Ознаки, які вказують на те, що у сімейних відносинах панує криза
Обществоukr.media30 мая 2021

Ознаки, які вказують на те, що у сімейних відносинах панує криза

Як визначити кризу в стосунках.

Вона приходить непомітно. Ви навіть не встигнете і оком моргнути, як поріг ваших відносин переступить криза. Щоб її розпізнати, погляньте на сказане далі, інформує Ukr.Media.

Відсутність часу на себе

Чи можете ви провести час у власне задоволення, не піклуючись про будинок, своїх близьких, роботу? Якщо ви не вмієте дозволити собі подібну розкіш, взаємини з чоловіком лише будуть погіршуватися. Відсутність часу на себе призводить до невдоволення і роздратування, психоемоційної втоми, що неодмінно відіб'ється на найближчих людях.

Небажання подобатися один одному

Якщо вам все одно, як вас сприймає ваш партнер, значить, ви недостатньо задоволені його (її) увагою. Всередині себе ви вже з ним розлучилися. Для чужих людей ви одягаєтеся краще, ніж для нього. Це тривожний симптом кризових відносин. Необхідно визнати даний факт, і, що з цим потрібно щось вирішувати.

Небажання піклуватися один про одного

Зрозуміло, що, якщо ви не здатні подбати про себе, то важко це зробити по відношенню до свого партнера. Вам буде складно усвідомити, чому потрібно проявляти турботу про когось. З таким збитковим станом далеко не підеш. Безглуздо навіть планувати життя з чоловіком, про кого немає можливості піклуватися.

Немає спільних інтересів і часу на них

Через роки партнери можуть розвиватися інакше, і їх інтереси не будуть сходитися. Якщо у вас нічого немає, крім "робота-будинок, будинок-робота", то терміново потрібно знайти час на особисті та спільні інтереси.

Постійна дратівливість партнера

Само собою, вас почне дратувати людина, з якою вам не подобається перебувати поруч. Його ви сприймаєте, немов чужого. Будь-яка дрібниця в партнері буде лише злити.

Бажання все робити самостійно

Вам вже не хочеться просити про щось свого чоловіка (дружину). Вам здається, ніби ви можете самі робити все краще. Його присутність вам заважає.

Замкнутість

Наприклад, дружина або чоловік можуть зайнятися своїми справами, попри партнера. Або він або вона зовсім нічого не роблять, ухиляючись від домашніх обов'язків.

Скандали або їх відсутність

Ви вічно конфліктуєте або байдужі до партнера. Така невтішна ознака вирішується за допомогою сімейного психолога.

Вийти з кризи цілком можливо за однієї умови: ви обоє цього хочете. Але, щоб запобігти кризі, краще її зовсім не допускати з самого початку відносин.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Аналін Сапну
Доброго дня вам усім, Це Аналіп Сапну з ОАЕ, я хотів би поділитися цим чудовим свідченням про те, як я отримав свою позику в Emplux Instant Credit Finance, після того, як мене підвели три фальшиві кредитори, я побачив повідомлення від пана Пола Гектора про те, як вони допомогли до нього також я швидко звернувся, і вони справді посміхнулись мені на обличчі, тепер я можу добре піклуватися про свій бізнес та інші особисті потреби, кожен бажаючий може зв’язатися з ними за позикою, бо вони просто найкращі. Будь-який серйозний заявник може зв’язатися з ними за допомогою цього електронного листа через (info@empluxinstantcreditfinance.com) або номер Whats-App: +918152891093. Зв’яжіться з ними зараз, щоб отримати свою позику, вони є 100% законним позикодавцем. Запевняю вас усіх, що вони хороші, не обманюють, і це найкраща компанія, з якою я коли-небудь працював. Їхні послуги є швидкими та законними. Просто піди і подай заявку, і подивись, про що я кажу. Гарного дня. Аналін Сапну
Emplux Instant Credit Finance
Вам потрібне фінансування? Ви хочете рефінансувати свій бізнес? Вам потрібна позика для комерційних чи особистих потреб та фінансування проекту? Ми пропонуємо позику для кожної особи або компанії з відсотком 2% на рік. Для отримання додаткової інформації звертайтесь нижче. Номер Whats-App: +918152891093 Електронна адреса: info@empluxinstantcreditfinance.com Веб-сайт: http://empluxinstantcreditfinance.com
Весёлый Роджер
«Эх хорошо, в стране xoxлячей жить, Эх хорошо, пиндосов член любить, Эх хорошо, с Бандерой нам скакать, Флот пиндосов в гости зазывать, зазывать! Перед нами сортиры открыты, Помним все мы заветы «борцов», Лишь один наш ответ – Делай лучше миньет! Будь Готов, Будь Готов, Будь Готов!!! Будь Готов всегда во всём, Будь Готов ты и ночью и днём, Сраку панам давать, да повыше стрибать! Будь Готов, Будь Готов, Будь Готов!(С)»
Весёлый Роджер
Ой звиняй Шмуля, а ты с Роджером в одном полку служил? Ны! Тай шо ты с ним в одно поле ...ть ходил? Опять ны? Мабуть одну жинку вы ...ли? Ны опять! Ну значит тоди, ты тварь Шмуля - киздун и .лядь! Вот оно так! И главное у тебя - это вумного москаля ОБОСРАТЬ!!!
Весёлый Роджер
Шановний "е" - привет тебе привет! И - заметь уже не в первый раз, этО мурло под жиночим ником, со старыми ластицами, о деньгах заговорилО, взамен чего-то. Значит с кем-то это сработало. Вот жешь тварь! И я уверен, этО мразь, как только получил гроши, так в тот же момент и наэбал москаля. Мразь жидоxoxлячая, пидзеленуха шо казати!
Нос тальги
Расторгуев,ну не пой так душевно ,расея', невозможно же слышать.
Юрий
Какие мрази! Чем меньше вес страны, тем больше вони