Пожежники на нафтобазі гинули за мізерні зарплати
Обществоfakty.ictv.ua16 июня 2015

Пожежники на нафтобазі гинули за мізерні зарплати

8-го червня, о пів на шосту вечора, на нафтобазі в селі Крячки під Києвом, почалося справжнє пекло. Загорілися одна за одною цистерни з нафтопродуктами, загинули рятувальники та постраждали місцеві жителі. У повітря потрапили шкідливі речовини, а в радіусі аварії йде кислотний дощ. В країні вже така традиція: помічати катастрофічний стан тих чи інших служб вже тоді, коли необхідно їх професійна робота. Так було і з армією України, а тепер всі в курсі, що державі не вистачає пожежників та бюджету на їхнє утримання. Натомість, через таку халатність загинули люди. Окрім винних у виникненні пожежі, треба також звинуватити того, хто допустив таку ситуацію, що один пожежник працює за двох, та ще із мізерною зарплатнею. — Матеріально-технічне забезпечення, жебрацька зарплата , бійці загинули, які отримують 2 тисячі 200 гривень на місяць. Екіпаж повинен складатися з 7-6 чоловік, та тільки їх троє. Ці бійці, які приїхали – кожен працював за 2-ох. Вони починають гудіти, шуміти, особовий склад міг бути відведений. Але не встигли, не чули і стався викид і хлопці згоріли живцем — говорить Григорій Рева міністр України з питань надзвичайних ситуацій у 2002-2005 рр.. Тобто просто не вистачило людей, одні мають гасити вогонь, інші – контролювати сусідні баки з паливом. А так - за спиною у вогнеборців бензин просто закипів та спалахнув. — Маємо 5 смертей. І тут питання до тих, хто є власниками нафтобази: і директором, і головним інженером, і власником. Винних у загибелі людей мають знайти слідчі МВС. СБУ ж намагається встановити, хто і як мало не призвів до екологічної катастрофи. Кримінальну справу Служба безпеки порушила за статтею «Екоцид».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Остряк, Гитлер это твой друг.
quick loan
Вам потрібна термінова позика, щоб погасити рахунки, купити будинок, рефінансувати або побудувати новий бізнес, особисту позику, купити машину ?? тощо, зв’яжіться з відомим позикодавцем, не боячись втратити. ми пропонуємо позику людям, які потребують фінансової позики під 3% відсотків. зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого та зручного оформлення позики щодо нашої послуги з надання позик. зв'яжіться з нами з будь-якою з наведених нижче деталей. Електронна адреса: quickloan2020@hotmail.com або WHATSAPP +1 (812) 266-9901
----
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» Вин приступил к написанию книги: "Моя Боротьба".
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Российская промышленность не только справилась с кризисом в 2020 году лучше европейцев, но и добилась серьёзного достижения в обрабатывающей отрасли. Стране удалось ВДВОЕ СОКРАТИТЬ ИМПОРТ в этом сегменте и довести долю отечественной продукции до 60%. Если в 2014 году доля импорта в обрабатывающей промышленности составляла 80%, то теперь она снизилась до 40%. Это действительно можно считать прорывом.» У москалей прекрасная погода, а у щеникакнывмырлых опять идуть дожди! «Украинская экономика демонстрирует отрицательную динамику пятый квартал подряд.» Сала майдану! Сала бандеровцам и наивным, но дюже завистливым их холуям - щирым xoxлам, верящим продажным пропахандонам, типа Шмули_Елен!!! Сала Амерыкэ!!! Хероям убийцам детей мало!
Елена
Япония как Луночка живёт?Южная Корея,там между прочим войска США стоят и большое влияние имеет слово США в этих странах,обобрали их?они как живут?как в Урюпинске на 43 тыс.рублей? Почему их не обобрали, раздели,разули ,а Украину обязательно оберут до нитки?с какой такой им это надо?
Луна-2
Тем более у нее своих коррупционеров достаточно ...
Луна-2
Америке , честно говоря, наплевать на коррупцию.ЕЁ величество интересует только, чтобы не мешали ей поглотить капиталы этих всяких, местных туземцев,миллионеров . а на остальное, думаю, ей плевать.