Обществоukr.media3 окт.

Ознаки того, що ви слідуєте неправильним цілям або робите щось не так, як вам хотілося б

Ось що говорить про те, що ви десь звернули не туди.

nk_hauz/ZS6p1kDnR.webp

Багато хто з нас йде невірним шляхом багато років, а деякі все своє життя. Настав час дізнатися, які головні ознаки того, що ви збилися з правильного життєвого шляху, інформує Ukr.Media.

Ви постійно думаєте про минуле

Ви песимістичні, сфокусовані на проблемах. Якщо ви думаєте про минуле і не можете зосередитися на сьогоденні, значить, ви йдете невірним шляхом, який не приносить вам навіть дещиці щастя. Прийшов час щось міняти.

У вас нічого не виходить

Нічого не виходить, як би ви не старалися — з першого, другого, третього або двадцять третього разу. Можливо, що ваша мета йде всупереч з вашими бажаннями. Можливо, прийшов час спробувати щось нове. Є ймовірність, що вирішити задачу не виходить через те, що вона вам просто не цікава.

Вас все дратує

Ви вічно чимось незадоволені. Ви встаєте з ліжка і відчуваєте обурення. Вам не хочеться працювати, не хочеться відпочивати, не хочеться розважатися. Ви повинні бути хоча б трохи натхнені майбутнім днем. Якщо цього не відбувається, значить, ви не на правильному шляху в житті.

Вам не цікаво займатися своїми справами

Це призводить до підвищеної втоми, до втрати мотивації. Якщо робота, захоплення, спілкування з людьми і відпочинок не приносять ніякого задоволення, значить, це не те, чим вам слід займатися.

Ви не можете зробити вибір

Якщо перед вами стоїть вибір, скажімо, залишитися на поточній роботі або знайти нову, але ви не можете прийняти рішення, це означає тільки одне — обидва варіанти для вас жахливі. Якщо ви не можете зробити вибір в серйозній ситуації, це означає, що надані можливості ніяк не відображають ваші бажання, йдуть всупереч з вашими мріями.

Ви в постійному стресі

Дослідження вчених і психологів показують, що люди, у яких є мотивуючі їх цілі і завдання, дуже ефективно борються зі стресом. Якщо ви не можете побороти тривогу і стрес, значить, ваш життєвий шлях обраний неправильно.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...