Обществоwww.seeds.org.ua17 мар.

Під Чорнобилем з’явився екопростір

На базі Чорнобильського заповідника відкрили еколого-освітній інформаційний центр “Екологічний простір”. Новий простір займатиметься не тільки еколого-просвітницькою діяльність, а й стане місцем для втілення екологічних, науково-дослідних та творчих ініціатив.

nk_hauz/-mvwzf0hl2dmjqmd4egl.jpg

Про це повідомляється на сторінці “Чорнобильського Радіаційно-Екологічного Біосферного Заповідника” у Facebook.

«Еколого-освітній інформаційний центр “Екологічний простір” стане місцем, де здійснюватиметься не тільки еколого-просвітницька діяльність, а й акумулюватиметься вся інформація про екологічні заходи та відповідні інновації Іванківського й Поліського районів (Київська область); місцем для проведення ділових зустрічей; центром надання інформації про актуальну екологічну ситуацію в районах,  діяльність природоохоронних установ, екскурсійні маршрути, а також місцем для втілення екологічних, науково-дослідних та творчих ініціатив.

Інформаційний центр  відкрито за підтримки грантового проєкту  ГЕФ ПМГ «Молодь в дії! Розбудова спроможності та партнерств задля ефективного залучення молоді до кліматичних рішень” та Громадської організації “Екологічний простір – 2020”, – йдеться в повідомленні.