Обществоukr.media7 нояб.

Ось як розпізнати симпатію на першому побаченні — виявилося, закохані на автоматі роблять деякі речі, про які навіть не підозрюють

Вчені розповіли, що видає симпатію людини на першому побаченні.

nk_hauz/C1FQ43KnR.webp

Любов з першого погляду можна визначити за фізіологічними реакціями. При взаємній симпатії у потенційних партнерів синхронізуються серцеві ритми і починають потіти долоні. До такого висновку дійшли Нідерландські вчені з Лейденського університету. Їх дослідження було опубліковано в журналі Nature Human Behaviour, інформує Ukr.Media.

Вчені організували побачення наосліп, надівши на учасників окуляри, які відстежували рухи очей, і датчики, що аналізують роботу серця. В експерименті взяло участь 142 людини у віці від 18 до 38 років. Результати показали, що люди, які сподобалися один одному, несвідомо копіювали жести, міміку і манеру поведінки співрозмовника. Багато починали так само сміятися, посміхатися і кивати головою.

За словами дослідників, організм людини таким чином намагається сформувати більш міцний зв'язок з потенційним партнером. Мозок звертає увагу на сигнали що йдуть від вподобаної людини — розширення зіниць, моргання, почервоніння шкіри — і обробляє їх. Після цього людина, сама того не усвідомлюючи, починає копіювати мікровираження своєї другої половинки.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Пока не сделала .Через неделю ...Если только не веерное включат ....Привет ,Ро...
Луна -2
В отношении лиЦА -КАКОГО ?уКРАИНСКОГО ЧТО -ЛИ:в России -то в случае войны (если на нее нападут , что не дай Бог,соберутся с силами , и дадут отпор,И ты меня прости все эти лица - государственные чиновники - ТОТ ЖЕ Миллер ,Сечин,Шаманов,Они работают на государство -А что на Украине - кто у нас заинтересован в работе не на свой карман , а именно на государство - ну ка назови?Таких нет- есть только те кто работает на свой карман . тот же Порошенко ,тот же Ахметов,тот же Коломойский..
Луна -2
Вопрос - как действовала Украина - она что отстаивала свои права - или отошла в сторону -О российском Крыме не беспокойся -Путин его амерам не отдаст - Одно дело Крым времен Януковича ,КОТОРЫЙ БЫЛ ЛОЯЛЕН к России, а совсем другое дело - Украина недружественная в лапах америуканцев - То как ты думаешь сам......Думаю, Путин его не отдаст .
Луна -2
Внимательно читай газеты, и ресурсы на интернете - может и проскользнет что -либо в твоей дурной головушке .Об этом даже украинские ресурсы писали ,Так что мил друг смирись ...В результате всенародного Рефрендума - в Крыму проголосовало - до 90% ЖИТЕЛЕЙ КРЫМА.
е
Елена, вот он твой мировой лидер...по мусору..
Весёлый Роджер
На Мальте нельзя, а на дешёвой АЗС можно! Так Шмуля Сруля! МРАЗЬ пархато-щирая! Расскажи як ты там працюешь дупой на травке, лобстером у канавки? «Елена - 29 июля 2020 - … дупу давала,сдавала на прокат, билеты на свою дупу продавала,час пользования, десять литров 92 го,два часа 15 литров ,три часа 20 литров ,всю ночь 25 литров ,ха и пачку сигарет с зажигалкой,но то для тебя,я не курю и не пью…, а вот гроши я люблю.» Расскажи нам, як щирая колония xoxлатых мартышек, вже ВОСЕМЬ РОКИВ, скачет у Эуропу та продаёт там на шляхах и у сортирах свою нищебродную *опу! Яки покращення? Ну дафай брехло пархатое начинай....
е
А по имени уже ссышь назвать сама знаешь кого?))) чуешь, что там в случае чего точно спросят: и за бред в сторону России и за сдачу америкосам национальных интересов...