ПЕНСІОНЕРАМ СКАСОВУЮТЬ ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД
Обществоwww.bagnet.org21 марта 2020

ПЕНСІОНЕРАМ СКАСОВУЮТЬ ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД

У Вінниці з 23 березня обмежили право безкоштовного проїзду в громадському транспорті пільговим категоріям населення на період карантину.

Пільговики не зможуть безкоштовно користуватися громадським транспортом в години пік: від початку роботи транспорту до 10:00, а також з 17:00 до 21:00.

Окрім того під час засідання комісії вирішили дозволити перевозити до 10 пасажирів в одній секції трамваїв (зокрема ідеться про двосекційні "Міражі", які працюють на маршрутах у Вінниці).

Пільговий проїзд на весь період карантину скасували в Львові.

"З понеділка скасовано безкоштовний проїзд для пільгових категорій в громадському транспорті на час карантину", - йдеться в повідомленні на Telegram-каналі Львівської міської ради "Львів vs коронавірус".

Мер Львова Андрій Садовий звернувся до жителів міста з проханням розповісти про скасування пільг пенсіонерам.

"На період карантину у Львові пільги на проїзд в громадському транспорті діяти не будуть. Ми йдемо на ці обмеження в першу чергу тому, що старші люди перебувають в особливій зоні ризику в зв'язку з поширенням коронавірусу. Покажіть це відео батькам і бабусям з дідусями! Бережіть один одного!", - сказав Садовий.

Від пільгового проїзду 18 березня відмовились у Рівному. Тут відмінили пільги для пенсіонерів у маршрутках. У Хмельницькому скасували пільговий проїзд у громадському транспорті з 20 березня. Аналогічне рішення ухвалили в Запоріжжі – з 23 березня. У Полтаві – пільговиків з 23 березня возитимуть лише з 11 до 15 години. Обмеження діятиме до кінця карантину.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
кипчак
Дурковатость сейчас в Европе в почете, но это верх рагульской дурковатости, сомневаюсь, что зайдет даже невзыскательной европейской публике . Первое место с конца Украине обеспечено.
Вася
Клоунада, просто пиздец какой-то в этой стране!!! Психи рулят!!!
Ух
Редкая чайка долетит до Киева. Её не пустят санкции.
Елена
Да то я так Хохлов,шучу,боятся , может по молодости они сами и нет,а главные их понимают,что так лучше.
Игбун Хохлов
Ага, у быдлюков и в 2014 году был коронавирус. Они уже тогда все в намордниках ходили. У них по жизни вирус в голове.
Елена
То не я, сколько тебе это объяснять надо , надоело,не я то,не я,Ера сама по себе,я сама,не все брехуны как ты,есть которые правду говорят, тебе это конечно не понятно,что это такое,ха.
Елена
Е ,ну ты как маленький,ей богу,ну не трогаю я тебя, только козлоослик меня тут интересует как жертва моего троллинга,и всё, понятно?ни к тебе,ни к Луночке ,ни к кому ещё я никаких претензий и замечаний не имею, совсем,понял?