Обществоwww.cosmo.com.ua7 авг.

Підводний музей, маяк та найвужча вулиця: топ непопсових місць в Одесі

У сезон туристів в Одесі, напевно, більше, ніж місцевих жителів. Зустріти їх можна, звісно ж, біля пам’ятника Дюку, Потьомкінських східців, Національного театру опери та балету. Тревел-блогери та ведучі реаліті «У кого більше?» (Новий канал) Макс Узол та Оля Манько вирішили зробити твою відпустку в Одесі яскравішою та підібрали декілька непопсових локацій. Купуй квитки!

1. Воронцовський маяк

— До маяка так просто не потрапиш. Це можна зробити лише з офіційною екскурсією, на яку потрібно записатись заздалегідь і надати свої паспортні дані, — розповідає Оля. — Довозять до місця на автобусі. Пішки неможна, бо маяк вважається режимним об’єктом. Вартість двохгодинної екскурсії — 240 грн з людини. Висота Воронцовського маяка — 26 метрів. Кажуть, що він — найромантичніший в Україні. А дзвін взагалі здійснює бажання. Ми спробували, радимо і вам!

nk_hauz/esrvdJG7R.jpeg

2. Підводний музей

— Ця локація — суцільне здивування. Знаходиться у школі дайвінгу, що біля пляжу Ланжерон, одразу за дельфінарієм і готелем «Немо», — каже Макс. — Щоб пірнати було цікавіше, працівники зробили там підводний музей. Вартість — 800 грн. Тривалість розваги 2,5 години, з яких саме занурення триває близько однієї години. У підводному музеї — 13 пам’ятників та купа різних прикольних дрібниць: якорі, скриня зі скелетом, був навіть підводний комп’ютер, але його змило під час шторму. Дуже прикольно, бо наче потрапляєш в інший світ. Головне — перебороти страх.

3. Найвужча вулиця Одеси

— Локація знаходиться у відомому всім Одеському пасажі. Якщо зайти всередину, то можна знайти цей секрет, — розповідає блогер. — Зайдіть в арочку з написом Irish pub і потрапите на найвужчу вулицю Одеси. Розставивши руки я майже доторкнувся до стін по обидва боки. Мені це місце нагадало маленькі вулички Барселони. Дуже тихе і затишне!

nk_hauz/gU9vOJM7R.jpeg

4. Оглядовий майданчик на 360°

— Ми хотіли порадити вам оглядовий майданчик, але зрозуміли, що окремо його в Одесі немає. Та ми не опустили руки та знайшли прекрасний ресторанчик, з якого відкривається вид на Одесу. Кафе називається «Хмари», — ділиться блогерка. — Дуже стильний заклад, хочеться залишитись. Але найголовніше — панорама на місто і море на 360°. Ідеальне місце, аби зустріти захід сонця.

💬 Последние комментарии
Закрываем вакансию
Вывод тут такой, что грицаки не оправдывают оказанного высокого доверия в силу личностных недостатков. Слабосилие, слабоволие, энурез.
Не Елена
НеЛох без бумажки скоро начнёт говорить как Педалик Кличко. Но Педалика хоть в голову часто били, ему простительно, а у этого кадра похоже от дури мозги усыхают.
е
шо опять спрыгиваешь?? так ОТВЕЧАЕШЬ или НЕТ?
Оззи
ДБ. Туристам из других стран можно дать гидов и переводчиков, которые нормально всё расскажут и объяснят. Запад от всего оставляет только обёртку или картинку. Суть, сущность, содержание и наполнение меняет, иногда полностью или на противоположное. Тогда лучше спалили бы дотла собор Парижской Богоматери, нахрена он такой будет нужен? Они бы ещё додумались бордель в нем устроить, а так всего лишь что-то типа дискотеки, шоу-рум бля.
Елена
Успокойся е, успокойся.
Елена
Хе
е
отвечаешь? т.е. 1 декабря + неделя - получается 8 декабря ТЫ отвечаешь за свой базар?! ТАК?