Обществоukr.mediaOct 9

Ось що потрібно робити, щоб ваша дитина розуміла, звідки беруться гроші і яку цінність вони представляють

Важливі правила, як давати кишенькові гроші дитині.

nk_hauz/dY61EBD7g.webp

Хочете, щоб ваша дитина розуміла, звідки беруться гроші і яку цінність вони представляють? Тоді просто дотримуйся нескладних правил, інформує Ukr.Media.

Вік

Кишенькові гроші повинні з'явитися у дитини в п'ять років. У цьому віці малюк вже починає розуміти час, а значить, зможе вчитися розподіляти фінанси на день/тиждень/місяць.

Сума

Виділяти необхідно одну і ту ж суму щотижня. Щотижнева сума обчислюється за вартістю бажаної іграшки поділеної на чотири тижні. Наприклад, іграшка коштує 100 гривень. Якщо поділити цю цифру на чотири, вийде 25 гривень на тиждень.

Час

Кишенькові гроші видаються регулярно. Потрібно вибрати певний день тижня і дотримуватися графіка. Врахуйте також, що додаткові гроші за домашню роботу, прибирання, похід в магазин давати не можна. Так ви вб'єте мотивацію до знань і корисної ініціативи і емоційну близькість з дитиною.

Покарання

Карати грошима не можна. Ваше завдання полягає в тому, щоб дитина навчилася з ними поводитися. Коли суму можуть забрати в будь-який момент, то розуміння і стратегії спілкування з грошима не буде.

Втручання

Не втручайся в перші витрати дитини. Пам'ятай, що усвідомлена маніпуляція з грошима почнеться тільки після семи років. При цьому якщо дитині не вистачає грошей на покупку з його грошей, то в борг давати не можна.

Заборона

Ви можете озвучувати, що дитині заборонено купувати, наприклад, чипси, колу або чупа-чупси. Але не забирайте кишенькові гроші, якщо раптом заборона порушена.

💬 Последние комментарии
мим
интересно
Рука Авакова и Бе Бе бе (Мимино 2.0)
"Саакашвили покинул орбиту Украины... благодаря Авакову" - признался бывший президент Грузии. Ради такой навязчивой идеи.министру даже пришлось покинуть свой "хлебный" пост, а самому Мишико уносить ноги в ящиках с кинзой и укропом. - "Я испитываю к падсудимому Саакащвилли такой неприязнь, что даже кушать немогу" - признался Аваков
UA и ещё Уее - или стара дупа НЭ гуде по новому
Юлия Тимошенко,,, опять... в очередной раз для тупых, повторно призвала граждан Украины собраться на очередную бессрочную акцию протеста 15 ноября. Никто не выЖил, и не выШел...💩🐻 🎅🎄👉⏰
🐓🎈🎈🎈🎈🎈 ☦FãňŦøm☦АС
Шатун в космосе, или разоблачён очередной фейк Мосфильма? вот почему Американцы опять летают на санкционных Российских членовозах в КОСМОС
ОПЯТЬ НАХИМИЧИЛИ?
В украине обнаружили картофель, заражённый раком! Небось удобрения из йеуропы применяли! Своих то уже нет... А тут ещё BASF просится, - украинцы вообще магнитофонной лентой срать будут!!!
📘 🎭 🐙 Дiд Панас, и донаты! Ось така хуйня, малята
Закрытие EX.UA - УКРАИНСКОГО НАЦИОНАЛЬНОГО ЮТУБА
ПРОСНИТЕСЬ! ВЫ СРЁТЕ!
"Работы согласно графика должны быть закончены в 2016 году" ??????? Проснитесь, вы срёте! Уже 2021 год заканчивается!!!