Обществоukr.media11 сент.

Неприємні наслідки, на які можна очікувати після перевірки телефона коханого

Перевірка телефона коханого може мати певні наслідки.

nk_hauz/q7_zAKSnR.webp

Мобільний телефон — це особистий простір людини. Так вважають психологи. Але не кожна жінка погодиться з цим твердженням. Для ревнивих дружин регулярна перевірка ґаджетів чоловіка — звичайне явище, інформує Ukr.Media.

Зараз ми розповімо, чому не варто перевіряти смс і соцмережі свого партнера, і як побудувати довірчі відносини.

Особисті межі у відносинах

Кожна людина — окрема особистість, що має право на власний простір. Коли люди вступають у близькі стосунки, особисті межі зникають, відбувається злиття, що може негативно відбитися на спільному житті.

Електронні пристрої, ґаджети, листування у соцмережах також належать до поняття особистого простору. І навіть найближчі люди не можуть його порушувати. Якщо жінка регулярно перевіряє телефон свого чоловіка, це говорить про відсутність довіри у родині і крихкість відносин. У такій ситуації навіть незначний привід для ревнощів може призвести до скандалу, після якого недалеко до розриву. Чи варто потайки вивчати листування і руйнувати сімейну ідилію?

Довіряйте, але перевіряйте

Більшість жінок, які без дозволу переглядають телефони своїх партнерів, керуються цим принципом. Ними рухають цілком зрозумілі побоювання:

Інтрижка поза шлюбом — перший крок до закоханості

Якщо не знати, чим живе чоловік, є небезпека, що у нього з'явиться інша родина. Перевірка телефона — шанс запобігти такому повороту подій.

Страх, що чоловік піде до іншої

Це може статися раптово, оскільки жінка не знає про "підводне каміння" у житті свого чоловіка. Повна довіра може закінчитися зрадою.

Косі погляди оточуючих

Може виявитися, що усі оточуючі знають про інтрижки чоловіка, і лише його дружина ні про що не підозрює. Вона буде ділитися з родичами і друзями враженнями про щасливе сімейне життя, а усі навколо будуть переглядатися і жаліти її.

Небажання виглядати нерозумною і працювати на користь родини, якої немає

Поки дружина на роботі або чекає чоловіка з відрядження, її чоловік може розважатися з іншою. У такій ситуації жінки не хочуть здаватися дурними, і таємне стеження здається їм найкращим виходом з положення.

Усі чоловіки зраджують

Багато жінок вірять цьому переконанню і перевіряють телефон чоловіка "про всяк випадок".

Звичайно, є жінки, які не прагнуть порушувати особистий простір чоловіка. Але ними рідко керує повна довіра. Швидше за їх байдужістю приховане небажання виявити "скелети у шафі" і зруйнувати відносини, тому вони вважають за краще залишатися у невіданні.

Реальні причини недовіри

Перераховані побоювання — виправдання, якими жінка заспокоює свою совість. Не кожна людина готова зізнатися собі у тому, що реальною причиною потреби вивчати месенджери партнера є внутрішні комплекси і спочатку хиткий фундамент відносин.

Невпевненість у собі

Жінка вважає себе негідною партнера, тому готова повірити, що він їй зраджує, і наполегливо шукає цьому докази. Нею керують звичайні ревнощі, часом безпідставні.

Партнер вже був помічений у невірності

У цьому разі у відносинах спочатку не було великого кохання й довіри. Потрібно не лише піднімати самооцінку, а й замислитися про те, чи варто жити з таким чоловіком.

Брак уваги

Дружина, яка регулярно перевіряє листування благовірного, можливо, не отримує від нього достатньо любові і уваги. Причина не обов'язково може бути у невірності: чоловік може бути дуже завантажений роботою. У цьому разі варто спробувати звернути на себе увагу іншими, більш законними і приємними способами.

Не може встановити особисті межі

Жінка просто не розуміє, що смартфон — особистий простір обранця, і після встановлення відносин наївно вважає, що ґаджет, як і чоловік, є її власністю.

Чи варто перевіряти телефон партнера і наслідки таких дій

Коли рука тягнеться до телефона чоловіка, зупиніться і замисліться про те, що ви хочете там виявити. Більшість жінок прагнуть переконатися у вірності партнера і продовжити жити щасливо. Але реальність може бути жорстокою.

Перш ніж відкривати листування, проаналізуйте, що зароджує у вас сумніви. Затримки допізна на роботі? Байдужість, проблеми у відносинах? Поговоріть з чоловіком, поясніть, що вас турбує, попросіть у нього ґаджет самі. Якщо людині нема чого приховувати, вона без заперечень віддасть його вам.

