Обществоnashamama.com24 авг.

П'ять способів виховати з дитини лідера

Що можуть зробити батьки? Повідомляє сайт Наша мама.

nk_hauz/-mfvq2wav5bcksuods9g.jpg

1. Любов без умов

Малюк повинен відчувати, що його люблять - без умов і вимог, хоча дитина також має знати, що є межі дозволеного і не можна вимагати все "без гальм".

2. Позитивне підкріплення

Створіть дух позитиву та оптимізму у вашій родині. Не повторюйте дитині кожні п'ять хвилин: «Не можна!», «Не чіпай!», «Погано!», «Не думай!». Такі висловлювання називаються негативним підкріпленням і кепсько позначаються на психіці і характері дитини.

3. Командний дух і підтримка

Пам'ятайте, ви - команда. Підтримуючи малюка в його починаннях, тим самим ви виховуєте його впевненість у власних силах. Відзначайте його успіхи і досягнення. А якщо щось не виходить - вчіть його не засмучуватися.

4. Заохочуйте ініціативу

Нехай малюк досить серйозно обміркує свої рішення, щоб його «Хочу!» дуже швидко не змінилося словом «Набридло». Якщо він дійсно прагне записатися в гурток, заохочуйте такі бажання.

5. Вчіть тримати слово, слухати і чути

Лідер вміє слухати і чути. Важлива для лідера риса - це слухати і чути критику в свою сторону. При цьому він не повинен ображатися на неї, плакати і забиватися в кут; треба робити конструктивні висновки.

💬 Последние комментарии
Кен
Похоже что его когда был малышом то не пропукивали и всё через рот идёт.
Каменяр
Путин сравнил старые американские авианосцы и новые ракеты Циркон, как битву неповоротливого медведя с комарами в известной басне ...всем русским известной. Формально плавучий аэродром — это уже голая мишень - считает Путин. Чтобы его достроить, не хватает комплектующих из России — приходится разбирать на запчасти другие корабли. вот Что происходит с гордостью ВМС США — Авиносцы на металлолом
"каменяр" ! ТЫ - КАБЫЗДОХ!!!
КАБЫЗДОХ каменяр ЗАГАВКАЛ МЕРЗКИМ ЛАЕМ.
"каменяр" - БРЕХЛИВЫЙ МЕРЗАВЕЦ И НЕГОДЯЙ!!!
каменяр" - БРЕХЛИВЫЙ МЕРЗАВЕЦ И НЕГОДЯЙ!!!
А.Кашпировский
Мля, у Каменяра раздвоение личности: левой рукой мастурбирует, а правой кулаком себя по яйкам бьёт.
Ждун
Не бзди, Америка не путинская, пока. Да и вряд ли она ему нужна, такая куча извращенцев, дармоедов, наркоманов и преступников. Хотя некоторые американцы были бы не против обменять его на Сонного Джо.
кипчак
Мама выглядим умнее и порядочне. чем сынок.