Оголосили гранти на екологічні проєкти молоді з усієї України
Обществоshotam.info20 мая 2021

Оголосили гранти на екологічні проєкти молоді з усієї України

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» за підтримки ING Bank оголошує конкурсний набір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT Україна.

Про це пише Ресурсний центр Гурт.

Як можна податися?

Молодіжні команди з усієї України зможуть розробити власні інноваційні проєкти та отримати фінансування до 50 тисяч гривень та менторську підтримку на їхню реалізацію.

Набір на програму триває до 28 травня включно.

Податися можуть команди з 3-5 учасників віком від 14 до 21 років з усіх областей України. 

Ідеї проєктів мають стосуватися змін клімату та захисту навколишнього середовища:

  • відповідального споживання,
  • повторного використання (upcycle/reuse), 
  • протидії забрудненню повітря, 
  • енергоефективності та енергозбереження, 
  • збереження водних ресурсів, «зеленого» транспорту. 

Дізнатися деталі та залишити заявку на участь можна за посиланням.

Програма UPSHIFT – це свого роду креативний простір, де підлітки та молодь можуть самостійно визначати найбільш актуальні проблеми та знаходити інноваційні підходи для їхнього вирішення. 

Відібрані команди пройдуть онлайн-тренінги, під час яких за допомогою менторів створять власні проєкти за спеціально розробленою методологією UPSHIFT на основі підходу Human Centered Design (дизайн, орієнтований на людину). 

Під час роботи вони зможуть дослідити проблему, вивчити цільову аудиторію, генерувати ідеї та тестувати прототипи своїх рішень. У результаті команди матимуть готові інноваційні проєкти та можливість отримати фінансування на їхнє втілення. 

Програма UPSHIFT – це глобальна програма ЮНІСЕФ, що реалізується у 28 країнах світу та поєднує тренінги із соціальних інновацій, наставництво та фінансову підтримку. Вона надає молоді навички 21 століття та ресурси, щоб визначити проблеми своїх громад та запропонувати інноваційні рішення цих проблем. Програма розвиває життєстійкість молодих людей, а їхні громади отримують переваги від рішень, що пропонує молодь. 

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов’язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися. 

ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» – це українська неурядова громадська організація, діяльність якої з 2013 року спрямована на підвищення рівня спроможності та матеріального добробуту громадян України шляхом сприяння працевлаштуванню та самозайнятості. 

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ха
Был 1 главкомЗе. Добавилось 572 офицера. В итоге воор.силы выросли в 572 раза. Всё сходится. ))) Так, а кто их учил? Где офицеры-учителя? А, наверное, из-за моря от Хозяина приезжали учить? Вот, главкомуЗе на будущее наука - бумажку для чтения - конечно, если она грамотно написана - нельзя использовать по другому назначению (для задницы), казусы-несподивонасы получаются.)))
Весёлый Роджер
ОЙ мудак Шмуля, хватит тут косить шо ты с Украины! Пропахандон ты жидоский чи проэбалтовский чи то и то укупе! Не вдягнэ, а одягнэ! Где знаток мовы Игбун - чаму молчит!
Весёлый Роджер
Шмуля - " Но когда вопросы задают, то нужно отвечать. Иначе можно получить ударом по наглой жидоxoxлячей мойде."
ага
К нашему берегу что ни прибьёт - то говно, то щепку.
Отож
Подобралась когорта Верховных (!) главкомов: ефрейтор Ющенко,мл.сержант Порошенко и вишенкой на торте - не служивший дезертир-допризывник,убегавший от повесток в Россию Зеленский. Кто следующий?
999
По сути суко-Псаки признается,что кровь 250 убитых детей Донбасса и на руках вояк США
е
логично, от ТЕБЯ НИ ОДНОГО ОТВЕТА нет.. так что давай отвечай...