Поради, які допоможуть зробити ваші стосунки цікавими та захоплюючими
Общество24tv.ua30 января 2020

Поради, які допоможуть зробити ваші стосунки цікавими та захоплюючими

Підтримувати міцні та цікаві стосунки – це непросте завдання. Адже той факт, що ми завжди робимо одне і те саме, закінчується тим, що стосунки здаються нам одноманітними. Проте є кілька речей, які пара може робити, щоб підтримувати цікаві стосунки.

Більшість відносин не витримують щоденну рутину і нудьгу. Щоб цього не сталося, вам зовсім не обов'язково бігати за вашим партнером та влаштовувати йому неочікувані побачення, можна просто дослухати до наших порад, які не вимагають багато зусиль.

І якими б простими вони не здавалися, повірте, вони працюють, передає видання Inspiring Life.

Поради, як зберегти стосунки цікавими

 • Фізичний дотик

Гормон окситоцин, який виділяється при фізичному дотику, має багато переваг, зокрема викликає почуття задоволення, зниження тривоги і відчуття спокою поряд з партнером. До того ж, дослідження показують, що ви відчуватимете себе щедрішими та матимете сильнішу імунну систему.

 • Усміхніться, коли перебуваєте поруч з коханими

Уявіть, якби камера супроводжувала вас, коли ви спілкувалися зі своєю коханою людиною. Тому багато усміхайтеся і будьте щасливими біля другої половинки.

 • Вибачайтеся

Всі ми робимо помилки, це нормально. Але багато хто з нас схильні виправдовувати свої помилки перед собою і перед іншими. Проте найкраще, що ви можете зробити, – це визнати їх і вибачитись перед хлопцем / дівчиною.

 • Покращуйте зовнішній вигляд, аби почувати себе добре

Це буде чудово і для вас, і для вашого партнера. Вам не потрібно виглядати як справжні моделі, а потрібно просто докладати зусиль, щоб покращити свій зовнішній вигляд і почувати себе добре.

 • Слухайте свого партнера

Завжди важливо дійсно слухати свого партнера. Запитайте його/її про те, як пройшов його день – це покаже, що ви піклуйтеся про нього/неї.

Крім того, все, що він/вона вам каже, – це те, що він також хоче, щоб ви йому сказали. Наприклад, коли людина каже вам, що любить вас, вона розраховує почути те саме.

Зробіть разом щось веселе. Це може бути перегляд веселого фільму, прогулянка, "перевірка" нового ресторану, навчання чомусь новому, волонтерство, спільна робота – все, що є новим для вас та позитивним. Це може допомогти збільшити щастя у ваших власних стосунках.

 • Майте щодня особливий момент для вас обох

Наприклад, коли ваш партнер повертається додому, підійдіть до нього і обіймайте кілька секунд. Також можете поцілувати його/її, подивіться в очі і запитайте, як у нього/неї справи. Завдяки таким моментам ви будете відчувати себе більше пов’язаними між собою.

 • Правило 5:1

Щоб навчитися зберігати ваші стосунки захоплюючими та мати позитивне почуття у парі, вам потрібно мати принаймні п’ять позитивних речей (дій, висловлювань) для кожної негативної.

