Понад пів сотні дітей цьогоріч учинили самогубства - глава Нацполіції
Обществоwww.ukrinform.ua01 июня 2021

Понад пів сотні дітей цьогоріч учинили самогубства - глава Нацполіції

З початку року в Україні спробували накласти на себе руки 154 дитини, 56 із них загинули.

Про це у колонці для Цензор.Нет повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко, передає Укрінформ.

“На жаль, змушений констатувати те, що в державі зросла кількість дитячих самогубств та спроб їх вчинити. Так, протягом 2020 року неповнолітні скоїли 137 самогубств, зафіксовано 184 спроби вчинити самогубство. А вже цього року станом на 31 травня 154 дитини хотіли вкоротити собі віку. На жаль, 56 спроб завершилися смертю”, - розповів глава НПУ.

Окремо він поінформував, що торік поліція зафіксувала понад 3400 злочинів проти дітей: “Якщо простежити п'ятирічну динаміку, ця цифра зменшилася на 36% - у 2016 році таких кримінальних правопорушень було скоєно трохи більше 5400”.

Очільник НПУ переконаний, що питання захисту дітей має бути у фокусі уваги усіх держорганів, а не лише поліції.

“Поліція працює над пошуком найбільш вдалого варіанту співпраці з органами державної влади, місцевими громадами, керівниками навчальних закладів середньої освіти. І ми готові продовжити активний діалог з усіма компетентними органами, щоб ефективніше захищати наших дітей. Але головними у цій співпраці мають бути батьки (чи інші уповноважені особи). Саме вони мають знати, де зараз перебуває їхня дитина, чим займається та про що мріє. Це не про контроль. Це про увагу, піклування та відповідальність”, - пояснив Клименко.

Як повідомлялося, 28 травня уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова з посиланням на дані поліції поінформувала, що правоохоронці зафіксували за 4 місяці 2021 року 126 підліткових суїцидів або спроб самогубств.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
))) это точно.. Так может стоит америкосам голову сломать, чтоб не лезли никуда)))
УКР
Да нам шельм гейропейских не хватает - которые будут разворовывать.ю Расстрелять вместе с Потураевым
Игбун Хохлов
Да. И кстати, Золотой штат - это Калифорния. Опять таки, для америкоса это понятно и привычно. Но в русском тексте нужно использовать официальные названия, а не местные прозвища. У наших города тоже такие есть. Если в америкосовской прессе вместо Санкт-Петербург написать Питер, то никто ничего не поймет. А Питер - это еще самое легкое. Мы им можем предъявить Апачи, Сайгон, Глазго или Город нашествий.) Тогда точно поломка мозга случится.
е
Рабы должны пахать... А царицы типа той же Третьяковой, пропустившие до 90% заседаний Рады должны отдыхать...переработала блин...
е
Это да, но блин корректоры у нас вообще не работают что ли?..ни одно нормальное издание без них не обходится...
Хохлам хода нет
Да, это не Рио-де-Жанеро! Везёт тем хохлам у кого бабушка в Канаде... Кто продал Украины последнюю рубашку и купил билет на пороход.
Игбун Хохлов
Перепечатка с америкосовских СМИ. Даже не потрудились Фаренгейта в Цельсия перевести. 97 - 36,1 115 - 46,1 134 - 56,7