П'ять причин віддати дитину у балетну школу
Обществоnashamama.com14 мая 2020

П'ять причин віддати дитину у балетну школу

Якщо ви роздумуєте над майбутнім малюка, то чому б не балет?

1. Балет облагороджує тіло Хореографію називають класичною освітою тіла. І дівчинка, і хлопчик після балетної школи починають напрацьовувати поставу, тягнутися до прекрасного.

2. Долучає до мистецтва Жива музика, під яку відбувається навчання, викликає відчуття ритму, вміння чути музичну фразу і повторювати її в русі. Це відкриває вушка для сприйняття класичної музики. І нехай не кожна дитина стане професійним танцівником, для неї стануть зрозумілі всі скарби мистецтва.

3. Доступний з раннього віку Хоча у 2-3 роки діти не встають до станка і не піднімаються «на пальці», але вони займаються балетною гімнастикою, яка правильно формує постановку спини, ніг, розвиває координацію, почуття ритму і розвиває мислення. А ще - попереджує багато проблем опорно-рухового апарату.

4. Формує характер Хореографія, як і спорт, вимагає подолання. Це наполеглива праця, самодисципліна, відповідальність, зібраність. Так, іноді дитина може дійсно втомитися, але продовживши навчання, вона здобуде перемогу над характером.

5. Допомагає домагатися мети Тут багато що залежить від педагога. Складну, монотонну і часом нудну роботу можна піднести так, що дитина вийде з класу з посмішкою і палаючими очима. А це, в свою чергу, відмінно формує характер. Тому якщо малюк не загорівся бажанням займатися балетом після перших занять, не поспішайте віддавати його в гімнастику або на малювання. Спробуйте для початку змінити педагога.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
мм
так и да...
мм
Уже не знают как шкуру содрать...((
Игбун Хохлов
Был нулевой, потом упал. Наверное, разбирать, построенное при совке, начали. Сала декоммунизации!
чяч
Этот человек был министром иностранных дел Украины? ))) Кто его взял из очистки?
мм
Дайте уже ему кто-нибудь седуксен или укол галоперидола!
Весёлый Роджер
Ой, таки е одна такая «мыша» тут у нас на форуме, оно 3.14здит не спеша! Это он и его родственники и по3.14здили усё зерно, а на москалей списали. Это традиция такая е у щирой массе: «Мешок государству, а десять у хату – щоб житти як запизденцы бохато!» Вот так прапор Шмуля_Елена хандон, а ныне хунтовский пропахандон, так и жил всегда! А виноваты у него оказались, вы не поверите, Горбачь да Эльцин, шо не дали з3.14здошить добрэ, а тильки трохи, ну пару вагонов, но цэ ж крохи! Вот жешь падлюки!
Весёлый Роджер
Луночка привет! Да сильно, но ... очень даже трагично! Я затрудняюсь в эмоциональной оценке. Да красиво, но ужасно трагично ...