Понад 50 тисяч українців доєдналися до Всесвітнього дня прибирання
Обществоtsn.ua20 сентября 2020

Понад 50 тисяч українців доєдналися до Всесвітнього дня прибирання

Люди приїхали не відпочивати, а прибирати.

Посли, дипломати та урядовці прибрали захаращений сміттям столичний парк. Машина-амфібія розчистила берег річки у Дніпрі. А львів’яни показали, як правильно сортувати непотріб. Так понад 50 тисяч українців долучилися до Всесвітнього дня прибирання. 

Як прибирали у Києві

Посли двадцяти двох країн країн, сотні дипломатів та представники організації об’єднаних націй уперше в парку на далекій околиці Києва. Приїхали автобусами - і не відпочивати, а прибирати. 

Вони пройшли дезінфекцію, виміряли температуру, одягнули маски, рукавички, озброїтися пакетами і взялися до роботи. 

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба прибув на толоку з родиною, а ще - двома собаками - Тоні та Густавом. Збирав пляшки та нарікав на співвітчизників. 

Величезні чорні пакети учасники акції віднесли у спеціальні місця, а далі непотріб повезуть на переробку.

Як прибирали у Львові 

А от у Львові сміття і збирали, й одночасно сортували. Тут на еко-толокУ вийшли пересічні містяни. Спершу інструктаж, а далі учасникам дають по кілька пакетів. Щоб окремо збирати пластик, скло, папір та інші побутові відходи. 

ЛишЕ сотня львів'ян, що зголосилась у власний вихідний прибирати місто, за півдня очистила більше десятка парків та скверів.

Як прибирали у Дніпрі

У Дніпрі зарослий очеретом берег розчищала машина-амфібія. Цей апарат допомагав волонтерам, які прийшли зібрати сміття на березі притоки Дніпра – річки Самари. Похмура погода та крижаний вітер не завадили дніпрянам вигребти з берега кілька тонн непотребу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кругом одни евреи
Пасечник йосип рачок - главный местный дурачок! Выбирал из местных пчёл, чтоб был истинный хохол! Евреи, евреи кругом одни евреи.
Гриша
Обнимают, а потом жестоко убивают и жрут! Совсем суки уже долбанулись
ГЫ
Я видел его интервью. И товарищ из краснодарского края у него спросил назовите дату когда освободите. После чего имперец покраснев отвел глаза. Они готовы - смешно
123
А где обоснования для этих переходов? Украина ждет когда определится ЕС со временем. Там сами не могут определится.
е
т.е. ответить тебе нечего... как обычно...слилась безработная...
е
отвечу ТВоОИМИ словами: что правда глаза колет? Лечись и иди улицу мети, больше пользы будет стране от тебя безработной...
Елена
Где ответ?кого поддерживали интервенты в Гражданскую войну? ответа как я вижу нет,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине и Европе!