Обществоnewsyou.info26 окт.

Погода вранці може впливати на робочий настрій

Вчені з університету Люнебурга (Німеччина) вважають, що погода вранці може впливати на робочий настрій на весь день.

nk_hauz/RuI0ORF7g.jpeg

Про бажання працювати, яке залежить від картинки за вікном, розповідає журнал Applied Psychology.

У дослідження взяли участь 115 осіб, які надали дані за 457 робочих днів.

Тестування будувалося на щоденниковому методі: учасники оцінювали двічі на день свій настрій. Вранці потрібно було вибрати значок, який ілюструє поточну погоду, а ввечері — значок з оцінкою самопочуття.

Як виявилося, чим кращою була погода вранці, тим продуктивнішими були співробітники. Зараз вчені мають намір виявити механізми встановлення зв’язку з цим.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи