Обществоukr.mediaSep 3

Погані, негативні якості особистості людини, які ніхто не любить

Які якості ви ненавидите в людях найбільше.

nk_hauz/Tc1pwE47g.webp

Хочете, щоб оточуючі намагалися якомога швидше втекти, лише тільки помітять вас на горизонті? Бажаєте вселяти неприязнь всім, з ким спілкуєтеся? Якщо це — не ваші цілі, то постарайтеся позбутися від даних неприємних якостей, інформує Ukr.Media.

Що й казати: рідко люди говорять нам в очі те, що дійсно про нас думають. В силу своєї неконфліктності, небажання вас образити або з корисливих інтересів співрозмовник, зазвичай, намагається виявити вам свою симпатію. Але це зовсім не означає, що ви йому подобаєтеся! Постарайтеся чесно оцінити свої якості і зрозуміти: а ви гідні симпатії?

Нещирість

Навіть найбільш геніальний актор не в силах прикидатися 24 години на добу, а вже тим більше це непідвладне вам. Навколишні обов'язково відчують вашу нещирість, ви себе видасте — чи то інтонацією, чи то жестом, чи то поглядом. А лицемірна людина нікому не подобається: хто знає, що вона думає насправді? Нещирим людям неможливо довіряти, але ж довіра — це основа плідного спілкування.

Песимізм

Якщо ви в будь-якій, навіть хорошій події знаходите якусь червоточину, спілкування з вами навіває на оточуючих тугу і песимізм. Яка би не була хороша погода, ви бурчите: "Сонце шпарить, нічим дихати". Якою б великою не була премія від керівництва, ви шепочете: "Все одно інфляція з'їсть всі гроші!". Ви здатні зіпсувати радісну атмосферу і затьмарити найсвітліші надії. І ви все ще дивуєтеся, що вас не люблять?

Любов до пліток

Плітки пліткам — ворожнеча. Якщо ви за спиною у людини обговорюєте те, яка вона хороша і чудова, то навряд чи вас будуть цуратися оточуючі. А ось якщо ви в кожному знаходите недолік, смакуєте подробиці чужих неприємностей і проблем, то, швидше за все, співрозмовники вас трохи цураються. Ні, вони продовжують слухати ваші плітки, проте самі ні за що і ніколи не розкажуть вам про себе хоч щось, щоб не потрапити на ваш злий язичок.

Бажання завжди і в усьому довести свою правоту

Не буває людини, яка б не помилялася, і ви — не виняток. Якщо ж ви вважаєте, що визнати свою помилку — це означає принизитися, то, швидше за все, з вами воліють не зв'язуватися. Адже нікому неприємно спілкуватися з впертим бараном, що з маніакальністю доводить, що чорне — це біле, хоча така думка (і це для всіх очевидно!) помилкова.

Брехливість

Іноді трохи прибрехати навіть корисно, але якщо ви постійно використовуєте брехню як спосіб домогтися свого, будьте впевнені: ви неприємний співрозмовник! Як би ви не продумували свою брехню до найдрібніших деталей, обов'язково правда випливе назовні, так вже влаштований світ. І ви втратите повагу в очах оточуючих, адже той, хто постійно говорить неправду, довіри немає.

Самозакоханість

Те, що ви — найдорожча і улюблена людина особисто для себе, це правильно. Але чому ви взяли, що і оточуючі зобов'язані любити вас з тим же запалом і пристрастю? Якщо ви в спілкуванні кожний раз підкреслюєте свою винятковість, якщо відмовляєте оточуючим в можливості продемонструвати перевагу перед вами в якійсь області, не дивуйтеся, що вас не дуже люблять і уникають.

Погані звички

Ви — хороша і добра людина, відкрита для оточуючих, готова їм допомогти і словом, і ділом. Але вас чомусь все одно уникають. Може, вся справа в ваших поганих звичках? Наприклад, ви гризете або чистите нігті, або чешете голову і руки, або ж клацаєте язиком. Вам здається, що це дрібниці? Але саме ці дрібниці дратують оточуючих і налаштовують їх проти вас.

