Обществоnews.finance.uaOct 4

Пасажири стали набагато рідше купувати авіаквитки заздалегідь

nk_hauz/-mimk9fmx4dm_l6o5zis.jpg

У липні-вересні 2020 року пасажири стали бронювати квитки для польотів у наступному кварталі на 78% рідше порівняно з аналогічним показником 2019 року.

Про це пише avianews.com з посиланням на Міжнародну асоціацію повітряного транспорту (IATA).

При цьому в останні три місяці ситуація погіршилася. У квітні, травні та червні 2020 року кількість бронювань на 3 квартал була меншою на 70% в порівнянні з 2019 роком.

В організації зазначають, що в умовах пандемії COVID-19 мандрівники все частіше купують авіаквитки ближче до вильоту, що значно ускладнює для авіакомпаній планування розкладу.

Подібну поведінку в IATA пов’язують із занепокоєнням пасажирів з приводу можливих нових обмежень на подорожі та додаткових заходів карантину.

У деяких випадках країни анонсують заборону на подорожі або в’їзд певних категорій осіб буквально за кілька днів або годин до набрання нею чинності.

У поточних умовах авіаперевізники все частіше починають скасовувати стандартні для дешевих тарифів штрафи за зміну дати вильоту і подеколи навіть дозволяють змінювати маршрут. Це робиться для стимулювання купівлі квитків заздалегідь, оскільки отримані кошти по суті є безвідсотковим кредитом для авіаперевізників, за допомогою якого вони можуть фінансувати поточні витрати.

Серед авіакомпаній, що літають в Україну, плату за зміну квитка скасували МАУ, Lufthansa, Austrian Airlines, Swiss, KLM, Air France, Turkish Airlines, LOT. Однак пасажирам перед бронюванням перельоту варто уточнювати повні правила тарифу, оскільки пільгова політика змін може не поширюватися на конкретний рейс або період подорожей.

💬 Последние комментарии
Олексій
Окупація Криму РФ - це факт. Керченська протока і Азовське море - внутрішні води двох країн ( це ж Росія так настоювала). Тому ні про яке порушення кордону українськими кораблями мови бути не може. Російські шовіністи напали на українські кораблі для того щоб продемонструвати, що вони плюють на всі міжнародні закони і на договори, які самі і підписували. Показали, що договори, підписані РФ не вартують бумаги, на якій вони надруковані.
Антиелена
Не, майданушка! Ты к Сталину не примазывайся. У тебя другие херои, которые сограждан на Донбассе убивают, у которых центр жизненных интересов на Западе. Давай, бери кружевные труселя и к ним.
Гость
Он едет туда за деньгами, которую он скинул офшор туда.
Алексей
ВЛАДИМИР ЧУПРОВ, российское отделение Greenpeace - клинический идиот. Любое судно может раздавить льдами, и даже ледокол (тот же ледокол "Челюскин").
Елена
Булкохруст Весёлый Роджер скажет что всё это брехня и полный пистёж,а на самом деле кровавый терран Сталин был в бункере в Куйбышеве на глубине сто пятьдесят метров и отдавал приказы расстреливать сидящих в ГУЛАГе роджеров,он каждый день такие приказы отдавал по словам Роджера,ему Солженицын сам ему сказал, Роджер вон от прилёта снарядов до сих пор усирается,чуть подонка не убили(Роджера),а ему ещё столько денег потратить на себя любимого надо, Сталин в столице придал уверенность Советскому народу(Луночка---именно Советскому)и Красной Армии у том что враг будет разбит и Победа будет за нами.
Одессит
Да хоть бы Сталин и покинул Москву, всё равно бы победили, потому что мы единый народ славяно-русский и Божий возлюбленный, мы русские православные, последний народ, кто несёт Христа Бога на этой земле. Москва третий Рим и четвёртому не бывать.
Луна-2
Если Сталин -вождь народа,то он должен был понимать одну вещь .Именно, если поддастся он панике, то какой пример он, как вождь, покажет?Мне кажется, именно этим и объясняется ,то, почему он решил не Бросать Москву.
Авторские статьи