Перетин кордону з РФ за новими правилами: стало відомо про перші проблеми
Обществоnarodna-pravda.ua03 марта 2020

Перетин кордону з РФ за новими правилами: стало відомо про перші проблеми

Виїхати до Росії з України з 1 березня можна тільки по закордонному паспорту

Після зміни порядку перетинання кордону України з РФ 15 осіб отримали відмову у виїзді за відсутності закордонного паспорта.

Про це повідомляє «Українська правда», передає НАРОДНА ПРАВДА.

«Майже 7 000 громадян України поїхали в Росію за минулу добу і тільки приблизно 15 прибули на кордон за внутрішніми паспортами. Їм відмовлено в перетині кордону», — сказав прес-секретар Держприкордонслужби Андрій Демченко.

За його словами, новий порядок поїздок не викликає великого невдоволення, але значно прискорює оформлення громадян на кордоні, так як закордонного паспорта зчитуються рідерами. Діти до 16 років перетинають кордон з РФ за свідоцтвом про народження.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Партизанка
    03 марта 2020
    Уроды
    Ответить
💬 Последние комментарии
Боцман
НАШ ВІРУС Міцна і справжня в мене віра, Що б не здавалось там комусь. То ж, не страшний коронавірус, Бо зранку правильно молюсь. – Нехай китайська та болячка Нас, патріотів, обмине, А от сусідам буде лячно! Прошу, господь, почуй мене. Хай по ненашим і неправим, По всіх агентах-ворогах Зненацька вдарить та отрава! І по руках! І по ногах! Нехай їх скрутить, боже милий! Нехай їх трусить кожну мить! І хай мерщій ідуть в могилу, Бо поруч з ними гидко жить. Отак моливсь я, та на горе, Промовив поруч хтось: – Облиш! Ти сам, Іванко, тяжко хворий. – Коронавірус?! – Ні, страшніш. І буде проклята країна, Твоя земля, життя твоє, Допоки гріх старѝй родинний Твій край у муках не зблює.
ера
1:12...двое...мазу тягнуть...разом з еленою
е
класс, а если у нас нет телевизора... неужели тяжело дать электронный адрес в придачу
е
а мост в Запорожье который уже 20 лет типа строят...
е
шипишь от злости.. а ответить ему нечем, вот и гадости начинаешь нести.. истинная патриотка
е
кстати, можно прекратить ваш спор довольно просто.. называй населенный пункт где такая цена, и каждый желающий, включая роджера, через инет сможет убедится что ты говоришь правду...или лжешь. Ну так как? где у нас в стране такая лафа?
е
тут я его поддержу, таких цен на горючее в Украине НЕТ, от слова совсем