💬 Последние комментарии
ЛУНА-2
"Спасенье всегда приходило с востока" Навряд ли оно придет сейчас Для этого дела нужен час Хотя бы до этого нужно созреть . Пока же ..Об этом не нужно речь...
Елена
Россия стала высокотехнологичной державой, выпускает автомобили уровня Мерседеса и Бентли, её компьютера и смартфоны тоже лидеры мировых брендов, парфюмерия, самолёты всех классов и типов вытеснили с рынка Боинг и Аэробас, теперь Россия не поставляет сырье и резиновые голоши ,газ и нефть за рубеж, теперь только нефтепродукты высокой переработки,масла, смазки , Россия сейчас лидер по выпуску космических спутников, навигационных систем, кораблестроение в мире судов всех видов и классов тоже в мировых лидерах,медпрепараты и лекарства, медицинское оборудование лучшее в мире,нето что при совке, россияне уже и почти и не работают, всё делается в автоматическом режиме,а они постоянно ездят по миру туристами,вот такая жизнь настала в России по словам Роджера,хе, совсем епнулся.
Луна-2
Тогда за что нести ответственность за звездно -полосатые грязные трусы ," КОТОРЫЕ ВО ДВОРАХ И ВЕЗДЕ ВИСЯТ"
лУНА-2
Действительно у каждого свое - но тогда не обижайтесь -если и вас пошлют по матери.Е -ШКА.
эспумизан
Да, прими ты уже эспумизан, забрызгал всех своими экскрементами. Лечись, дятел!
Весёлый Роджер
Ми все тут бачили эту ПРАВДУ!!! "Трата,тата,правду пишу" - так вот она, вот она, на Зеле намотана! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» «Елена -14 августа 2020- Америка нам поможет,у неё грошей много.Слава Америке!...» «Елена – 14 сентября 2020 - Украина выбрала свой путь,…» «Елена - 9 июля 2021 - Партбилет не отдам, память,…» «Елена- 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный,…», а Кролик Сеня - конгениальный вор высшей категории! «Елена -29 августа 2020 - Та ты шо?то же не олигархи,то успешные бизнесмены труженники, он тяжко работали,и заслуженно получили своё вознаграждение…» Ось то да!!! Наэбати 25 млн завистливых щирюков – ось цэ дило! Так Шмуля мудилло? «это ты так тварь утверждаешь,где ответ уёбок?» Покуповати ГАЗ по 1080 грн, а продавати тупым ждунам панувания по 28500 грн!!! Сала хунте та майданутым майдунам!
Весёлый Роджер
Тюю звиняйте менэ панове эуропеиды! А як же фильм о швыдком панувании щирых украинцев - «Ничь на Лысой Гори», дэ пиндосами выращенные раки, у позе раком, засвистели все из сраки – щенывмырло, на мотив старого ляхового гимна. Таки Шмуля, вон и тот мудак, пердовати научился на мотив гимна до темна! Гордись щирая страна – доскакалась до гивна! Житти стало не лучше, зато стало веселее! Скачим уси!
Авторские статьи
Топ новость3ч. назад
Тариф 90 гривен за куб вместо 7,4. Почему в ЕС вновь обострилась ситуация с газом и что это значит для Украины
Авторские статьи10ч. назад
AUKUS - Россия - Франция - Германия -Китай// Дмитрий ДЖАНГИРОВ и Тарик НЕЗАЛЕЖКО
Авторские статьи11ч. назад
Богатая страна и обворованный народ 1
Авторские статьи11ч. назад
Жизнь без газа, или Чем пахнет зелёная власть? 1
Авторские статьи12ч. назад
Что при Зеленском предлагают праздновать и отмечать жителям Украины 1
Авторские статьи12ч. назад
"Кураторы с двух этажей на Банковой". Как собрали голоса под закон об олигархах и ждать ли отставки Разумкова
Авторские статьи13ч. назад
Вспомнил Путина и нашёл новый объект для критики: как Зеленский съездил на Генассамблею ООН 1
Авторские статьи13ч. назад
Конец идиллии 2
Авторские статьи13ч. назад
Борьба за определение того, когда искусственный интеллект представляет собой «высокий риск» 1