Обществоukr.media22 сент.

Основні причини, чому вам варто припинити відносини

Які відносини не мають майбутнього.

nk_hauz/a7x0oDN7R.webp

На превеликий жаль, навіть таке світле почуття, як любов, не завжди приносить тільки радість, захват і щастя. У будь-яких відносинах трапляються сварки, скандали, непорозуміння. І в цьому немає нічого страшного, це нормально. Але тільки до тих пір, поки один із партнерів не починає маніпулювати, морально тиснути, інформує Ukr.Media.

Далеко не всі відносини гідні того, щоб ними дорожили. Не варто витрачати дорогоцінний час і тішити себе ілюзіями, якщо в парі стали виникати такі моменти:

Бажання одного з партнерів завжди стоять вище інтересів іншого

У нормальних, здорових відносинах люди намагаються зберігати баланс, шукати компроміси, чути і розуміти потреби один одного. Але як тільки один починає тільки вимагати, а другий постійно поступатися, красивий роман перетворюється в добровільне рабство. Не варто ігнорувати таку поведінку. Ні до чого хорошого воно не приведе.

За відносини потрібно весь час боротися

Зазвичай це відбувається з вини того партнера, який в меншій мірі дорожить відносинами. Він (вона) живе як хоче, а його (її) друга половинка цілими днями тільки і думає, як привернути до себе увагу коханої людини. Це гра в одні ворота, в якій немає ніякого сенсу.

У парі більше розбіжностей і сварок, ніж насолоди один одним

Так, любов часто буває сповнена випробувань. Але все ж це не мінне поле, на якому і крок зробити страшно. З'ясовувати відносини — це нормально, а ось постійно чіплятися по всяких дрібницях — це вже привід задуматися про доцільність спільного життя.

Рукоприкладство

Тут все просто: б'є — значить потрібно йти. А іноді і бігти без оглядки. Немає такої причини, якою можна було б виправдати рукоприкладство!

Зрозуміло, в питаннях любові і відносин не можна рубати з плеча. Але і затягувати з вирішенням проблем теж не варто. Нерозумно дозволяти знущатися над собою в надії, що все зміниться. Не зміниться, якщо вчасно не зробити вірні кроки.

💬 Последние комментарии
Остапа Бендера
это называется "Крысинный Король" - древняя русская экологически чистая технология по избавлению от грызунов в доме... ловили старую крысу , сажали в бочку и не кормили месяц, после чего начинали кормить живыми мшами и крсятами - крыса с голоду жрала своих и ещё через месяц её выпускали на волю... через пару недель жильё было очищено от грызунов, а старая крыса-"Король" умирала от голода
---
прикиньте если они будут иметь право голосовать,,,,,,
Зеля
Это всё равно что обеспеченному челу, который одевается в бутиках, клубная карта дешёвого секонд хенда с продажей на вес.
---
не используй газ-он все равно российский. не используй электричество-российское,не используй бензин ,соляру-российские.Не будешь стять на коленях и будешь гидным и счастливым.И холодным,голодным-на чем жрать готовить будешь?
Джек восьмёркин
Вопрос в том, а нужно ли сбежавшим с Украины второе гражданство. Типа похвастаться соседу американцу смотри, я родом с нищебродии...))))
Каменяр
мама Шария рассказала, как Толя колотил гробы... бывший п0циент с игровой зависимостью и долгами, прятался от милиции и ночами подрабатывал ... в ближайшем морге в конце 90х
Голос разума
Повторю анекдот еще раз для всех. лУНА -2 : Да Карузо совсем петь не умеет. Голос разума: А ты откуда это знаешь, ты что, была на его концертах? лУНА -2 : А мне Путин напел.