Пам'ятайте ці правила, і ви завжди будете почуватися щасливими
Обществоukr.media02 июня 2021

Пам'ятайте ці правила, і ви завжди будете почуватися щасливими

Важливі життєві поради.

Пам'ятайте ці правила, і ви завжди будете почуватися щасливими. Важливі життєві поради.

Пам'ятайте ці правила, і ви завжди будете почуватися щасливими, інформує Ukr.Media.

1. Ніколи не нав'язуйтеся людям як би вам цього не хотілося тож ви зрозумієте чи потрібні ви цим людям.

2. Не думайте і не хвилюйтеся, про те, що інші думають про вашу особистість.

3. Якщо ви перебуваєте у відносинах і раптом відчули кохання до іншої людини, то краще виберіть того до якого є почуття. Якщо було б справжнє кохання до першого, тоді ви б не закохалися в другого.

4. Не тримайте образу на людей, які різко і назавжди зникають з вашого кола спілкування. Вони ніколи вас не цінували і не любили. Відпустіть їх і забудьте.

5. Якщо у вас немає друзів — це неприємно, але не засмучуйтеся. Не справжні або не щирі друзі можуть принести вам ще більше горя.

6. Як би не було важко, ніколи не прощайте зраду! Якщо людина вам зраджує, значить вона шукає когось хто буде краще за вас, така людина не вміє цінувати те що має.

7. Нікому не розповідайте, що ви плануєте на майбутнє. Тоді все заплановане втілиться, бо ніхто цьому не завадить.

8. Поставте перед собою якусь мету, прагніть, йдіть до неї і втільте її в реальність. Прагнення до кращого завжди приносить щастя.

9. Запам'ятайте, що люди ніколи не будуть до вас відноситься так, як цього хочете ви, тому ставитеся до них як кожен з них цього заслуговує.

10. Люди, які хочуть бути поруч з вами можуть підтримати вас у важку хвилину. Цінуйте їх і не відкидайте.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Зря злословите на счет спичек - Купила их - а они сделаны в Пакистане- что же получается ?А то что уже и лесов не хватает -одни пни остались...)))))з
Весёлый Роджер
4-5 лет назад, один челОвик пид Одессой, закупил ок. 2000 3-х литровых банок - для домашнего консервирования и как это называется кажется - автоклав? Я ржал над ним, прикалывался над количеством банок, а сейчас пишу ему хвалебные письма, мол молодец, так и надо, прикупи ещё столько же. У него, рядом с хатой, за эти вильные роки, щирюки вырубили почти все лесополосы.... Здравствуй Гуляй поле, ждемс банды на джипах!
Весёлый Роджер
Вы не оригинальны! Вот к примеру во время майдана, наш пропахандон-пердун Шмуля_Елен, шукал там на площади – … А дэ тут пенсию от нимеччины дают та тату-Шенген на сраку делают? Ему одна бабка возле Бессарабки казала, що семенки там продавала, вин сразу и побиг до майдана.
е
не смог... планы были на 2020-й, но увы...
е
да знаю я, что жопанька только начинается...
Кот Матроскин
Ну что, онижедетям в войнушку уже поиграть нельзя?
Весёлый Роджер
Я не пойму, а дэ эта мразь брехливая, этот платный пропахандон хунты Шмуля_Елена??? С засцанными труселями до колена! ДЭ покращення писля майдана? ДЭ ШМУЛЯ? ... Шо опять там же, у 3.14здэ??? Ааа..., он опять готовит ответ в стиле ... а у москалей корова захромала....