Обществоukraine.segodnya.uaAug 1

Підготовка до параду на День Незалежності йде повним ходом. Відео масштабних навчань

nk_hauz/-mfyl1gdqizanb9jyrdx.jpg

Збройні сили України готуються до грандіозного військового параду до 30-ї річниці Незалежності України. Солдати та офіцери карбують крок зранку до пізнього вечора на розпеченому плацу.

Репетицію параду бачив кореспондент "Сьогодні" Євген Назаренко.

На термометрі +30, жодного затінку, але дівчата з університету Шевченка знову і знову йдуть стройовим кроком плацом. Часу на розкачку вже немає: на підготовку до параду залишилось менше місяця.

"Декілька років тому мої батьки з маленьким братом ходили на парад і їм настільки сподобалось, тому заради емоцій батьків, заради бабусь, дідусів – хочеться їх просто порадувати", – ділиться курсантка Вероніка.

Вероніка – майстер спорту з художньої гімнастики. Та коли постав вибір майбутньої професії – віддала перевагу армії. І у збройних силах у дівчини теж амбітні плани – дослужитися принаймні до полковника.

Дівчата йтимуть єдиною жіночою коробкою на параді, тож до них прикута особлива увага. Менш як за місяць вони мають працювати як злагоджений механізм.

Паралельно із дівчатами ходити строєм та піднімати ногу на одну висоту готують президентський полк. На підготовку до параду у військових залишається менше місяця. Будуть тренуватися стільки, скільки потрібно. До параду усіх солдатів обирали дуже ретельно, тож якщо у когось не виходить – одразу шукають заміну. Командири впевнені – до 24-го серпня усі будуть готові.

У Чернігові до параду готується військова техніка. Танки, артилерія, бойові машини піхоти теж навчаються їхати єдиним строєм. Поки одні військові репетирують, другі готують техніку – чистять та фарбують, надають бойового вигляду.

За підготовкою до параду особисто стежить командувач Сухопутних військ України, адже саме його військовослужбовці беруть участь у репетиціях.

24-го серпня у параді візьмуть участь чотири тисячі військових. Залучать також ветеранів і вперше окремою коробкою йтимуть військові новоствореного роду військ – територіальної оборони.

💬 Последние комментарии
Елена
Америка поняла,в одиночку не потянуть противостояние с Китаем и Россией,подключила ближайших союзников, Франция к ним не относится, Роджер дуб дубом,ей богу молдаван.
Елена
Понесло Тараса,по кочкам ,по цитатам,лечись болезный,ей богу в дурку тебя давно отправить, не факт что ты откуда не пишешь.
Елена
Я не на кого не стучала, пошел лесом,тебе бы стукнула, ложкой по лбу,шоб не пистел много.
Весёлый Роджер
УВАГА! Ну вот и Покращення для Шмули_Елен и ему подобным! Ну вот, наконец-то запанует гэтот гандон, у дупу эбаный пропа_Хандон! Вот свезло нему, так свезло… --------- «США оплатят создание «горячей линии» для доносов в СБУ. Гражданам предлагают доносить о "сепаратизме, фейках и российской дезинформации".» ______________________ Если хочешь як запизденец боХато житти, надо на кацапив часто доносити! Вот она кохання життя у пиндоколонии!!! Вот о чём так мечтал ВЕСЬ украинский народ!!!
Весёлый Роджер
НЕ надо тварь со мной сравниваться, даже близко! Пошёл на фуй старый ты плешивый продажный вор-нацист, бывший жидоxoxлячий вор-коммунист! Ты про плавку металла нам тут лекцию читал - забыл дэбил!
----
Молчит падлюка тупая - АНАЛитик херов, Сороский сосун, русофобный обсерун!
Луна-2
Но пусть тогда не жалуется на такое отношение к себе
Авторские статьи
Авторские статьи5ч. назад
На его месте должен был быть я \ Российский след в попытке ликвидации помощника Зеленского
Авторские статьи6ч. назад
Покушение на Шефира. Что это было? 1
Авторские статьи6ч. назад
Скандал с кроссовками и деньги не от Байдена: чем занимается Зеленский на Генассамблее ООН
Авторские статьи12ч. назад
Франция - больной человек Запада. Д.Джангиров и М.Хазин
Авторские статьи13ч. назад
Новая эра: украинцы будут жить как в английском романе
Авторские статьи14ч. назад
Зеленский и демократия: на Украине строят «правильную» двухпартийность по заказу Запада
Авторские статьи14ч. назад
Саакашвили улетел, но 17 раз обещал вернуться
Авторские статьи15ч. назад
Востоковед Карнеев: Союз России и Китая даст достойный ответ «новому НАТО в Тихом океане»
Авторские статьи15ч. назад
Александро-Невская лавра: вечный приют именитых малороссиян 1