Обществоukr.mediaSep 22

Основні причини, чому вам варто припинити відносини

Які відносини не мають майбутнього.

nk_hauz/a7x0oDN7R.webp

На превеликий жаль, навіть таке світле почуття, як любов, не завжди приносить тільки радість, захват і щастя. У будь-яких відносинах трапляються сварки, скандали, непорозуміння. І в цьому немає нічого страшного, це нормально. Але тільки до тих пір, поки один із партнерів не починає маніпулювати, морально тиснути, інформує Ukr.Media.

Далеко не всі відносини гідні того, щоб ними дорожили. Не варто витрачати дорогоцінний час і тішити себе ілюзіями, якщо в парі стали виникати такі моменти:

Бажання одного з партнерів завжди стоять вище інтересів іншого

У нормальних, здорових відносинах люди намагаються зберігати баланс, шукати компроміси, чути і розуміти потреби один одного. Але як тільки один починає тільки вимагати, а другий постійно поступатися, красивий роман перетворюється в добровільне рабство. Не варто ігнорувати таку поведінку. Ні до чого хорошого воно не приведе.

За відносини потрібно весь час боротися

Зазвичай це відбувається з вини того партнера, який в меншій мірі дорожить відносинами. Він (вона) живе як хоче, а його (її) друга половинка цілими днями тільки і думає, як привернути до себе увагу коханої людини. Це гра в одні ворота, в якій немає ніякого сенсу.

У парі більше розбіжностей і сварок, ніж насолоди один одним

Так, любов часто буває сповнена випробувань. Але все ж це не мінне поле, на якому і крок зробити страшно. З'ясовувати відносини — це нормально, а ось постійно чіплятися по всяких дрібницях — це вже привід задуматися про доцільність спільного життя.

Рукоприкладство

Тут все просто: б'є — значить потрібно йти. А іноді і бігти без оглядки. Немає такої причини, якою можна було б виправдати рукоприкладство!

Зрозуміло, в питаннях любові і відносин не можна рубати з плеча. Але і затягувати з вирішенням проблем теж не варто. Нерозумно дозволяти знущатися над собою в надії, що все зміниться. Не зміниться, якщо вчасно не зробити вірні кроки.

💬 Последние комментарии
Вперьод!
Поддерживаю протест! Бей зольдатню!
Политический негр
Демократ Гарри Каспаров собрал голубей и негров на площади в Нью-Йорке и предлагает линчевать мистера Байдена!
Политический негр
Механизм здесь простой: экономический кризис. От того и не одобряют.
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
сашко гарматный
в 2015 кричали что РФ осталось существовать полгода.через полгода говорили что 1год еще через полгода несколько лет.сейчас патриотично молчат. в2015 заявляли что в Украине растет доллар а в РФ падает рубль а это принципиальная разница...Тлько за время весьмирснами и уничтожающихсанкцийпротивагрессора гривня просела в два раза относительно рубля.Для елена-в 2013 за 1 гривню можно было купить 5 рублей..после всепобеждающих реформ и неимоверной поддержки цивилизованных стран за 1 гривню можно купить максимум 2,5 рубля.Мне настонадоело слушать как плохо живут россияне-это их дело.Мне настонадоело слушать о том какие кары будут для крымчан дончан и луганчан-ребята идите уже в военкомат и вперед на амбразуру.А писать гневные высеры в перерывах между дрочкой на порносайтах и отхлебывая пивко могут только сявки...
Утро стрелецкой казни
Как оказалось, Крым был греческим, татарским, турецким... Можно плавно перевести тему на геноцид черкесов. Это был прекрасный маленький гордый народ. От того и геноцид!
..................
УПС. И ШО ШШАЛЮБЫ ХОХЛОПТЯНЫ ПОСТОРИВШИЕ ПИРАМИДЫ - шо у нас? ЗЕЛЯ КЛОУН ИМПЕРАТОР. И ЛЮБОВ ШША: ТОЛЬКО ХОЛОДНО И ГОЛОДНО.