Обществоparlament.ua26 нояб.

Понад 20 тисяч іграшок: якою буде головна київська ялинка

nk_hauz/qesnGTt7R.jpeg

10-11 грудня кияни зможуть побачити головну міську ялинку, яку встановлять на Софіївській площі. Вона буде штучною, та привезуть її зі Львова.

Про це розповів Ігор Добруцький, засновник та директор компанії "Folk Ukraine" яка з 2015 року займається встановленням "головних" ялинок у Києві та організацією народних гулянь, ексклюзивно для Парламент.UA.

Тема цього року – народження Ісуса. Навколо ялинки збудують панно, в якому зберуться всі герої Святої Сімейства. І все це вінчатиме великий купол з ілюмінацією. Уся інсталяція буде близько 68 метрів у діаметрі. Дерево прикрасять 20 тисяч ялинкових іграшок золотого та червоного кольорів. При цьому гірлянд вдвічі більше у порівнянні з минулим роком. Серед них буде чотириста штук, які залишилися від торішнього "скандального" капелюха, - розповів Добруцький.

Відомо, що дизайн київської ялинки завжди розробляє сам Ігор Добруцький. Спочатку він малює ескізи кількох варіантів, а потім робить макети. Після цього в КМДА вирішують, чи прикрашатиме ялинку магічний капелюх чи Вифлеємська зірка.

Додали, що львівські майстри вже другий місяць розписують іграшки для новорічної ялинки.

💬 Последние комментарии
Антиелена
А в это время на Мальте под мостом Ленка-целка-зрелка с улыбкой в жопе встречала ... да всех подряд, кто что-нибудь платил. Ибо на украдине уже не платят. Так, Ленка-белка-грелка? Тебе в военкомат вслед за этим придурком. Вот это будет самая сильная армия!
Чао, сервус
Ни в коем случае. Пусть сначала оставит потомков! Это ценный генетический материал. А европейские ценности нужно сохранять.
Чао, сервус
Арестович - это обыкновенный дурак. Что он там мог дельного насоветовать непонятно.
Байден, он вам не Трамп
А я что говорил? Переговоры бесполезны! Что у американцев в головах на самом деле неизвестно. Зато известно, что Каспаров умнее Вассермана.
Елена
Скорее всего пошёл в военкомат,стрна в опасности.А в это время на Мальте под мостом ....хе.
123
Догнать и повесить!
Кот
Бабульке Елизавете еще один хук в печень от очередного сыночка!!!Хорошо,что Филипп не дожил до этого позора...!