Очі можуть відображати емоційний стан людини
Обществоzdorovia.com.ua19 августа 2020

Очі можуть відображати емоційний стан людини

Група фахівців реалізувала унікальний в своєму роді експеримент, завдяки якому лікарям вдалося знайти новий спосіб, що визначає емоційний стан у людей.

Слід зауважити, що ініціаторами комплексних випробувань стали співробітники з клінічного центру, розташованого в Сполучених Штатах Америки. За словами вчених, унікальна методика дозволяє визначити емоції людини, не аналізуючи її фізичний стан здоров'я.

Автори проектів заявили, що в діагностиці емоційного стану чоловіків і жінок можуть допомогти їхні очі. Медики стверджують, що під час здійснення випробувань лікарі аналізували ті процеси, що відбуваються в головному мозку, які відбивалися в очах людей. Фахівці задіяли більше 100 добровольців обох статей. Всім учасникам спостережень показували 60 знімків очей людини. Добровольці об'єктивно оцінили емоції людей по їхніх очах, не враховуючи решту міміки обличчя. Таким чином, по очах людини можна дізнатися про її емоційний стан

1 комментарий

Написать комментарий
  • Елена
    19 августа 2020
    Открыли велосипед, секрет Полишинеля ,даже у собаки по глазам эмоции видно,а у Роджера,у него всегда глаза выпученные ,как будто у него запор,не здешний,и он дуется,еще и красные от злоупотребления зла,я уже и не говорю какие у него глаза в Ла-Валетте под мостом,ха.
    Ответить
Авторские статьи