Поради, які допоможуть привернути увагу оточуючих і відстояти свою точку зору
Обществоukr.media14 июля 2021

Поради, які допоможуть привернути увагу оточуючих і відстояти свою точку зору

В будь-якій ситуації головне самому вірити у власні переконання.

Оточуючі не поспішають прислухатися до вас. Чи є спосіб, який допоможе вплинути на них? Може, тоді всі різко зацікавляться вашою думкою?

Кожен день вам доводиться приймати різні рішення — від найпростіших (чим можна перекусити опівдні) до серйозних і впевнених дій, здатних круто змінити вашу долю, інформує Ukr.Media.

Все досить просто, коли ці речі стосуються тільки вас. Ви — повноправні господарі свого життя. А коли в бесіді або в справі беруть участь інші люди, доводиться поступатися. На жаль, тією самою "іншою людиною" в бесіді опиняєтеся саме ви. Але з якоїсь невідомої причини вашу точку зору продовжують ігнорувати. Цікаво, чому?

Талановитий оратор

Є щасливі люди, які вміють відмінно переконувати в чому-небудь оточуючих. Зверніть увагу на таких персон. Незабаром ви помітите, що вони не є впертими, що нахабно наполягають на своєму. Навпаки, людям подобається з ними спілкуватися і слухати їх логічні і послідовні судження. У житті у особистостей, які розташовують до себе, теж все сприятливо складається — кар'єра, хороша зарплата, дружна сім'я.

Якщо ви не вважаєте себе людиною, яка вміє переконувати, не поспішайте засмучуватися. Насправді, до вас рідко прислухаються не через те, що ваша точка зору всім байдужа, просто ви поки не знаєте, як донести інформацію в доступній для співрозмовників формі. Бажання допоможе виправити цю незначну помилку.

Застосування нового прийому

Якщо ви хочете переконати когось у своїй правоті, то ви зобов'язані самі твердо вірити у власні переконання.

Уявіть собі пластичного хірурга, який сумнівається в своїх здібностях і в якості проведених операцій. Хіба хтось захоче звернутися до подібного фахівця за допомогою, щоб поліпшити свою зовнішність або скорегувати недоліки? Або інша ситуація: ви мрієте про підвищення, але не впевнені, що заслуговуєте його. У даному разі рекомендується відкласти серйозну розмову з начальником до тих пір, поки ви не будете впевнені у власних силах.

Набути впевненості вам допоможе вчасно зроблений бізнес — план або угода з великим інвестором.

Навіть ділові переговори можуть зірватися, коли учасники «гнуть свою лінію» і не прислухаються до думки опонентів. Давно було помічено: люди вважають переконливими ті доводи, які близькі їх власним надіям, потребам і уявленням про життя.

Дана ідея знайшла своє відображення в маркетингу. Досвідчені маркетологи не просто просувають свій товар, а й майстерно відносять його до тієї категорії споживачів, яким він необхідний і максимально корисний. Це відмінний приклад, який можна «взяти на озброєння». Припустимо, ви з чоловіком не можете визначитися, куди ви поїдете відпочивати під час відпустки. Він упевнений, що засмагати на пляжі нерозумно і безглуздо. Але ви знайдете ефективний спосіб, щоб переконати впертого в тому, що це прекрасна можливість розслабитися і отримати золотистий загар без походу в солярій. Можете дізнатися у нього, яким він бачить продуктивний відпочинок. Чоловік давно мріяв відвідати мальовничі історичні місця? Чудово! Запропонуйте йому відправитися в Італію або Грецію. А поки він буде милуватися стародавніми пам'ятками архітектури, ви встигнете отримати задоволення від сонця і моря.

Відповідний тон

Зверніть увагу на сенс сказаних вами слів і на особливість аргументів, які ви озвучуєте оточуючим.

1. Намагайтеся зберігати спокій, бути добрими і ввічливими з людиною, яка вас слухає і вступає з вами в діалог.

2. Говоріть впевнено і чітко. Буде неприємно, якщо переконливі висловлювання залишать без уваги через вашу невпевненість і невідповідну інтонацію. Вимовляйте кожне слово чітко, позбавте знайомих шансів відволіктися або переключитися на іншу тему.

3. Не ставте перед собою мету, що полягає в реалізації всіх ваших рішень. У життєво важливих питаннях завжди наполягайте на своїй правоті. Ідіть на поступки тільки в дрібницях. Коли чоловік веде вас в кіно на трилер замість комедії, погоджуйтеся. Можливо, через тиждень замість рибальських снастей він купить вам нові парфуми або косметику.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Зачем на латиницу -неинтересно..Уж лучше сразу на китайские иероглифы..И сразу все на место станет...
Гость
Шмуля Ленка- пидараска ! Где сало ? Прроебали ?
Гость
Видимо просто сосать польский хуй не комильфо ! Надо рагулям спец инструкцию на латинице
Гость
Роджер, какой бекон ? Кастюлеголовой Шмуле портянки недельные после отсоса будет занюхать за счастье!
е
Бывал, а что?
Весёлый Роджер
Oss to da. Ya polnostju soglasen! Тоди даже мудак Шмуля ничего прочитать не сможет, бо ТУПОЙ он прапор, кирзачевый вор-несун, а ныне хунтовский пиZдун! Бекон не уронили?
Весёлый Роджер
«Елена, 03.11.2019 20:37 Дадут по любому,не кинут Украину, можете масковские тролли даже не сомневаться, Америка и Европа с нами, хотите вы этого ,не хотите,но по любому помогать Украине будут,даже к гадалке не ходи…» «Елена – 10 апреля 2021 - Всё будет хорошо,не беспокойся,там в Америке,… поможет построить и обустроить страну, …» «Елена – 13 апреля 2021 - Не всё оно сразу,шоб перэмога,не боись, дойдем когда надо, Америка с нами.,..» Осталось почекати рокив 100 мабуть, чи 200, чи до фуя, тоди точно запануймо!!! Сало уронили, хероям убийцам детей мало! Уси гуртом воем – щенывмырла…! ОЙ Тюю… панове эуропеиды, вы явно проЭбали неньку - «… паночка вже давно померла…!»