Обществоwww.cosmo.com.ua22 окт.

Нові типи стосунків 21 століття, які мають право на існування

nk_hauz/Wr5LXBO7g.jpeg

Хоча ми живемо у 21 столітті, нас не припиняють переслідувати стереотипи. Комусь у 25-ть здається, що вже ніколи не вийдеш заміж, іншого соромить те, що йому подобаються хлопці, а не дівчата, як це «потрібно», треті вже встигли розлучитися до 30-ти і зарікаються шукати кохання…

Тих, хто проявляє сміливість бути собою і завжди слухає своє серце, часто засуджують. Та як би там не було, світ крокує вперед, і все нове, що у ньому з’являється, рано чи пізно стає загальноприйнятим. Сьогодні хочемо розповісти більше про нові типи стосунки 21 століття, які мають право на існування.

1. Відкритий шлюб. Такий варіант стосунків мають пари, які не дотримуються моногамії. Тобто вони можуть мати стосунки на стороні і навіть запрошувати у дім коханців, тому що їхня половинка не проти таких експериментів. Чимало пар, які надають перевагу відкритому шлюбу, запевняють, що саме так їм вдається прожити все життя пліч-о-пліч і щасливо. Звісно, у цих стосунках, як у будь-яких інших, трапляються мінуси: ревнощі, гучні сварки і, як наслідок, розлучення.

2. Гостьовий шлюб. Ці стосунки користуються особливою популярністю. Пари не живуть разом, а періодично зустрічаються, бувають один в одного в гостях і ходять на побачення. Часто люди обирають такий тип стосунків через зайнятість, роботу в різних країнах. При цьому важливо розуміти, що гостьовий шлюб не передбачає зрад. Ці люди кохають один одного, вони дуже близькі, але бачаться не щодня.

3. Сім’я без гендерних ролей.  У цих родинах немає поняття, що жінка повинна дбати про дітей і доглядати за будинком, а чоловік — заробляти кошти і забезпечувати сім’ю. Всі сімейні обов’язки діляться між партнерами порівно, зважаючи на побажання та можливості кожного. Так, люди відмовляються від звичних гендерних ролей і знаходяться на рівних умовах. Гендерні межі поступово стираються, і більше немає нічого дивного в тому, що чоловік піклується про дітей або прибирає, поки його половинка на роботі.

4.  Сингли. Це люди, які свідомо обирають життя без шлюбу. Звісно, вони можуть мати негативний досвід, тому приймають рішення такого характеру. Та все ж інколи це свобода вибору. Сингли не відмовляються від романтики у стосунках, навіть мають постійні романи, але бережуть свою свободу і прагнуть жити у комфорті самі із собою. До речі, сингли часто одружуються самі з собою на офіційному рівні. Такий тип стосунків зветься сологамія.

5. Сім’я на певний час. Це новий тип стосунків, у порівнянні з іншими, коли шлюб укладається на певний термін, наприклад, 5 років. Після закінчення часу шлюб автоматично анулюється, а партнери, зважився усі «за» та «проти», приймають рішення продовжувати його чи жити далі окремо.

💬 Последние комментарии
Луна -2
привет Ро!Мой котик передает тебе привет -говорит -мяу_не важно кем тебя считают и какой национальности,Важно кем ты себя считаешь. и какой ты человек -муррр мяу!
лУНА -2
ну -как ,...ну -ка ...Давай разбираться.Где ты видел на территории Украины Российских зеленых человечков?В Донбассе -ответишь ты.Но в Донбассе есть еще и американцы ,И АНГЛИЧАНЕ - Весь сброд со всего мира .Где ты видел российское оружие - на Украине ?Опять скажешь на Донбассе - я тебе скажу у знакомой сыновья в ВСУ_они говорят что там русского оружия не в идели, есть там только американское и английское оружие . (хотя бы те же Джавелины) А ТАКЖЕ УКРАИНСКОЕ ОРУЖИЕ ВРЕМЕН 89-года .Теперь что касается идеологии.На Украине есть пока своя идеология (бандеровская)-другой на Украине пока нет - не выдумали ..Так что дорогуша ври, но думай, как правильнее соврать ..
Кот Матроскин
Они, козлы потому что. А мы все бараны, потому что не встали на защиту Родины.
Гость
Пусть кизячный каменяр слезет с дивана и поедет в госпиталь в Цыблях под Киевом ! Там лежат тысячи безруких, безногих, слепых молодых пацанов брошеных всеми ! Там этому хуйлу они расскажут про войну за независимость! Пидор польский!
Гость
ке дурнуватый , ты англицкий знаешь !? Как Крамаров в фильме про джентельменов удачи ? Ну байдену простительно, у него деменция! А ты рагуль и опущенец по жизни !
Луна -2
Ну что же а на Украине -итак уже много могил с молодыми ребятами ..Так что одной большЕ ,одной меньше -Украине не привыкать,не так ли господин Каменяр?
Гость
Старик бидон без суфлеров и нянек встречаться неспособен