Обществоvolyninfo.comSep 4

ПОЧИНАЙТЕ РАНОК В ХОРОШОМУ НАСТРОЇ: 7 ПОРАД ЗРОБИТИ ЦЕ ПРАВИЛЬНО

Пригадуєте відео, в яких жінки з бездоганним макіяжем о 6 ранку солодко потягуються та приступають до щоденних справ, ще й приспівуючи при цьому? Пробудження середньостатистичної жінки – це повна протилежність таким сюжетам. Рівня казкових принцес навряд чи комусь реально досягнути, однак можна спробувати зробити ранок настільки приємним, наскільки це можливо.

Заплануйте смачний сніданок

Зранку треба встати о шостій? Зробити це буде набагато приємніше, знаючи, що на сніданок вас чекають оладки з улюбленим варенням чи ніжний омлет, замість нашвидкуруч зібраної канапки. Краще продумати та максимально підготувати все необхідне ввечері.

Спіть на спині

Запорукою гарного ранку є міцний здоровий сон. Положення на спині буде найкориснішим для спини та шиї і веде до зменшення ймовірності болю у них наступного дня. Крім того, сон на спині також сприяє профілактиці появи зморшок.

Підготуйте, що будете одягати

Спросоння не дуже приємно копирсатися в шафі, шукаючи вбрання для офісу. Підбір одягу вранці завдає більшого стресу, аніж ввечері напередодні. Крім того, підготувавши образ звечора, ви зможете зранку довше поспати або ж використати вільний час для чогось цікавого.

Вимкніть телефон трохи раніше

Легше сказати, ніж зробити, але вимкнення всіх гаджетів хоча б за годину до сну зробить ваш нічний відпочинок більш продуктивним, а також наступний ранок більш легким.

Прокидайтесь у той самий час

Навіть у вихідні. Щоденне пробудження в один і той же час стабілізує біологічний годинник, що в свою чергу покращує якість сну та легкість пробудження. Крім того, спробуйте замінити стандартне деренчання будильника в телефоні на більш приємні звуки, наприклад, щебетання пташок.

Приберіть кімнату звечора

Прокидатися в захаращеній кімнаті не надто приємно, тому виділіть ввечері декілька хвилин на те, щоб трохи прибрати. Також варто впевнитись, що тумбочка біля ліжка виглядає привабливо, оскільки, швидше за все, саме на ній стоїть ваш телефон з будильником, а отже це перше, що ви побачите вранці. Мова не йде про придбання нової дизайнерської тумбочки, звичайна ваза з квітами або ж симпатична свічка може зробити ваш ранок значно приємнішим.

Не вставайте одразу після пробудження

Не варто одразу ж після дзвінка будильника підхоплюватися з ліжка. Кілька хвилин проведіть потягуючись, подумки формуючи список запланованих справ, або ж пригадуючи, що у вашому житті є приємного. Це простий та дієвий спосіб налаштуватись на продуктивний та позитивний настрій впродовж усього дня.

💬 Последние комментарии
е
Елена, так говоришь в Америке все самое совершенное и продвинутое? Ну-ну....))
НЕтрамф
...а как тебе...Эта ...Цитата :..." в 2010-2013 году Украина достигла самого высокого за всю свою историю уровня валового внутреннего продукта. Значительно повысились заработные платы, из страны никто не выезжал, ни сотни миллионов, ни десятки миллионов, ни миллионы… Страна работала"...
Гость
....камЫняр - ху@ло .... гы.....
Весёлый Роджер
Вони, запизденцы, пышаються тем, що ых эбуть эуропейские паны, фуями большой величины! Через дупу - у Эуропу! Сало уронили - хероям убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©...»
е
Вопрос спорный конечно...на вкус и цвет фломастеры у всех разные...
ЗаконникЗаконник
Я не антисеміт. Можна сказати, що сам президент мені подобаєтся. Мені його пан не подобається. Олігарх.