Обществоukr.media5 окт.

Ознаки наявності дитячої травми, які заважають нам у дорослому житті

Перевірте, чи немає у вас такої.

nk_hauz/8MFtkvDng.webp

Дитячі травми стають причиною дорослих невдач і помилок. Вони можуть назавжди змінити наше життя, характер, світогляд. Настав час дізнатися, чи немає у вас дитячої травми, яка заважає вам жити, інформує Ukr.Media.

Ви відчуваєте почуття провини, сорому і жалю

Ці почуття безпосередньо вказують на те, що з вами щось не так. Звичайно, часом ми всі це відчуваємо, але якщо ви відчуваєте сором або провину з жалем перманентно, це точно вказує на наявність проблеми.

Занепокоєння без особливої причини

Ви відчуваєте занепокоєння, але не можете зрозуміти, що його породжує. Начебто все нормально — ніхто не хворий, все йде своєю чергою, але вам не дає спокою думка про те, що щось не так. Симптоми сильної тривоги — підвищене потовиділення, тремтіння, прискорене серцебиття.

Ви перебуваєте в емоційній ізоляції

Ви не впускаєте людей у своє життя, тому що боїтеся розчаруватися або засмутитися. Дистанціюються від людей тільки ті, хто страждає від душевного болю, часто отриманого ще в дитинстві.

Ви дуже боїтеся змін

Ви боїтеся позитивних змін, потрапляючи в пастку заперечення і негативу. Якщо вам здається, що зміни — це складно, значить, щастя здається вам незнайомим. Коли людина звикає до поганих емоцій і переживань, все хороше стає її чужим і ненормальним.

Ви звинувачуєте себе у всьому

Якщо ви виросли в токсичній домашній обстановці, ви звинувачуєте себе в абсолютно всіх гріхах і проблемах. Жертви дитячих переживань або проблем дуже часто в дорослому віці ставляться до себе надмірно критично.

Ви не можете себе контролювати

Якщо ви зганяєте гнів і негатив на оточуючих людей, ви не можете протистояти стресу і контролювати себе. Люди, які борються з дитячою травмою, часто виходять з себе, проявляють агресію стосовно тих, хто намагається їх зачепити, сильно засмучуються через дрібниці.

Ви вступаєте в нездорові відносини

Якщо у вас є схильність вступати у відносини з людьми, які вам чимось шкодять, це означає, що у когось з батьків в дитинстві була схожа поведінка. У кожного з тих, хто страждав в дитинстві від переживань, є підсвідоме бажання відтворити їх знову. Це причина того, що багато людей закохуються в нарцисів або маніпуляторів, а також тих, кому до них абсолютно немає діла.

💬 Последние комментарии
Елена
Пошёл накуй со своими бандерами.Я об Украине пишу,а не о них.,ну конечно и Роджера не забываю,куда же без него.
Елена
А по себестоимости никто не продаёт,ты же лучше экономику знаешь,а на развитие,а на поддержание,а на налоги? тоже все идёт,к тому же это двигатели прогресса и за себя не забывают,это же твои кумиры,не мои,есть спрос , будет и цена такая, будет много газа,цена упадёт.
Каменяр
Меня вчера кололи галлоперидолом … не помогло
Каменяр
Сосу на краковском рынке у правого входа за 2 злотых или харчи . Хероям - скидка
Гость
Каменяр- пидарас ! Способен только польскую парашу сьорбать !
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там (прим. моё – ПОДДОНКА!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало!
Гость
Ленка Шмуля сосалка с придорожной канавы, ты чего падла расфилосовствовалась ? Твой удел жевать кизяки и сосать польский вонючий хуй ! Марш на смену на окружной! Может дочка твоя до бандерши там дослужиться !