Пасажири стали набагато рідше купувати авіаквитки заздалегідь
Обществоnews.finance.ua04 октября 2020

Пасажири стали набагато рідше купувати авіаквитки заздалегідь

У липні-вересні 2020 року пасажири стали бронювати квитки для польотів у наступному кварталі на 78% рідше порівняно з аналогічним показником 2019 року.

Про це пише avianews.com з посиланням на Міжнародну асоціацію повітряного транспорту (IATA).

При цьому в останні три місяці ситуація погіршилася. У квітні, травні та червні 2020 року кількість бронювань на 3 квартал була меншою на 70% в порівнянні з 2019 роком.

В організації зазначають, що в умовах пандемії COVID-19 мандрівники все частіше купують авіаквитки ближче до вильоту, що значно ускладнює для авіакомпаній планування розкладу.

Подібну поведінку в IATA пов’язують із занепокоєнням пасажирів з приводу можливих нових обмежень на подорожі та додаткових заходів карантину.

У деяких випадках країни анонсують заборону на подорожі або в’їзд певних категорій осіб буквально за кілька днів або годин до набрання нею чинності.

У поточних умовах авіаперевізники все частіше починають скасовувати стандартні для дешевих тарифів штрафи за зміну дати вильоту і подеколи навіть дозволяють змінювати маршрут. Це робиться для стимулювання купівлі квитків заздалегідь, оскільки отримані кошти по суті є безвідсотковим кредитом для авіаперевізників, за допомогою якого вони можуть фінансувати поточні витрати.

Серед авіакомпаній, що літають в Україну, плату за зміну квитка скасували МАУ, Lufthansa, Austrian Airlines, Swiss, KLM, Air France, Turkish Airlines, LOT. Однак пасажирам перед бронюванням перельоту варто уточнювати повні правила тарифу, оскільки пільгова політика змін може не поширюватися на конкретний рейс або період подорожей.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Где ответ?кого поддерживали интервенты в Гражданскую войну? ответа как я вижу нет,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине и Европе!
Кругом одни евреи
Пасечник йосип рачок - главный местный дурачок! Выбирал из местных пчёл, чтоб был истинный хохол! Евреи, евреи кругом одни евреи.
Весёлый Роджер
Особенно прав ты Шмуля по вопросам: выплавки стали, мукомольным заводам, историческим фразам, построению мостов из картона и поеданию москалями ёжиков и бобров с выползнями. Короче - обычный, выживший из ума, самовлюблённый, тупой, нарцистический пердун! Сало не уронил?
Весёлый Роджер
Шмуля, а яка така половая связь между боХатсвом пиндосов и пустой кишенью щирого xoxла? Ведь кроме тебя мудака пердунка, который набухался до глюков, никто не бачил того пиндосного "Геркулеса" с масками и др, що сел у тоби за лесом.
Весёлый Роджер
Та нихай себе выходють! У щиродупной хунты ВСЕ_РАГУЛЬНАЯ пидтримка е! Ось так, поддонок Шмуля? Как выйдуть против хунты, так и зайдуть, кого сожгут як у Одессе, а кого из кулемётов нацики положат. И все демократичные западные СМИ это не заметят! Вот на этом и держится пропиндосная хунта. Сало не уроните, крепше него держите! Тому шо : «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.»
Луна -2
Ага - особенно, после того,как она скомандовала местным тузамцам не покупать вакцину у России.Зачем - пусть хохлы помирают от ихней непроверенной вакцины.....
Елена
США это мощнейшая держава в мире,с ней надо дружить,а не ссориться.