Поради, які допоможуть позбутися так званої "технічної залежності" і почати жити по-іншому
Обществоukr.media06 мая 2021

Поради, які допоможуть позбутися так званої "технічної залежності" і почати жити по-іншому

Як перестати витрачати час на соціальні мережі.

Скільки часу ви проводите, "залипаючи" в телефоні? Якщо порахувати, то цифра здасться досить значною. Так, TikTok і Instagram, звичайно, дають багато цікавої і часом навіть корисної інформації. І в спілкуванні з друзями через месенджери нічого поганого немає. Але якщо подумати, чи так це нам потрібно? Чи стане ваше життя нудним і нестерпним, якщо ви уріжете час, який проводите в соціальних мережах, і займетеся чимось по-справжньому корисним? Напевно ні, інформує Ukr.Media.

Як припинити витрачати час на соцмережі

Якщо ви розумієте, що життя проходить повз, поки ви гортаєте новинну стрічку, і ви дуже хочете це змінити, то скористайтеся нашими порадами. Ось що вам допоможе!

Зміна розташування додатків на екрані

Ми заходимо в деякі програми просто за звичкою. Спробуйте на час видалити з телефону, наприклад, Instagram, і ви помітите, що ваш палець буде натискати на порожнє місце. Іноді ми заходимо в додаток за звичкою, а потім розуміємо, що провели в ньому вже цілу годину! Щоб перехитрити свій мозок, регулярно міняйте місцями значки додатків на екрані гаджетів.

Відключення всіх повідомлень

Чи так важливо знати, що хтось поставив лайк вашому коментарю? Погодьтеся, ні. Тому негайно вимкніть повідомлення в телефоні. Так ви рідше будете заходити в соціальні мережі і, захопившись, витрачати на них дорогоцінні хвилини (а то і години). Не бійтеся пропустити щось важливе, адже якщо щось насправді станеться, вам неодмінно зателефонують!

Фіксація часу, проведеного в соціальних мережах

Вивчіть статистику в своєму телефоні і дізнайтеся, скільки часу в день ви приділяєте нісенітниці. А потім помножте отримане число на кількість днів у місяці. Вражає, правда? Але ж ви могли витратити ці години на набагато важливіші справи.

Обмеження часу

Почніть з малого: скоротіть час, який проводите в соцмережах, хоча б на пів години кожен день. Потім скоротіть його ще на десять хвилин. Незабаром ви зрозумієте, що абсолютно нічого не втрачаєте. Крім того, зможете пишатися собою, оскільки час, що звільнився приділите важливим справам, які ви, можливо, весь час відкладали на потім.

Відписка

Ось на що вам неодмінно варто виділити час, так це на відписку від непотрібних профілів. Залиште тільки те, що вам по-справжньому цікаве або корисне. Надихайтеся, дивлячись на сторінки людей, які вам подобаються і вас мотивують. Але від порожніх, нецікавих профілів, які не несуть ніякої корисної інформації, краще якомога швидше відписатися. Чим їх менше, тим менше часу ви витрачаєте, гортаючи новинну стрічку.

Усвідомлена відмова від телефону

Візьміть собі за правило не доторкатися до гаджету, скажімо, до дев'ятої або десятої години ранку. Після дев'ятої вечора теж варто відмовитися від телефону. Таким чином ви почуватиметеся набагато бадьорішими, почнете краще спати і знизите навантаження на очі.

"Забувайте" свій телефон в іншій кімнаті. Припиніть всюди носити його з собою. Нічого страшного не станеться, якщо він побуде кілька годин на столику у вітальні. А ви тим часом зможете спокійно почитати книгу, зайнятися домашніми справами або приділити час близьким.

Відмовтеся від звички користуватися гаджетом за столом. Зустрічаючись з друзями, спілкуйтеся з ними, а не заглядайте в телефон.

З так званою "технічною залежністю" зіткнулася практично кожна людина у світі. Не дозволяйте своєму смартфону керувати вами та вашим часом. У житті є стільки чудових і цікавих миттєвостей! А ви можете їх пропустити, уткнувшись в телефон.

Живіть тут і зараз! І нехай ваш гаджет вам не заважає.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Остряк, Гитлер это твой друг.
quick loan
Вам потрібна термінова позика, щоб погасити рахунки, купити будинок, рефінансувати або побудувати новий бізнес, особисту позику, купити машину ?? тощо, зв’яжіться з відомим позикодавцем, не боячись втратити. ми пропонуємо позику людям, які потребують фінансової позики під 3% відсотків. зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого та зручного оформлення позики щодо нашої послуги з надання позик. зв'яжіться з нами з будь-якою з наведених нижче деталей. Електронна адреса: quickloan2020@hotmail.com або WHATSAPP +1 (812) 266-9901
----
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» Вин приступил к написанию книги: "Моя Боротьба".
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Российская промышленность не только справилась с кризисом в 2020 году лучше европейцев, но и добилась серьёзного достижения в обрабатывающей отрасли. Стране удалось ВДВОЕ СОКРАТИТЬ ИМПОРТ в этом сегменте и довести долю отечественной продукции до 60%. Если в 2014 году доля импорта в обрабатывающей промышленности составляла 80%, то теперь она снизилась до 40%. Это действительно можно считать прорывом.» У москалей прекрасная погода, а у щеникакнывмырлых опять идуть дожди! «Украинская экономика демонстрирует отрицательную динамику пятый квартал подряд.» Сала майдану! Сала бандеровцам и наивным, но дюже завистливым их холуям - щирым xoxлам, верящим продажным пропахандонам, типа Шмули_Елен!!! Сала Амерыкэ!!! Хероям убийцам детей мало!
Елена
Япония как Луночка живёт?Южная Корея,там между прочим войска США стоят и большое влияние имеет слово США в этих странах,обобрали их?они как живут?как в Урюпинске на 43 тыс.рублей? Почему их не обобрали, раздели,разули ,а Украину обязательно оберут до нитки?с какой такой им это надо?
Луна-2
Тем более у нее своих коррупционеров достаточно ...
Луна-2
Америке , честно говоря, наплевать на коррупцию.ЕЁ величество интересует только, чтобы не мешали ей поглотить капиталы этих всяких, местных туземцев,миллионеров . а на остальное, думаю, ей плевать.