Ось що потрібно робити жінці, щоб зробити свого чоловіка мільйонером
Обществоukr.media02 июня 2021

Ось що потрібно робити жінці, щоб зробити свого чоловіка мільйонером

За кожним прославленим чоловіком стоїть мудра жінка.

За кожним прославленим чоловіком стоїть мудра жінка. Річ у тім, що в жінках закладена та неповторна енергія, яка здатна зробити свого чоловіка мільйонером, а якщо захоче, то й президентське крісло допоможе роздобути. Для цього не потрібно мати суперсилу, або таємні знання. Вам потрібно мати трохи мудрості, мету і сильне бажання досягти результату, інформує Ukr.Media.

Жінка для чоловіка — муза і вірна порадниця. Тому, якщо ви хочете направити вашого обранця на шлях успіху і багатства, то ось вам поради, що роблять дружини сильних світу цього.

Вбирайте корисну для вас інформацію

Бажано ту, яка буде збагачувати ваш душевний світ. Відвідуйте красиві виставки, ходите в театр на хороші п'єси, заглядайте в музейні будинки. Читайте книги, які вас надихають, подорожуйте, проводьте багато часу на відкритому повітрі, якщо вам подобається погода.

Від настрою жінки залежить так само і настрій у родині. Звичайно, ви отримаєте багато хороших результатів від того, що у вашому домашньому вогнищі буде витати атмосфера затишку, доброзичливості і комфорту.

Почніть відсівати ті джерела інформації, які містять в собі багато негативної інформації: це можуть бути ток−шоу, кримінальні передачі, і навіть стандартні щоденні новини по телевізору.

Жінки це те, що наповнює їх душу. Абсолютно від вас залежить, чи станете ви люблячою дружиною і матір'ю, або дозволите поповнитися тим негативом, який містить в собі масова інформація.

Відкоригуйте коло спілкування

Насправді на наше життя сильно впливає наше коло спілкування. Багато хто не хоче цього помічати і визнавати, але вчені давно з'ясували, що яке у нас коло спілкування, так ми і живемо. Якщо серед ваших знайомих і друзів є люди що скаржаться, які завжди пливуть за течією і приймають будь-які удари життя, швидше за все ви уподібнитеся їм.

Тому так важливо уважно вибирати тих, з ким спілкуватися. Буде чудово, якщо це життєрадісні, амбітні і успішні люди. Які дотримуються моральних принципів, і вміють отримувати від життя задоволення. З токсичними приятелями без сумнівів потрібно прощатися. Ніякої дійсно важливою і хорошої ролі у вашому житті вони не зіграють.

Приділяйте особливу увагу своєму внутрішньому стану

У кожної депресії, смутку, пригніченого настрою є своя причина. Ви музикант своєї свідомості, тіла і душі, тому уважно ставитеся до свого внутрішнього стану. При явних проявах насувається апатія або депресія, не втрачайте часу, а займіться тим, що обов'язково підніме ваш настрій і поліпшить внутрішній стан. Рушайте на шопінг, адже покупки нових дрібничок, речей або косметики гарантовано скрасить яскравими фарбами ваш похмурий стан. Поміркуйте про те, якою красивою ви підете сьогодні ввечері в класну кафешку або ресторанчик. Покличте на зустріч близьких друзів, і такі посиденьки проженуть у вас тінь туги.

Акцентуйте свою увагу на тому, щоб вести здоровий спосіб життя. Їжте корисні фрукти, приймайте вітаміни, відвідуйте відновлювальні масажі та інше, що буде підтримувати вас в хорошій формі. Чим менше у жінки приводів сумувати, і хворіти, тим більше в ній смачної енергії, яка наповнить найближчих людей.

Допомагайте розвивати таланти свого чоловіка

У кожного чоловіка є свої сильні сторони, які він може рідко використовувати, або навіть не замислюватися над ними. І важлива роль жінки в тому, щоб звернути на них увагу чоловіка. У чомусь дати пораду або оцінити ситуацію зі свого боку, десь підштовхнути до дій і вдихнути в нього впевненість. Насправді, чоловік голова, а жінка шия. Куди шия вкаже, туди голова і поверне.