Кілька ідей, як зробити ваш день чи побачення незабутнім

 • Подивіться разом на захід чи схід сонця.
 • Пікнік для двох. Заповніть кошик смачними продуктами: сиром, крекерами, бутербродами, фруктами чи цукерками, візьми лимонад або вино – і вперед на пікнік в парк! Також не забудьте зручний плед та покривало.
 • Поїхати в невеличку подорож "вихідного дня" – сплануйте свій маршрут, зупиняйтеся будь-де, де захочете, не поспішайте. Додому можна повернутись навіть опівночі. Не забудь слухати улюблені пісні і співати їх разом в дорозі.
 • Сходіть на друге "перше побачення". Одягніться так, як ви виглядали на ваше перше побачення і робіть те саме, що в той день – приїдьте на зустріч окремо, тримайтесь за руки, дивіться закохано в очі і відвідайте ті місця, де ви гуляли вперше.
 • Протягом тижня пишіть один одному приємні записочки з думками один про одного, а в кінці тижня влаштуйте день читання листів.
 • Влаштуйте фотоквест – оберіть тему і цілий день фотографуйтеся під час прогулянки чи вдома. Або просто весь день робіть веселі фото один одного на згадку, а ввечері перегляньте світлини і створіть фотоальбом з кумедними підписами.
 • Подружні діалоги. Проведіть вечір цікавого насиченого спілкування, поставивши один одному важливі питання і заглибтеся один в одного.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
георгий
АМЕРИКЕ - USA и ПРАВИТЕЛЬСТВУ -USA СЕЙЧАС НЕ ЖАЛЬ ДАЖЕ НАСЕЛЕНИЯ USA , ОНИ ФАШИСТЫ-МАСОНЫ В УГОДУ СОБСТВЕННЫМ АМБИЦИЯМ ГОТОВЫ КРОНО ВИРУСОМ ДАЖЕ УНИЧТОЖИТЬ БОЛЬШУЮ ЧАСТЬ СВОЕГО НАСЕЛЕНИЯ . 11 СЕНТЯБРЯ СТАЛО НАЧАЛОМ УНИЧТОЖЕНИЯ МИРОВОЙ ЭКОНОМИКИ И УНИЧТОЖЕНИЕМ ПРОЦВЕТАЮЩИХ СТРАН . И ЭТО ЕЩЁ НЕ ВСЁ НА ЧТО ГОТОВЫ ПОЙТИ ЭТИ СЛУГИ САТАНЫ . ТОЛЬКО УНИЧТОЖИВ ЭТО ИСЧАДЬЕ АДА , ВОЗМОЖНО СОХРАНИТЬ ЗЕМЛЮ , ЭТА МРАЗЬ УЖЕ СОВСЕМ РАСПОЯСАЛАСЬ .
Елена
Ты Роджер прямо через себя переступил,сделал прямой и решительный шаг(это не подколка), Пьемонт украинский не трогать,я не с Западной Украины, сколько можно говорить,а нищеброды есть только в Галичине?За 2019 год в россии ниже прожиточного минимума проживало около 18,6 млн россиян ,это около 12,7 всего населения,а ведь это судьбы людей и трудности и проблемы,к сожалению такое наблюдается везде,а окол 10% россиян имеют 60% доходов это у вас на телевидении сказали у В.Соловьева на передаче не помню точно кто,это как барин козлоослик понимать?Значит не только в Украине есть большой разрыв в доходах,а и в России,а в Европе разрыв в доходах меньше,это как понимать козлоослик?Что делать и как дальше так жить?ха.поэтому читай на что я писала раньше, Украина идёт в Европу!
Весёлый Роджер
Ы ышо раз про культуру и вот этого мудака: «Елена, 03.11.2019 20:37 Дадут по любому,не кинут Украину, можете масковские тролли даже не сомневаться, Америка и Европа с нами, хотите вы этого ,не хотите,но по любому помогать Украине будут,даже к гадалке не ходи» Не хватает тильки как всегда!? Сала Бандере - хероям убийцам Сала! ТакЪ Победим! Смерть творогам! Панду Гэть! Рагульному роду - нима переводу!
Елена
Что-нибудь придумают.
Весёлый Роджер
ты чо совсем МУДАК Шмуля! Конечно на стороне того, кто со Сталиным, а не стороне захватчиков нищебродных галычан! Не та стала Одесса, не та, все в Россию уехали! Не то бы отловили всю эту шоблу вечерком и поехали бы рагули в гробах до хаты в свой Пэемонт сраный! Ось но як! Всё доволен? - беги за серебренниками в СБУ!
Весёлый Роджер
Шмуля пропахандон ты пиднасраний, швыдчей сюда, я тут москальского аХента спимал! Тай Ны, вин ны потерявся, вин знашовся! Вот дывись, до чего он дошёл – книги читает, а писли ны хочэ до Эуропы скакать! Вот жэшь падлюка! Тай вин ны признаэ созидательной роли спекулянтив рагуль в экономике Украины! Мол що тот Пъемонт львывский за счёт всей Украины был зроблен! Так давай тащи него на гилю! Вот жешь сепар який! Сала Бандере - хероям убийцам Сала! ТакЪ Победим! Смерть творогам! Панду Гэть! Рагульному роду - нима переводу!
Елена
Ответа нет, дурака включил от ответа ушёл,я тебя спрашивала на чей ты стороне с портретом Сталина на стекле,где ответ? Видишь какой ты ,не хочешь однозначно ответить,гнильё ты ,гниль ,ха.