Після тотальної вирубки Карпат Кабмін нарешті вирішив стати на їх захист
Обществоpraktika-vlasti.com.ua24 сентября 2020

Після тотальної вирубки Карпат Кабмін нарешті вирішив стати на їх захист

Кабінет міністрів України, в ході планового засідання 23 вересня 2020 року, прийняв ряд екологічних і природоохоронних постанов. Одним з них уряд посилив адміністративну відповідальність за порушення норм пожежної безпеки. За пустощі з вогнем, в залежності від нанесеного пожежами збитку, винні в пожежах будуть платити підвищені в кілька разів штрафи. «Вилка» складе від 510 до 10 200 грн. Ще однією постановою Кабмін затвердив план дій по захисту Карпатських лісів від самовільної вирубки. Подробиці нормативного документу в ході засідання озвучені не були.

Разом з тим, уряд реалізував перший крок до реалізації взятих Україною зобов’язань в рамках Угоди про євроінтеграцію зі створення національного ринку торгівлі квотами парникових газів. Відповідний законопроект передбачає створення міжвідомчої комісії з питань змін клімату та озонового шару, до складу якої увійдуть представники облдержадміністрацій. Програма розрахована на 7 років. Після засідання Кабміну проект закону переданий до Верховної Ради для ратифікації.

Ще одним законопроектом «Про попередження, скорочення та контроль промислових забруднень», який затвердив уряд, передбачено механізм продажу на аукціонах спеціальних дозволів на видобуток надр корисних копалин і так званих «інтегрованих» дозволів на промислові викиди в атмосферу, водойми і грунт. Таким чином, Кабмін поклав додаткове фінансове навантаження на великий бізнес. Втім, чиновники відзначили, що бізнесу буде дано час для плавної адаптації до нового законодавства і безболісного переходу на нові екологічні рейки.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...
Весёлый Роджер
На Украине, як у пиндосной колонии, должно быть УСЁ як у коханной Амэрыке! А мабуть и выше! Гэть москальскую ванцину - ждите пиндосную! Смокчим уси член Бандеры – як антиковидную цукирку! Сала майданутым скакунам - Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропахандонам хунты!
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..