Обществоwww.cosmo.com.uaAug 7

Підводний музей, маяк та найвужча вулиця: топ непопсових місць в Одесі

У сезон туристів в Одесі, напевно, більше, ніж місцевих жителів. Зустріти їх можна, звісно ж, біля пам’ятника Дюку, Потьомкінських східців, Національного театру опери та балету. Тревел-блогери та ведучі реаліті «У кого більше?» (Новий канал) Макс Узол та Оля Манько вирішили зробити твою відпустку в Одесі яскравішою та підібрали декілька непопсових локацій. Купуй квитки!

1. Воронцовський маяк

— До маяка так просто не потрапиш. Це можна зробити лише з офіційною екскурсією, на яку потрібно записатись заздалегідь і надати свої паспортні дані, — розповідає Оля. — Довозять до місця на автобусі. Пішки неможна, бо маяк вважається режимним об’єктом. Вартість двохгодинної екскурсії — 240 грн з людини. Висота Воронцовського маяка — 26 метрів. Кажуть, що він — найромантичніший в Україні. А дзвін взагалі здійснює бажання. Ми спробували, радимо і вам!

nk_hauz/esrvdJG7R.jpeg

2. Підводний музей

— Ця локація — суцільне здивування. Знаходиться у школі дайвінгу, що біля пляжу Ланжерон, одразу за дельфінарієм і готелем «Немо», — каже Макс. — Щоб пірнати було цікавіше, працівники зробили там підводний музей. Вартість — 800 грн. Тривалість розваги 2,5 години, з яких саме занурення триває близько однієї години. У підводному музеї — 13 пам’ятників та купа різних прикольних дрібниць: якорі, скриня зі скелетом, був навіть підводний комп’ютер, але його змило під час шторму. Дуже прикольно, бо наче потрапляєш в інший світ. Головне — перебороти страх.

3. Найвужча вулиця Одеси

— Локація знаходиться у відомому всім Одеському пасажі. Якщо зайти всередину, то можна знайти цей секрет, — розповідає блогер. — Зайдіть в арочку з написом Irish pub і потрапите на найвужчу вулицю Одеси. Розставивши руки я майже доторкнувся до стін по обидва боки. Мені це місце нагадало маленькі вулички Барселони. Дуже тихе і затишне!

nk_hauz/gU9vOJM7R.jpeg

4. Оглядовий майданчик на 360°

— Ми хотіли порадити вам оглядовий майданчик, але зрозуміли, що окремо його в Одесі немає. Та ми не опустили руки та знайшли прекрасний ресторанчик, з якого відкривається вид на Одесу. Кафе називається «Хмари», — ділиться блогерка. — Дуже стильний заклад, хочеться залишитись. Але найголовніше — панорама на місто і море на 360°. Ідеальне місце, аби зустріти захід сонця.

💬 Последние комментарии
ера
лица ...умные...думаю ...все будет хорошо...
Антиелена
Еще и дура!
---
судя по твоим работодателям Задорнов был прав на все 100%
Елена
Михаил Задорнов был юморист, скоморох, развлекал шутками публику,это понимать надо
Гость
Петро хватит мусорить. Весь НК загадил
гость
Это верно. Но есть ещё вопрос: почему в России 150 организаций – иностранных агентов, получающих финансирование из-за рубежа, занимаются бузой и оболваниванием граждан России, преимущественно молодёжи? Кто должен их выгнать? Барин всё рассудит?
кипчак
В нормальном государстве можно было бы посчитать это кощунством - сожрать свою страну в прямом и переносном смысле, но в Украине почти все рекорды как-то связаны с едой (в США на скорость поглощают пончики и т.п. и тоже гордятся такими дступными для народа достижениями). В том, что в Украине культ жратвы наблюдаем на улицах и прочих общественных местах, где все больше перекормленных граждан еле ногами передвигают под тяжестью собственного веса или таща мешки с запасами на зиму.