Обществоtravel.24tv.ua9 янв.

Подорожі роблять людей на 7% щасливішими: дослідження

nk_hauz/-mqzxzupve3tokby4nzg.jpg

Ми знайшли ще одну вагому причину для подорожей – люди, які часто подорожують, на 7% щасливіші за тих, хто так не робить.

До такого висновку прийшли вчені зі Школи управління готельним бізнесом при Університеті штату Вашингтон, повідомляє Medical press.

У дослідженні взяло участь 500 респондентів і лише трохи більше, ніж половина з них заявили, що роблять більше, ніж чотири туристичні поїздки на рік. 7% респондентів не брали відпустку у році взагалі.

Опитування показало, що люди, які звертають більше уваги на інформацію, пов'язану з туризмом, обговорюють свої плани, частіше проводять регулярні відпустки. Учасники, які повідомили про регулярні поїздки на відстань не менше 120 кілометрів від дому, приблизно на 7% щасливіше.

Хоча сімейне життя і друзі грають велику роль у загальних звітах про добробут, накопичення досвіду подорожей, схоже, робить невеликий, але помітний вплив на самооцінку задоволеності життям. Це дійсно ілюструє важливість можливості вийти з рутини та випробувати щось нове, – повідомив автор роботи Чун-Чу Чен.

Автори дослідження порадили частіше обговорювати плани на поїздки, якщо ви хочете дійсно їх влаштувати – це допоможе стати трішки щасливішими.

💬 Последние комментарии
Мауаммар Каддафи
Свободная Африка - это круто!
Все пропало
Эрдоган! Сволочь! Признай геноцид армян для начала! И может тогда не станешь пускать в свой дом бандеровцев!
Елена
Бедные американцы,беднеющие американцы, деградация американцев у всех на виду,они не понимают ничего, совершенно и даже то что их страна мировой лидер,но это от того что они такие тупые,прям как я,хе.
ЗАПАНУВАЛЫ?
Ну, как говорится, как говорится, - и это радует!
Все пропало
У американцев квалификация получше, чем у слуг народа... Поэтому американцы с русскими ни о чем не договорились. И даже Эрдоган с американцами договориться не может. Тоже квалификации не хватает.
Кот Матроскин
Возвращение блудного попугая...
Все пропало
А по телефону нельзя провести переговоры? И что за переговоры такие? Ну, Путин про международное право, российский Крым и общую историю рассказывать будет, а Зеленский будет слушать и не соглашаться, но что-то конкретное противопоставить этим утверждениям не сможет. Квалификация плохая.