ПАМ’ЯТНИК ЖЕРТВАМ ЧОРНОБИЛЯ У КИЄВІ СТАВ НАЦІОНАЛЬНОЮ ПАМ’ЯТКОЮ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ
Обществоkyiv.media04 июня 2021

ПАМ’ЯТНИК ЖЕРТВАМ ЧОРНОБИЛЯ У КИЄВІ СТАВ НАЦІОНАЛЬНОЮ ПАМ’ЯТКОЮ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ

Постанову про статус пам'ятника ухвалив Кабмін за поданням Мінкульту.

Відповідне рішення ухвалив Кабмін 2 червня, повідомили у Міністерстві культури та інформаційної політики.

Згідно з постановою уряду, Пам’ятник жертвам Чорнобильської трагедії у Києві отримав категорію пам’ятки культурної спадщини національного значення.

Таке рішення дає можливість глибше усвідомити значення подвигу ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції та краще піклуватись про пам’ятку культурної спадщини національного значення”, – вважають у Мінкульті.

Зазначимо, меморіальний комплекс в Києві, присвячений жертвам ядерної аварії на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції; розташований у Святошинському районі у ландшафтному парку на перетині Чорнобильської вулиці з проспектом Перемоги. Пам’ятник був відкритий 26 квітня 1994 року. Автори – скульптор Володимир Чепелик та архітектор Микола Кислий. Зведений коштом Київської міської державної адміністрації, Міністерства України у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, на внески комерційних підприємств. У 1996 році в складі меморіального комплексу на алеї встановлені стели пам’яті з викарбуваними іменами ліквідаторів-мешканців Святошинського району, що загинули внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Hominem quaero
Человечные люди... Это какой-то оксюморон.
Елена
Ты был дебилом и сдохнешь им,притом подонком ,тварью,есть тупые но добрые, человечные люди,ты не такой,ты просто мразь.
Га-га-га
Конечно пойдут! Американцы умеют оценивать риски и принимать эффективные решения.
Весёлый Роджер
Исходя из твоей Шмуля, ТУПОЙ логики, щирого предателя мстителя, которого Перестройка Горбача выперла со склада з тушёнкой та сгущёнкой, то получается, шо те поддонки предатели с Украины, шо пошли полицаями к немцам – маяли на то моральное право? Тому що, у них тоже, мабуть були, большие претензии к Советской власти, ну там коллективизация проведена не так, а у тебя Шмуля, прихватизация – не так! У тех - коня, корову отобрали, а у тебя - кальсон пона3.14здить бохато не дали. Ну правильно же тварь? И ты сделал эти выводы и спокойно стал поддонком предателем и холуём у нациков чи щирых нацистов, ну почти як полицаем у немецких фашистов! Я прав! Логика у меня 100%-я! Против неё трудно что-либо возразить! Сало не уронил дэбил?
Оззи
О, Лоху дурь подвезли, поперло.
е
..мову..
е
пока что жопу лижешь и целуешь ты... цельному американскому флоту...и на хрене катаешься всего 6-го флота..но американскую могу выучить не в состоянии, т.к. примитивная бестолочь по натуре...