Общество24tv.ua11 июн.

Поради для побачення: 5 питань, які варто поставити людині, щоб краще її дізнатися

nk_hauz/-m9uypdnq0bzmiabljr7.jpg

На початку стосунків важко дізнатися, яка насправді людина. Тому експерти пропонують одразу під час знайомства не просто спілкуватися на різні теми, а ставити такі питання партнерові, які допомогли б краще його/її зрозуміти.

Наукові дослідження, опубліковані в Journal of Psychological Science, показали суттєві переваги участі у глибокій дискусії під час побачення, на відміну від неважливих розмов, до прикладу про погоду чи справи на роботі, пише видання Yourtango.

З’ясувалося, що цікава дискусія з партнером, в якій ви запитуєте про нього, допомагає вам набагато краще зв'язатись, ніж інші безглузді розмови. Але як почати цікаву розмову та які питання варто ставити – читайте нижче.

Перед побаченням ви повинні зрозуміти кілька речей

По-перше, важливу роль відіграє мовчання. Так, парі стає незручно, коли в розмові настає раптова мовчанка. Але замість того, щоб сприймати це як негативний знак, дозвольте собі помовчати, поки це не порушиться природним шляхом.

Як тільки вам стане комфортно з тишею, ви побачите, що якість вашої розмови автоматично покращується. Адже ви можете використовувати такі моменти, щоб проаналізувати тему розмови.

Запам’ятайте і те, що варто уникати суджень. Адже всі люди схильні робити неточні припущення один про одного. І не звертайте увагу на стереотипи чи заздалегідь вигадані уявлення про людину. Краще уважно слухайте партнера та не бійтеся просити роз’яснень у певних питаннях.

5 питань, які варто поставити людині, щоб краще її дізнатися

Експерти підготували п’ять запитань, які варто поставити людині під час знайомства, щоб краще її дізнатися.

  • Як би ця людина пояснила свою історію життя?

Це найкращий спосіб розпочати розмову, яка набуде певного значення. Іноді ви можете отримати миттєву відповідь, яка допоможе розмові зайти в «цікавий поворот».

А дехто може кілька секунд подумати, перед тим як відповісти. Якщо ви бачите, що він/вона почувається невпевнено і не може висловити свою історію, то ви можете допомогти їм, задавши більше питань або ж почати розповідати свою історію, як приклад.

  • Чим він/вона захоплюється?

Люди, як правило, стають відкритими і бадьорими, коли ви запитуєте про їхні інтереси. Якщо ви зможете побачити таку іскру пристрасті в їхніх очах, то це означає, що з цього може вийти цікава розмова. До того ж, так ви краще дізнаєтеся людину, з якою, можливо, побудуєте стосунки.

  • Як би людина, яка його/її добре знає, описала?

Це питання може мати багато можливих відповідей, і дає людині можливість по-справжньому подумати про те, яким його/її вважають оточуючі та друзі.

Ви можете отримати дуже щирі та справжні відповіді на це питання, тому скористайтеся цією можливістю, щоб уважно вислухати та більше дізнатися про партнера.

  • Що надає його/її життю найбільшого значення?

Це допоможе людині по-справжньому поглянути на те, що його/її змушує почуватися щасливим. Окрім того, за словами психологів, люди люблять говорити про речі, які змушують їх посміхатися.

Відповіді на це питання може призвести до цікавої та веселої розмови. І ніколи не засуджуйте людину за те, що її веселить і приносить щастя. Пам’ятайте, що це дуже важливо для них.

  • Яку фразу, на його/її думку, варто частіше говорити оточуючим?

Запитайте у людини, яку б ситуацію в житті вона змінила – тобто могла сказати людині щось інше, ніж те, що вона насправді сказала в той момент. І запитайте, як можна змінити цей світ, до прикладу, яку фразу потрібно частіше говорити оточуючим.

💬 Последние комментарии
Мяколя
та ввже не забувайте звидки корона вирусь
Ке
чтоб развалить СССР - США перевернула мир и сейчас не откажется
е
Елена, так говоришь Украина социальная страна? ну-ну.. прокомментируй, БРЕХЛО...
е
А куда Украина девала свои продвинутые технологии? Петя их продал и такие как ты?А что со станками в Украине, ЧТО нового сделано при майданутых за ВОСЕМЬ лет? А корабли в Николаеве чего не делают, а заказывают в Турции и покупают сильно бу лоханки по всему шарику?Свой завод разрушили такие как ТЫ! а почему? потому что америкосам конкуренты НЕ НУЖНЫ! так что там с Кравчуком, Кучмой и Ющем при которых страна из богатейших республик бывшего союза скатилась на одно из последних мест в Европе?? Че молчишь? Ответь за свое отношение к ним, че слабо? и не БРЕШИ что уже писала! НЕ БЫЛО этого!...
е
честные люди свою страну за печеньки не продают и не разваливают в угоду америкосам и другим! так что кончай БРЕХАТЬ честная нашлась...
е
очень аргументированный ответ... ничего другого и не ожидал.. так ГДЕ внушение твоей подружке что матерится это нехорошо? что ПОСТОЯННО брехать это плохо?? НЕТ ЭТОГО!...
е
уважают за дела, за поступки, а она тебя за что уважает-то? за маты в сторону оппонентов(хотя утверждает что неприемлет их) или за бездоказательный бред(который РЕГУЛЯРНО тут развенчивают) или может за принципиальную позицию(так ты вечно вертишься как флюгер)???за что, а трепло?