Понад 60% українців регулярно займаються благодійністю
Обществоdilo.net.ua24 августа 2020

Понад 60% українців регулярно займаються благодійністю

Найчастіше українці підтримували знедолених та армію.

Понад 60% українців ставали благодійниками протягом останнього року. Про це свідчать дані загальнонаціонального соціологічного дослідження благодійної організації ZagoriyFoundation.

Найчастіше українці долучаються до благодійності фінансово. Так, згідно з результатами дослідження, 88% опитаних надавали допомогу у вигляді грошової пожертви. На другому місці за популярністю серед українців — матеріальна допомога: їжею, одягом, ліками тощо.

Фінансову допомогу частіше надають жителі Заходу – 95% проти 89% у Центрі та 81-84% на Сході та Півдні, відповідно. Натомість на Сході країни частіше допомагають їжею, одягом, ліками – 56% проти 45% у Центрі та на Півдні і 27% на Заході. Найчастіше українці підтримували знедолених та армію.

На Заході України і у Центрі громадяни до благодійності частіше підходять раціонально, керуючись міркуваннями колективного захисту.

На Півдні та Сході країни домінують емоційні мотиви благодійності. Аналіз у зрізі за типом поселення засвідчує, що раціональну мотивацію частіше приписують жителям містечок і сіл, а от емоційні й ідейні рушії — мешканцям великих міст.

Цікаво, що умова достатку не є визначальною у благодійності українців, готовність допомагати залежить не стільки від добробуту окремого громадянина, скільки від рівня соціального капіталу у громаді та суспільстві, рівня соціальної відповідальності та ініціативи фонду на мобілізацію громадськості.

Єдиними чинниками, які стримують розвиток благодійності в Україні є війна, поширення коронавірусу та економічна криза.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
нам же уже пох
ну тогда поддержим белорусского производителя
Луна-2
Что баба фара что Ницой. Дурнее нет их в Украине Одна из них сошла с ума. Другая патриотка ныне.
ера
відчуває пиЗ..ец ... ось і біситься...
всадники апокалипсиса
больше личных данных в сети. геолокация. распознавание. безобидные фотки и игры в шарики.
Луна-2
Молодец .немного не в рифму -но в тему )))
Елена
Роджер- Зачетный виршомаз! Браво !
Весёлый Роджер
«На майдане становится тише, Тает быстрое время чудес. До свиданья воскресший Бандера, Возвращайся в загробный свой лес. До свиданье майдан до свиданье, Европейское счастье прощай! Пожелай скакунам на прощанье, Печенюшек с сальцом, пожелай! приспів: Расстаёмся друзья, остаётся в дупе злоба, Под себя, зачем было нам срать - печенюшки от Нуланд не брать! Надо было терпеть - печенюшки от Нуланд не есть! До свиданья Москва, до свиданья И работа в России - прощай, Пожелай нам смокчать на прощанье, У пиндосов, тупых, пожелай! приспів. (С)»
Авторские статьи