Обществоukr.media6 мая

Поради, які допоможуть позбутися так званої "технічної залежності" і почати жити по-іншому

Як перестати витрачати час на соціальні мережі.

nk_hauz/-m_-mqntwdubywtlddg3.jpg

Скільки часу ви проводите, "залипаючи" в телефоні? Якщо порахувати, то цифра здасться досить значною. Так, TikTok і Instagram, звичайно, дають багато цікавої і часом навіть корисної інформації. І в спілкуванні з друзями через месенджери нічого поганого немає. Але якщо подумати, чи так це нам потрібно? Чи стане ваше життя нудним і нестерпним, якщо ви уріжете час, який проводите в соціальних мережах, і займетеся чимось по-справжньому корисним? Напевно ні, інформує Ukr.Media.

Як припинити витрачати час на соцмережі

Якщо ви розумієте, що життя проходить повз, поки ви гортаєте новинну стрічку, і ви дуже хочете це змінити, то скористайтеся нашими порадами. Ось що вам допоможе!

Зміна розташування додатків на екрані

Ми заходимо в деякі програми просто за звичкою. Спробуйте на час видалити з телефону, наприклад, Instagram, і ви помітите, що ваш палець буде натискати на порожнє місце. Іноді ми заходимо в додаток за звичкою, а потім розуміємо, що провели в ньому вже цілу годину! Щоб перехитрити свій мозок, регулярно міняйте місцями значки додатків на екрані гаджетів.

Відключення всіх повідомлень

Чи так важливо знати, що хтось поставив лайк вашому коментарю? Погодьтеся, ні. Тому негайно вимкніть повідомлення в телефоні. Так ви рідше будете заходити в соціальні мережі і, захопившись, витрачати на них дорогоцінні хвилини (а то і години). Не бійтеся пропустити щось важливе, адже якщо щось насправді станеться, вам неодмінно зателефонують!

Фіксація часу, проведеного в соціальних мережах

Вивчіть статистику в своєму телефоні і дізнайтеся, скільки часу в день ви приділяєте нісенітниці. А потім помножте отримане число на кількість днів у місяці. Вражає, правда? Але ж ви могли витратити ці години на набагато важливіші справи.

Обмеження часу

Почніть з малого: скоротіть час, який проводите в соцмережах, хоча б на пів години кожен день. Потім скоротіть його ще на десять хвилин. Незабаром ви зрозумієте, що абсолютно нічого не втрачаєте. Крім того, зможете пишатися собою, оскільки час, що звільнився приділите важливим справам, які ви, можливо, весь час відкладали на потім.

Відписка

Ось на що вам неодмінно варто виділити час, так це на відписку від непотрібних профілів. Залиште тільки те, що вам по-справжньому цікаве або корисне. Надихайтеся, дивлячись на сторінки людей, які вам подобаються і вас мотивують. Але від порожніх, нецікавих профілів, які не несуть ніякої корисної інформації, краще якомога швидше відписатися. Чим їх менше, тим менше часу ви витрачаєте, гортаючи новинну стрічку.

Усвідомлена відмова від телефону

Візьміть собі за правило не доторкатися до гаджету, скажімо, до дев'ятої або десятої години ранку. Після дев'ятої вечора теж варто відмовитися від телефону. Таким чином ви почуватиметеся набагато бадьорішими, почнете краще спати і знизите навантаження на очі.

"Забувайте" свій телефон в іншій кімнаті. Припиніть всюди носити його з собою. Нічого страшного не станеться, якщо він побуде кілька годин на столику у вітальні. А ви тим часом зможете спокійно почитати книгу, зайнятися домашніми справами або приділити час близьким.

Відмовтеся від звички користуватися гаджетом за столом. Зустрічаючись з друзями, спілкуйтеся з ними, а не заглядайте в телефон.

З так званою "технічною залежністю" зіткнулася практично кожна людина у світі. Не дозволяйте своєму смартфону керувати вами та вашим часом. У житті є стільки чудових і цікавих миттєвостей! А ви можете їх пропустити, уткнувшись в телефон.

Живіть тут і зараз! І нехай ваш гаджет вам не заважає.

💬 Последние комментарии
Макс
Жизнь прожить - не поле перейти. Знаем и об этом.
Гость
Кому чего... и такое бывает.
Макс
"На Украине ложно-власть пришла с Майданом. И началась тяжелая гражданская война. Вот только все закончилось горем и обманом. А значит горя нахлебаемся сполна" (творч. зарисовка). Да "на чужой, навязанной нам извне Гражданской войне — навязанной США и их евросателлитами, ястребами войны. Не станут погибшие за фашистскую Украину героями, не войдут они в историю победителями. Убивать собственный народ нельзя!"
гость
И как-то так.
Гость
И если поживём...
наблюдатель
"На Украине ложно-власть пришла с Майданом. И началась тяжелая гражданская война. Вот только все закончилось горем и обманом. А значит горя нахлебаемся сполна" (творч. зарисовка). Да "на чужой, навязанной нам извне Гражданской войне — навязанной США и их евросателлитами, ястребами войны. Не станут погибшие за фашистскую Украину героями, не войдут они в историю победителями. Убивать собственный народ нельзя!"
гость
И как-то так.