Обществоukr.media9 нояб.

Ось як магазини спустошують гаманці покупців — способи маніпулювання покупцями

Способи спритної маніпуляції свідомістю покупців.

nk_hauz/ZUtttWcng.webp

Існує чимало способів, за допомогою яких магазини впливають на покупця і стимулюють його на здійснення спонтанної покупки. На озброєнні у продавців — нейромаркетинг. Це відпрацьовані психологічні прийоми, засновані на наших інстинктах і емоціях. Знаючи, де і в який момент запускають наші тригери — спускові спонукальні механізми — можна уникнути необґрунтованого шопінгу, інформує Ukr.Media.

Будь-яка покупка зараз відбувається на емоційному тлі, і лише після події "включається" логіка і обдумування, а чи насправді був потрібен той чи інший товар.

Досвідчені продавці вміло впливають на ту чи іншу, іноді в комплексі, емоцію споживача. Залежно від типу товару, вибирається і тип вплив на людину.

Способи впливу на споживача, використовувані в нейромаркетингу:

  • Викладання товару
  • Колір
  • Органи чуття
  • Фонова музика

Найбільш "ходові" полки знаходяться на рівні наших очей і рук, приблизно на висоті близько півтора метра: розташовані в цьому місці товари забезпечують основну частку продажів будь-якого магазину. В ходу у маркетологів є наступні правила: на нижні полиці, куди заглядають лише 5% клієнтів, викладається найдешевший товар, на верхні — товар подорожче, а товар що знаходиться на рівні очей — найдорожчий.

Колористичні рішення часто використовуються для категорії клієнтів мас-маркету і преміум-сегмента.

Часто застосовуваний інструмент — спеціально підібраний запах в магазинах, особливо у відділах нішевої парфумерії. Погодьтеся, складно пройти повз магазин з неймовірним сплетінням ароматів, який буквально затягує.

До таких хитрощів вдаються не тільки продавці духів, а й одягу. Поширювані на території магазину запахи і відповідна мелодія пробуджують в нас потрібне відчуття, а укупі з іншими маркетинговими трюками, змушують нас зробити ту саму емоційну незаплановану покупку.

💬 Последние комментарии
Гость
Вот идиот …. Каждый со своим индивидуальным гробом пусть приезжает ..
Луна-2
Ой мама ..Как страшно ...Я-то думала. что это гиперзвуковое, ЧТО-ТО НОВОЕ -а оказывается, вчерашний век "джавелины" -от которых США ДАВНО хотели избавиться, но так и не нашли покупателя ..Кроме нашей страны.
Весёлый Роджер
Это вашим панам, щирым ворам олигархам радость, а вам ТУПЫМ ждунам панувания - тильки гадость! У клятых вантиков в РФ - Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн- а у щирых пиндосных колонистов -25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Уси гуртом спиваем – алэ вы ны щирые xoxлы? «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»
орал:)
«Астановитесь, это правакация, мы мирные путчисты!».
Панян.о4чка Воробйова Налывайко
В Україні рекордний доларовий ВВП - Владимир Владимирович Путин, рекордный, долларовый 👏👏👏👍😂😂😂😂😂😂
Весёлый Роджер
«Елена -23 апреля 2019 - Всё таки Украина социальное государство,а не какая-то африканская страна,государство как может,в силу своих возможностей помогает своим гражданам.А в Маскве последних ёжиков доедают,скоро и подкущевых выползней не останется, ..» «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, Игбун Хохлов в курсе,он из Орды в Украину перебежал,теперь здесь отъедается,…Шалапутный во всём виноват, свободу украинским военным морякам, а также Балуху и Сенцову.» «Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» «Когда пути таким открыты – растёт число антисемитов! В.Гафт»
Гость
Надо чтоб дурень одел гандон на голову и на укр телевизор подрочил
Авторские статьи
Топ новость3ч. назад
"Байрактаров на выплаты не хватит". Как китайцы хотят засудить Украину на $4,5 млрд за "Мотор Сич"
Новости дня5ч. назад
Теперь омикрон: что известно о новом штамме коронавируса и чем он опасен 3
Авторские статьи11ч. назад
Роковые обещания: из-за МВФ дегустация «пряников» отменяется…
Авторские статьи12ч. назад
Что происходит в США. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи13ч. назад
От несчастий и перегруза Украину спасёт кукуруза! 1
Авторские статьи14ч. назад
Не стоило ему лезть в гетманы Украины. Не его это дело. 1
Авторские статьи15ч. назад
Игорь Лесев: Перепалка Зеленского и Бутусова - это конфликт двух пацанов на районе 2
Авторские статьи15ч. назад
Сенсационные факты о расследовании катастрофы МН17 от Александра Коробко 2
Авторские статьи16ч. назад
Операция «имитация». Почему Кремль отказался обсуждать пленных с Эрдоганом 1