Обществоnashamama.com23 июл.

Поради, які допоможуть правильно хвалити дитину

1. Краще хвалити дитину тільки тоді, коли вона дійсно цього заслуговує. Якщо ж використовувати прийом на постійній основі, зазначаючи звичайні речі, то сенс зведеться до нуля.

nk_hauz/-mfeofu0jyfsy0sgwpj9.jpg

Не достатньо просто сказати "молодець", так як це абсолютно не розкриває причину похвали. Варто відзначати конкретні вчинки, досягнення або ж слова дітей. Тоді малюки зможуть чітко зрозуміти, які їх дії є вартими уваги.

Деякі батьки навіть під час похвали можуть вставити недоречне порівняння з іншою дитиною. Це зводить все прагнення дітей нанівець. Відзначайте прогрес дітей. Наприклад, малюк з чимось не впорався минулого разу, а сьогодні у нього це вийшло.

Розкажіть, які якості допомогли добитися успіху.

Варто показувати дитині, що ви пишаєтеся її досягненнями. Для дітей це є відмінним стимулом для розвитку.

Не завжди малюк може домогтися поставленої мети. Однак дорослим варто відзначити, що дитина намагався. Це надихне його попрацювати над собою, щоб в наступний раз обов'язково домогтися успіху.

💬 Последние комментарии
е
про то КАК ты тут лижешь Америке жопу напомнить??
ВЕЧНО ВСЕМ НЕДОВОЛЬНАЯ уКРАИНА...ПОЗОР!
ГЭТЬ и СМЭРТЬ - 30 лет только и слышно в украине... Вечно всем недовольная хохляцкая нация!!!
е
не гавкай тут..марш в песочницу и под мост морячков обслуживать..ишь раскудахталась прошмандовка американская...
Елена
Ну вот результат войны Зеленского с олигархами,им это не нравится, разве не понятно.
Елена
Абсолютное большинство боевиков в Чечне сами чеченцы,тпк что не надо тут свистеть,я не против что Россия навела там конституционный порядок,просто ставлю параллели.сам холуй
Луна -2
А что ЧЕЧНЯ?тАМ ТАК СЕЙЧАС ОТСТРОИЛИ ЕЕ ЧТО НЕ УЗНАЕШЬ -и ДУМАЮ ,Чеченцы стали понимать что лучше жить с Россией, чем на своих хлебах -И одной нефтью сыт не будешь .
Весёлый Роджер
ЭЙ Шмуля мудил? А коди ты чуял, шо я такое про Горбача говорил, коди тоби на АЗС дальнобой по самые гланды засадил? Отвечай - у дупу эбаный ДЭБИЛ!