Обществоukr.mediaOct 5

Ознаки наявності дитячої травми, які заважають нам у дорослому житті

Перевірте, чи немає у вас такої.

nk_hauz/8MFtkvDng.webp

Дитячі травми стають причиною дорослих невдач і помилок. Вони можуть назавжди змінити наше життя, характер, світогляд. Настав час дізнатися, чи немає у вас дитячої травми, яка заважає вам жити, інформує Ukr.Media.

Ви відчуваєте почуття провини, сорому і жалю

Ці почуття безпосередньо вказують на те, що з вами щось не так. Звичайно, часом ми всі це відчуваємо, але якщо ви відчуваєте сором або провину з жалем перманентно, це точно вказує на наявність проблеми.

Занепокоєння без особливої причини

Ви відчуваєте занепокоєння, але не можете зрозуміти, що його породжує. Начебто все нормально — ніхто не хворий, все йде своєю чергою, але вам не дає спокою думка про те, що щось не так. Симптоми сильної тривоги — підвищене потовиділення, тремтіння, прискорене серцебиття.

Ви перебуваєте в емоційній ізоляції

Ви не впускаєте людей у своє життя, тому що боїтеся розчаруватися або засмутитися. Дистанціюються від людей тільки ті, хто страждає від душевного болю, часто отриманого ще в дитинстві.

Ви дуже боїтеся змін

Ви боїтеся позитивних змін, потрапляючи в пастку заперечення і негативу. Якщо вам здається, що зміни — це складно, значить, щастя здається вам незнайомим. Коли людина звикає до поганих емоцій і переживань, все хороше стає її чужим і ненормальним.

Ви звинувачуєте себе у всьому

Якщо ви виросли в токсичній домашній обстановці, ви звинувачуєте себе в абсолютно всіх гріхах і проблемах. Жертви дитячих переживань або проблем дуже часто в дорослому віці ставляться до себе надмірно критично.

Ви не можете себе контролювати

Якщо ви зганяєте гнів і негатив на оточуючих людей, ви не можете протистояти стресу і контролювати себе. Люди, які борються з дитячою травмою, часто виходять з себе, проявляють агресію стосовно тих, хто намагається їх зачепити, сильно засмучуються через дрібниці.

Ви вступаєте в нездорові відносини

Якщо у вас є схильність вступати у відносини з людьми, які вам чимось шкодять, це означає, що у когось з батьків в дитинстві була схожа поведінка. У кожного з тих, хто страждав в дитинстві від переживань, є підсвідоме бажання відтворити їх знову. Це причина того, що багато людей закохуються в нарцисів або маніпуляторів, а також тих, кому до них абсолютно немає діла.

💬 Последние комментарии
3020
Пусть Израиль попросит и Украина, бесплатно отдаст Зеленского, Вальцмана, Коломойского и иже с ними. Граждане страны ua устали от этих жадных тварей. Там прийдется защищать землю обетованную, а не марадерить.
наблюдатель
И такое бывает. "За прошедший год получили широкое распространение теории заговора. Их суть: евреи, еврейский народ или государство Израиль стоят за пандемией или наживаются на ней, проводя широкомасштабную кампанию вакцинации", — говорит президент Европейского еврейского конгресса Вячеслав Моше Кантор.
Kelvin Ericksson
Ik wil Kelvin Ericksson heel erg bedanken voor het feit dat ze me een beter en standaard leven hebben gegeven... Ik heb de ATM-kaart gekregen van de bezorgservice... Ik wil dit medium gebruiken om iedereen die in de VS woont en EUROPA om alstublieft vandaag de juiste keuze te maken Kelvin Ericksson is echt... GEPROGRAMMEERDE ATM-KAARTEN zijn echt en werken perfect CONTACTEER KELVIN ERICKSSON: BLANKATMMASTER5555@GMAIL.COM WAT-APP:+319705033695
гость
И как-то так.
Гость
И если поживём...
Весёлый Роджер
ВСЁ – Шмуля Сруль включил Петра!!! Или Макс - такой же бот-мудак! Или «наблюдатель» – эбнутый обсератель! Всё Шмуля_Елен устал - у него кынчилась методичка с планом обсерания России, настало время проги-бота Петра и так забьёт весь сайт щирым гивном до утра!
наблюдатель
Кому чего... и такое бывает.