Обществоzdorovia.com.uaSep 21

"Обличчя стерви": чому жінки хочуть позбутись його?

У США виник новий тренд, який можливо стане незабаром загальносвітовим. Там жінки почали звертатися до пластичних хірургів з проханням позбавити їх від злого виразу обличчя, так званого "обличчя стерви". Про це явище пише New York Post, посилаючись на пластичного хірурга з нью-йоркської клініки Shafer Plastic Surgery & Laser Center доктора Девіда Шефер. Лікар стверджує, що до нього постійно приходять клієнтки, яким не подобається їхній вираз обличчя. Спеціаліст детально пояснив, чим незадоволені його пацієнтки. Виявляється, жінки помічають, що коли вони перебувають в розслабленому стані або не намагаються зобразити конкретних емоцій, їх обличчя мимоволі приймає роздратований, незадоволений або злий вигляд. Такому висловом пластичний хірург дав спеціальну назву Resting bitch face. Жінкам хочеться, щоб в моменти розслаблення їхнє обличчя виглядали привітно. Спеціаліст поділився, що кілька разів натиждень допомагає різним людям отримувати такі "позитивні" обличчя. Для усунення "обличчя стерви" лікар використовує ботокс і філери, які вколюють в ділянки навколо рота і під бровами. Ця процедура пом'якшує риси обличчя і робить його добрішим на вигляд. Ефект втручань протримається до двох років.

💬 Последние комментарии
Не понял
Украинцы не любят власть. Если действующую власть зарезать, то появится новая. Возможно, более сообразительная. Но это далеко не факт.
Не понял
Так а в чем, собственно, проблема? Какой-то избератель предъявил депутату свой политический аргумент. Здесь нет никакой угрозы для демократии. Напротив, это самый эффективный политический прием и образец для подражания в условиях прямой демократии, прямого волеизъявления. Думаю, что украинскому украинцам срочно нужно брать пример с англичан. И чем быстрее, тем лучше.
е
ха, так вот и направляйся в свою любимую америку, желание у тебя по ТВОИМ словам есть, здоровье тоже (судя по постоянному обслуживанию морячков под мостами)...а возможностей говоришь нет, так работать иди дура тупая или морячков своих потряси, тариф им подними...и уедешь, у нас же свободная страна, можно куда угодно уехать
е
так ты НЕИЗЛЕЧИМАЯ тупая брезгливая дура???!!!
Антиелена
Мля, у детей в песочнице более аргументированные ответы! ПНХ ТП!
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.