Обществоwww.unian.uaFeb 3

Ніцца, Венеція, Кельн: Європа готується до карнавального сезону

Характерною особливістю європейських карнавальних парадів є сатиричні гігантські ляльки з пап'є-маше - тут політики, знаменитості та інші публічні особистості, якы щільно засіли в новинних стрічках за минулий рік.

nk_hauz/-m-adycawxdh6y-5wr3d.jpg

Лютий-березень традиційно вважається періодом всіляких карнавалів і парадів в Європі й не тільки. Характерною особливістю європейських карнавальних парадів є сатиричні гігантські ляльки з пап'є-маше - тут політики, знаменитості та інші публічні особистості, які щільно засіли в новинних стрічках за минулий рік. Зокрема, карнавал в Ніцці (Франція) цього року триватиме з 15 по 29 лютого та матиме назву King of Fashion ("Король моди"). Як можна здогадатися з назви, найбільше уваги організатори карнавалу приділять персонам зі світу моди. Вже можна побачити, як готують фігурки легендарного німецького модельєра Карла Лагерфельда, який помер у лютому 2019 року у віці 85 років. Вочевидь, саме йому присвячена назва карнавалу. Також до показу готуються фігурки головної редакторки модного журналу Vogue Анни Вінтур, яку називають найвпливовішою жінкою у світі моди, та британської королеви Єлизавети ІІ, відомої своїм оригінальним стилем. Втім, мода, напевно, не єдина причина, чому Єлизаветі ІІ відведена окрема роль на карнавальному параді у Ніцці, адже протягом усього року Британія була на перших шпальтах спочатку через Brexit (вихід Великобританії з ЄС), потім через Megxit (вихід принца Гаррі та його дружини Меган Маркл з королівської родини). Не обійшли стороною французькі сатирики і власного президента Емануеля Макрона, пенсійна реформа від якого спричинила тривалі протести серед населення Франції.

Окрім карнавалу у Ніцці, чималою популярністю користуються карнавали в італійській Венеції (8-25 лютого) та у німецькому Кельні (20-26 лютого). Більше про цікаві події у Європі, заради яких можна здійснити подорож у 2020 році, читайте у нашому попередньому матеріалі.

💬 Последние комментарии
Чудо-юда-жид-медведь
Было наше - стало ваше. Было ваше - стало наше... А воровать чужое нехорошо, буржуи.
Кот
Третьяковать эту Глыну и дело с концом!!!
Антиелена
Кстати, давеча сравнивал расходы на отопление в РФ и у себя. Ты знаешь, Ленка-целка, там почему то в 2 - 2,2 раза дешевле... И это по текущему тарифу. Иди ГТС газом наполняй, хоть какая-то от тебя польза должна быть, кроме твоих высеров в сети!
Антиелена
Шо, майданушка! Джинсов и магнитофонов при социализме не хватало?))) И где ты видишь жалобы? Ты хоть умеешь аргументированно отвечать? Я получил разрушенную страну из-за таких имбецилов как ты, которые думать критически не умеют. И где будут работать дети? Что, увеличилось количество субъектов, создающих добавленную стоимость? Рынки сбыта потеряны добровольно! Добровольно, Карл! За них всегда война шла. Авиа, судо, машиностроение потеряно, космос потерян!... А с лучшими ты будешь в одном из четырех вариантов (я уже не раз тебе перечислял). Да, фееричная ТП!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Газовик
И после этого ЕС хочет ещё газа. Очень смешно.
Я
А по моему, все "кварталы" уже в прошлом.
Expert
Баканову впору перебинтоваться в Бакланова хотя по сути он тот еще гусь!