Підтримуйте свого коханого, адже для нього так важливо не відчувати себе самотнім, і бачити, що ви щиро ним захоплюєтеся. Жінка — це найсильніша чоловіча мотивація.

Дозвольте собі бути поруч з ним слабкою

Які жінки відштовхують чоловіків? Затяті феміністки! Чоловіки впевнені, що їх призначення бути вірним супутником для жінки, її захисником, незламною стіною між нею і її проблемами. Так зробить, щоб він відчув це почуття. До того ж, справжня жінка знає ціну своєї слабкості, жіночності і ніжності. Коли чоловік бачить такі якості в жінці, її заклики про допомогу, він наповнюється енергією діяти на благо своєї обраниці і спільного щастя.

Створіть сімейний бюджет і займайтеся його плануванням

Запам'ятайте головне правило комфортного життя — витрати, не повинні перевищувати доходи. Гроші, це не нескінченний потік папірців у вашу кишеню, і до їх використання потрібно підходити з розумом. Розписуйте ваші заплановані покупки, прикидайте в розумі, скільки грошей ви витратите, а скільки залишиться. Що б в один плачевний день ви не опинилися під дверима кредитної фірми, або не відносили свої коштовності в ломбард.

Чоловік заробляє гроші, а велике жіноче вміння полягає в тому, щоб витрачати їх економно, і ще щоб залишалося на те, щоб відкласти невелику суму «на чорний день».

Не забувайте нагадувати чоловікові, як ви його цінуєте

Слова мають дійсно велику силу: як мотивацію, так і демотивацію. Тобто, якщо ви будите лаяти свого чоловіка, принижувати його заслуги, дії і старання, всім своїм виглядом висловлювати, що він мало чого вартий, так воно і трапиться.

Але найбільшу силу має віра. Повірте в себе, свого чоловіка. У те, що він здатний домогтися всього, потрібно тільки рухатися до наміченої мети.

І головне, ніколи не обговорюйте з іншими рішення вашого чоловіка, і не сваріться на нього. Все, що стосується вашої родини, має залишатися між вами. Всі ми різні, живемо не однаково, і у кожного свій погляд на ситуацію.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ПЕРЕВООРУЖЕНИЕ
Означает перевооружение МО на стандарты НАТО!
Старый хрен
А почему бы нет? Большинство подвижного состава только на металлолом и годно.
Неполживый
Меньше гавкай тут, псина москальская. Путин не одобрит.
Весёлый Роджер
Так и есть Шмуля! НО цыц – цэ москальска тайна! Надо собрать усих продажных щирых тварей тай утопить их як крысиную стаю – усих разом, щоб не бегать писли по лесам и искать там схроны! Для этого вже закупил дудочки (китайские конечно), со старым ляховым гимном, ныне гимном щеникакнывмырлых. Запизденцы - як услышат тот, генетичный для них, панський гимн, вспомнють як их эбли паны, так и пийдут уси гуртом у Чёрно море! Ось воно як! А ты всё равно ТУПОЙ мудак! ТАК!
Ограниченный ресурс
Тебя абаком заменить можно. Не суетись.
Весёлый Роджер
На компах, даже в 10-ке, ещё BSoD гуляет, а вы тут наивных читачей разводите на футуризм тупой! Это прикол про 2023 год или цэ щирый прогноз от xoxлoАНАЛитиков типа запора? Ось то да, xoxлы ны будуть нужны, их на Салоедных роботив заменят. Которым, программируемым стрибунцам бубенцам – нЫчого ны треба- ну кроме Сала, буряковки и баб! Пердун Шмуля очень рад! Ну щоб нажраться та поорать – Смерть москалям та повыть на луну - … щенывмырла…!
Неполживый
Путин не одобрит бунта. Он спасет бандеровцев как умный, рассудительный многоходовочник.