Обществоgreenpost.ua31 авг.

Південними територіями України масово мігрують казкові птахи

nk_hauz/Hocm3A47R.jpeg

За словами відомого еколога, співробітника НПП «Тузлівські лимани» Івана Русєва, вже майже третій тиждень через Південну Бессарабію України, масово летять казкові птахи — бджолоїдки.  Їх можна зараз бачити повсюди, особливо над природними територіями, де є природна їжа.

Еколог зауважує, що це справді казковий птах, але дуже часто на шляху міграції бджолоїдки зазнають винищення мисливцями та бджолярами через помилкові уявлення про загрозу цього барвистого птаха для бджіл. І в інтернеті, на жаль, можна знайти багато варіантів знищення цих казкових птахів.

Однак варто зауважити, що полює бджолоїдка звичайна переважно на старих і хворих комах, тим самим запобігаючи поширенню у вуликах небезпечних бджолиних інфекцій, акцентує увагу Русєв. Крім того, бджолоїдки знищують багатьох природних ворогів бджіл.

Особливо велику загрозу для виду становить заковування берегів річок та урвищ у бетон, що позбавляє птахів місць для гніздування. Еколог зазначає, що  розорювання степів і шалена хімізація — це теж величезна проблема для багатьох популяцій комах, якими харчуються бджолоїдки. Зменшення та погіршення кормової бази бджолоїдок спричиняється також масовим використанням пестицидів.

На період міграції на ночівлю бджолоїдки зазвичай влаштовуються на дерева або чагарники. Вільний від полювання час — присвячують догляду за оперенням, старанно змащуючи та розгладжуючи дзьобом кожну пір’їнку. Русєв також повідомив, що птахи часто купаються у піску або воді, щоб позбутися паразитів, а під час дощу приймають душ, розпустивши хвіст і крила.

Еколог стверджує, що проліт ще буде тривати і  цей казковий птах залишить   Південні території України наприкінці вересня.

💬 Последние комментарии
---
лучше пусть у него будет много денег и пусть он эти деньги он потратит на стоматолога....
---
Видно что человек старый .....и наверняка не жирует...но таков обычай(может не везде но часто встречается) забирать съестное оставленное на поминках....Правда так не делается-при всех и сразу...
Гость
Да чтобы он всю жизнь лимоны кушал . И запивал лимонной кислотой. И тут не гадил .
---
этого и добивается это существо.Нужен страдалец за свободу.
ALWAS
Только вот ещё один нюанс- женщин у нас больше, чем мужчин. Да к тому же есть нестандартные и просто немогущие. Любить, как понимаете. А посему только многожёнство хоть как-то облегчит их участь. Хотя это и сейчас практикуется. Есть жена, есть любовница. И хорошо, если они мирятся.....
Одесса
Прекрасно! Я уверен что в следственном комитете России это видео оценили и сохранили!
Без промаха бей
Стреляет за жертв репрессий по жертвам репрессий. Бандеровский репрессивный аппарат опять что-то перемудрил по причине полного отсутствия мозга. Жертвы репрессий и так трупы. У них ситуация и так безвыходная, потому что они неспособны найти выход.