Після свят в Україну на вихідних нарешті прийде зима
Обществоgreenpost.ua10 дней назад

Після свят в Україну на вихідних нарешті прийде зима

Погода в Україні на свято сильно зіпсує циклон, який принесе дощі та сильний вітер. Про це повідомляє синоптик Наталія Діденко. 

"Де буде випадати мокрий сніг, налипання мокрого снігу — водії, обережно! Це більше стосується західних областей, Вінницької, увечері — Житомирщини й західних районів Київщини.У східній частині України, в Дніпрі з районами, на Запоріжжі та в Криму опади більш ймовірні завтра ввечері. Вітер буде південно-східним, а на Заході північно-західним, поривчастим, часом до сильного", - попереджає Діденко.

Температура повітря у ніч на Різдво очікується близько нуля. А вдень від +2 до +6 тепла. На Півдні +5+12 градусів, на Заході та північному сході 0... +3 градуси.

У Києві на Різдво буде дощ, можливий мокрий сніг. Вітер східний, поривчастий. Температура повітря вночі близько нуля, вдень очікується +2+4 градуси.

А ось вже на вихідних антициклон принесе в країну морози.

З суботи в більшості регіонів країни, окрім Півдня та Закарпаття, вдень та вночі будуть температури з невеличким мінусом.

Крім того, нарешті з'явиться сонечко та припиняться опади.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Сухой язык цифр.... Елена, расскажи ещё сказки про то как в России жить хуже простому человеку...
Феликс Эдмундович
Думали, будет как в кино? Не "слуга народа" надо было смотреть, а "Ленин в октябре".
е
и еще прикольно.. отвечаешь Роджеру, а обращаешься ко мне...растройство психики или склероз?
е
Слышь ты, зрячая.. расскажи теперь как ты относишься к украинским олигархам.. можешь хоть раз дать ПРЯМОЙ ответ на ПРЯМОЙ вопрос..особенно с учетом что-ты тут только что наговорила по Роджера.. Ну, ответ будете трепло?
печально
уши детей сороса никто не прячет.
Елена
Если коротко объясню кого поддержует Весёлый Роджер,тех олигархов которые за российский бюджет ,за деньги российских налогоплательщиков в три-пять раз дороже делают что-то,а деньги,маржу выводят за границу,а знаете три четверти денег от внешней продажи остаются за границей,а не в России,и только 22% сберегается в золоте и других драг металлах,то есть Весёлый Роджер помогает крупным российским барыгам,ну в информационном поле,обирать простого русского Ваню,вот кто такой Весёлый Роджер и ты Е этого никогда понять не можешь и Луночка тоже, печально,что вы такие слепые.потому Украина и идёт в Европу и Америку.Лавп Украине!
Гость
Петруха, а ковид?