для спілкування з дитиною - дітям важливо відчувати, що вони цікаві батькам. Дослухувати до кінця, не перебиваючи і утримуючись від негативу і засудження. 2. Обережно з емоціями. Частіше замислюйтесь над своїми словами і поведінкою, визначаючи, як це виглядає в очах дитини. Хорошим виходом буде дати дітям просте завдання - спільна праця зближує. До того ж, поки ви зайняті спільним приготуванням вечері, у вас буде можливість поговорити по душам. 3. Не намагайтеся купити свою дитину. Одна з найчастіших помилок дорослих - спроба задобрити дітей подарунками при неможливості приділяти їм достатньої уваги. Відчуваючи себе винними, ми закриваємо очі на проступки і купуємо все, про що попросять. Відстежуйте такі моменти або змінюйте їх. 4. Ніяких порожніх обіцянок. Чітко розраховуйте свої сили і не гарантуйте того, що буде свідомо важко виконати. 5. Вік не означає авторитет. Не варто придушувати малюка: наявність певного досвіду зовсім не означає, що дитина дурніша вас - в чомусь вона може дати вам фору. 6. Дозвольте робити вибір. Часто дорослі вибирають гуртки та секції для своєї дитини, виходячи зі своїх дитячих бажань. Але ваше чадо - це інша людина, хоч і маленька. Запитайте, чим малюк хоче займатися, не нав'язуйте свою думку. 7. Фокус уваги. Як відомо, якість важливіша за кількість. Не потрібно спілкуватися з дитиною, якщо ви просто намагаєтеся накрутити зайві півгодини в свою користь, хоча ваші думки зайняті власними проблемами. Уважно слухайте все, що він або вона вам говорять.

💬 Последние комментарии
3020
Пусть Израиль попросит и Украина, бесплатно отдаст Зеленского, Вальцмана, Коломойского и иже с ними. Граждане страны ua устали от этих жадных тварей. Там прийдется защищать землю обетованную, а не марадерить.
наблюдатель
И такое бывает. "За прошедший год получили широкое распространение теории заговора. Их суть: евреи, еврейский народ или государство Израиль стоят за пандемией или наживаются на ней, проводя широкомасштабную кампанию вакцинации", — говорит президент Европейского еврейского конгресса Вячеслав Моше Кантор.
Kelvin Ericksson
Ik wil Kelvin Ericksson heel erg bedanken voor het feit dat ze me een beter en standaard leven hebben gegeven... Ik heb de ATM-kaart gekregen van de bezorgservice... Ik wil dit medium gebruiken om iedereen die in de VS woont en EUROPA om alstublieft vandaag de juiste keuze te maken Kelvin Ericksson is echt... GEPROGRAMMEERDE ATM-KAARTEN zijn echt en werken perfect CONTACTEER KELVIN ERICKSSON: BLANKATMMASTER5555@GMAIL.COM WAT-APP:+319705033695
гость
И как-то так.
Гость
И если поживём...
Весёлый Роджер
ВСЁ – Шмуля Сруль включил Петра!!! Или Макс - такой же бот-мудак! Или «наблюдатель» – эбнутый обсератель! Всё Шмуля_Елен устал - у него кынчилась методичка с планом обсерания России, настало время проги-бота Петра и так забьёт весь сайт щирым гивном до утра!
наблюдатель
Кому чего... и такое бывает.