Таємне "інспектування" смартфона деякі жінки сприймають як панацею від зради. Але запобігти її вони не в змозі. Подібна перевірка може лише підтвердити або спростувати побоювання. Подумайте, що ви зробите, якщо невірність партнера стане очевидною? Будете мучитися ревнощами і робити вигляд, що нічого не знаєте? Або за скандалом піде розрив?

Існує єдиний випадок, коли варто зазирнути у смартфон чоловіка. Це ситуація, коли ви на 99 % впевнені у зраді і вже вирішили розлучитися. Вам потрібен лише доказ невірності і привід для розриву стосунків, яким і може стати фото або смс.

У інших випадках порушення особистих кордонів партнера спричинить неприємні наслідки:

  1. Ви щоразу будете у чомусь підозрювати чоловіка. Це змусить вас божеволіти і зіпсує відносини.
  2. Ви втратите довіру коханого чоловіка, якщо він дізнається, що ви брали його ґаджет без дозволу.
  3. Ви ризикуєте влаштувати скандал без приводу.
  4. Ви принизите себе і його, показавши, що не довіряєте партнеру і сумніваєтеся у ньому.
  5. Ви будете обмежувати свободу близької людини, тим самим позбавляючи її комфорту.

Однак головне, що ці заходи ніяк не вплинуть на вірність. Якщо чоловік захоче завести роман ще з кимось або кинути вас, він це все одно зробить. Краще зайнятися власною самооцінкою і тверезо проаналізувати свої почуття до партнера.

Як позбутися від підозр

Найміцніший фундамент для відносин — це довіра. Партнери не повинні ставити на свої ґаджети сто паролів або ховати смартфони, побоюючись викриття. Така поведінка — перший "дзвіночок" щодо того, що сімейної ідилії не буде.

Має бути усвідомлення: це мій телефон, але, якщо ти хочеш, можеш взяти, мені приховувати нічого. Ви зі свого боку просто не берете його. Ви просто спокійні, що від вас нічого не приховують, тоді навіщо щось вишукувати?

Сучасний телефон зберігає інформацію про усе життя людини. Він стає частиною особистого простору, у який близькі люди постійно хочуть зазирнути. Але чи варто це робити? Спочатку подумайте, як ви вчините, якщо дізнаєтеся неприємну для вас інформацію, і лише потім приймайте рішення.

💬 Последние комментарии
Вася
А на этот раз будут следить и регистрировать все события вокруг проблемных мест? Или опять потом невозможно будет узнать кто стрелял на Майдане или кто сбил Боинг?
Елена
Факт,не спорю,нет , только Россия поставляет и производит машины и оборудование не в том количестве,что было при калошах, совсем не в том, количество очень маленькое по сравнению с прежними,когда только голоши с галошами были, Путин экономику запустил,а почему?а вот это вопрос.
Игбун Хохлов
Это у хохлопотамии ничего на внешний рынок нет кроме шлюх и жопомоев. У России с экспортом все нормально. И машины отправляет, и оборудование. А уж продукты питания в России даже "аграрная супердержава" закупает.
Елена
Мы Луночка разные люди,нет ипостасей , правда....вэвЯселый не ВеРит...,беда...
Серж
Собака лает, караван идёт!!!
Луна -2
Но зато у твоей Европы и этого нет А чем же торгует Украина ?-ЕСЛИ ТАМ ВСЕ ПО КВОТЕ ?-подсолнечное масло и лес кругляк - и это все .По сравнению с Украиной Россия выглядит богачкой -даже если из перечисленных тобой товаров - но она торгует еще и кроме этого кое -чем .Например космическими кораблями -за место в корабле иностранцам надо выложить немалую сумму . Кроме того Россия потеснила Украину в сельском хозяйстве - КАРТОФЕЛЬ,пшеница ,лук сахар - виноград - это все Украина закупает в том числе и у России через Белоруссию Также как электроэнергию .Лукашенко пока молчит а наложит санкции на Украину - и все -"прощай моя любимая,ты мне не очень -то нужна.Попользуюсь тобою я до следующего дня".
Луна -2
очень знакомое выражение оставляемое вами в конце предложения"хе". Вот сижу и думаю у кого же я его раньше -то видела и вспомнила "Оу !Это же любимое выражение нашей самоЙ ВУМНОЙ И КРАСИВОЙ МЛАДОЙ Леночки -Даешь вторую ЕЛЕНУ!!!"-Да вы же однояйцевые близнецы - ера и елена ,как зорян и шкиряк