Обществоhealthy.24tv.uaJun 28

Немовлята бачать те, чого не бачать дорослі

nk_hauz/-mdgsnoqc78wy1zc7nfq.jpg

Нове дослідження показує, що немовлята до 7 місяців можуть бачити предмети, які не бачать старші немовлята та дорослі. Мова йде про так зване "візуальне зворотне маскування".

Зазвичай ми можемо розпізнати об'єкт, навіть якщо він показується нам на дуже короткий проміжок часу. Однак, якщо інший об'єкт з'являється відразу після першого об'єкта, сприйняття першого об'єкта погіршується, тож ми не помічаємо його існування.

Цей феномен сприйняття називається "візуальним зворотним маскуванням". Він використовується в науці для вивчення того, як в мозку обробляється візуальне сприйняття. Цікаво, що це явище відбувається навіть якщо другий об'єкт не перекриває в просторі перший об'єкт, а є, до прикладу, контуром або чотирма крапками, які оточують об'єкт.

Передбачається, що виникнення цього явища пов'язано з порушенням "обробки зворотного зв'язку". Коли ми щось бачимо, візуальна інформація послідовно обробляється від нижніх до верхніх візуальних областей мозку. Однак обробка зворотного зв'язку зверху вниз, при якій візуальні сигнали відправляються у зворотному напрямку, також відіграє важливу роль у візуальному сприйнятті. Вважається, що візуальне зворотне маскування виникає через втручання в обробку зворотного зв'язку.

Дослідження на немовлятах:

Вчені застосували зворотне маскування до немовлят у віці 3 – 8 місяців, щоб вивчити розвиток обробки зворотного зв'язку.

Щоб перевірити, чи відбувається зворотне маскування у немовлят, дослідники показали їм зображення людей на екрані комп'ютера і виміряли тривалість часу спостереження. Це досить простий етап, оскільки немовлята, як правило, значно довше дивляться на обличчя.

Обличчя людей на зображеннях були представлені двома способами: в одному випадку за людиною слідувало зображення маски, а в іншому випадку після зображення людини не з'являлося нічого.

Результати здивували вчених

Дослідники виявили, що діти у віці 7 – 8 місяців не могли бачити обличчя, за якими слідувала маска. Це вказує на те вони, як і дорослі, відчули на собі ефект дорослого маскування.

А ось діти у віці 3 – 6 місяців могли сприймати обличчя навіть тоді, коли зображення з людиною супроводжувалося маскою. Тобто маскування не відбувалося й немовлята могли бачити обличчя, які не могли бачити немовлята старшого віку.

Ці результати говорять про те, що обробка зворотного зв'язку є незрілою у дитини молодше 7 місяців. Результати дослідження показали, що механізми візуального сприйняття різко змінюються в другій половині першого року життя.

Результати також показали, що предмети, які можна сприймати в ранньому дитинстві, стають непомітними в процесі розвитку. Немовлята, чия зворотний зв'язок незрілий, можуть неоднозначно сприймати зовнішній світ.

Для всіх батьків важливо піклуватись про своїх дітей. З вологим туалетним папером Smile це стає ще легше! Гіпоалергенні компоненти, які не викликають подразнень у малюка, та доступна ціна – здається, це ідеальне поєднання.

💬 Последние комментарии
Елена
А в Москве нищих попрошаек нет?вон Роджер тоже попрошайка у российских олигархов,только он не на улице стоит,а за компом деньги отбивает, только ты этого не понимаешь,в отличие от тебя он за а свою писанину деньги имеет.,а я нет,шоб ты знал.
ЕСТЬ ТРИ ВЕРСИИ
1). Сработала ловушка принципа ,,петля туземцев- людоедов,, . Детишки играли. Не повезло. 2). Сработала ловушка принципа ,,петля туземцев- людоедов,, . Шишов бежал получать посылку-закладку и попался. Навели специально. 3). Сработала ловушка принципа ,,петля туземца- людоеда,, . Украинские гитлерюгенды проводили ,,военные учения,, . Удавили целенаправленно!
Елена
Роджер говорит что это пережитки прошлого,теперь время частных клиник ,там супер-пупер врачи лечат самыми передовые ми методами,поэтому слепого сделают зрячим, тупого умным,а Роджера хорошим человеком,они ведь двигатели прогресса,а то пережитки Полпота,так что радуйся е, Украина социальное государство.
Вотс нью беспризорщина
Банды, банды, банды Нью-Йорка... Идет к тому, что эти бездомные отрежут голову нашему любимому Такеру и станут новыми и успешными хозяевами жизни.
е
Елена, вот она твоя супер Америка.. Что ж она не в состоянии НИФИГА сделать у себя? Видишь нищих у них много и ещё одна, т.е. ТЫ им на хер не нужна, но ты ж тупая, этого не понимаешь...
123
Ну так какого хрена тогда там выступать и еще скандалить?
е
Ха, в гоструктурах нет даже сканеров позволяющих ID карту просканировать, а тут такое....
Авторские статьи
Топ новость18м. назад
«Такие ракеты перехватить невозможно»: как Россия реализует программу создания гиперзвукового оружия
Новости дня2ч. назад
Открытое письмо Путину: Грузия вымаливает дружбу у России
Авторские статьи3ч. назад
Кулеба: Путин хочет «собрать СССР». Сеть: «Лучше быть едиными и великими!» 6
Авторские статьи5ч. назад
«Кровавая неделя» Донбасса
Новости дня7ч. назад
Связи с "Боцманом" из "Азова". Что известно о смерти белоруса Шишова, которого нашли повешенным в Киеве 1
Политика8ч. назад
«Ещё плодоносить способно чрево, которое вынашивало гада» 1
Авторские статьи8ч. назад
У Европы всё меньше охоты слушать бредни страны-анекдота 2
Геополитика8ч. назад
ЕС отплатит Литве за отказ от приема беженцев той же монетой
Авторские статьи11ч. назад
«Процесс начался ещё до Олимпиады»: коллега Тимановской по сборной Белоруссии — о её характере и скандале с выдворением 2