Обществоfakty.com.ua7 дек.

Перепис населення в Україні розпочнеться у лютому – Федоров

nk_hauz/G1tndF2nR.jpeg

Служба статистики України планує розпочати перепис населення у лютому 2023 року.

Таку заяву зробив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

– Ми плануємо зі Службою статистики розпочати перепис у лютому 2023 року. Наразі триває активний етап підготовки, – зазначив він.

За словами Федорова, підготовка стартувала кілька місяців тому. І важливий етап пов’язаний із цифровізацією.

Міністр зазначив, що цей процес має бути максимально зручним та цифровізованим, щоб були отримані максимально об’єктивні та якісні дані.

За його словами, зараз готується план цифрової трансформації Служби статистики та оновлений процес перепису населення. В рамках стратегії трансформації, Міністерство цифрової трансформації чітко розумітиме, якою буде оновлена ​​структура, як збиратимуться дані, скільки працюватиме людей та інші питання.

Він додав, що в Україні дуже спрощено процес перепису населення, завдяки чому можна буде побачити реальний процес міграції українців, що дозволить усвідомити, де будувати інфраструктурні об’єкти.

Він також додав, що Служба статистики перетворилася на орган, який у режимі реального часу збиратиме інформацію, щоб приймати управлінські рішення.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Боевой дух? Вот пример не очень и давний. https://avatars.mds.yandex.net/get-zen_doc/1245197/pub_5c0cd532080a3b00aa421293_5c0e2e9806bd7000abdb84b5/scale_1200 Один солдат РФ остановил грузинскую колонну военных. А в России таких миллионы.
Игбун хохлов
Насколько долго? На время объявленного перемирия. Как только хохлоту его нарушили, так сразу и вылетели из аэропота как Ту-154.
Луна -2
а ПРО КОТЛЫ ТЕБЕ НАПОМНИТЬ ?там по -моем у -Иловайский ,Дебальцевский котел - был..Не слишком высокий боевой дух у ВСУ- ШНИКОВ.
е
это ТЫ про экспорт смартфонов из Союза заявила, не я)) Тупенькая КОГДА первый смартфон появился??))) ты САМА разговор о технике и технологии завела - вот и отвечай насчет Украины: ЧТО нового ПРОИЗВЕДЕНО в Украине за восемь лет под управлением твоих америкосов??? КОНКРЕТНО ЧТО???
Луна -2
Ленок, иди в школу -чой -то у тебя не в ладах с математикой и физикой...
е
ага и именно поэтому в ДАП пропускали продовольствие и боеприпасы и дали потом оставшимся уйти.. ну ты тупая....
е
разницу в бюджетах Киева и Харькова я тебя УЖЕ приводил, а станцию метро открыли в Харькове, а не в Киеве... вот тебе простая математика..ВОРОВАТЬ меньше надо