Обществоzdorovia.com.uaSep 4

Поради психолога, як уникнути осінньої депресії

Турбота про емоційний стан і здоровий імунітет допоможуть знизити ризик сезонних захворювань

nk_hauz/Dbuitl47R.jpeg

Осінь вже не за горами. Однак депресивного стану легко можна уникнути, якщо дотримуватися порад психологів і терапевтів. Про те, як підготувати організм до осені, розповіли фахівці Олексій Цис і Дмитро Соболєв. Стоп хандра! Повернувшись з відпустки, багато людей починають думати, що зможуть гарненько відпочити тільки наступного літа. Замість того, щоб зосередити свою увагу на накопиченні сил і ресурсів, людина заздалегідь налаштовує себе на негативні емоції і починає впадати в нудьгу. У цей момент і з'являється ризик розвитку депресивного стану, - зазначив психолог. Дмитро Соболєв дав кілька рекомендацій, які допоможуть уникнути цієї напасті: По-перше, ні в якому разі не можна думати, що з відходом літа у вашому житті почнеться сіра смуга. По-друге, не потрібно забувати, що організму людини потрібно встигнути адаптуватися, тому не варто відразу ж йти з головою в роботу. По-третє, не забувайте про свої захоплення , які приносять вам величезне задоволення. Читайте, ходіть в кінотеатр, прогулюйтеся в парку з колегами після робочого дня, відвідуйте інші громадські місця. «Приділяйте собі час і будьте здорові і щасливі!» - побажав Дмитро Соболєв. Намагайтеся створити для себе всілякі умови для плавного переходу до робочої атмосфери. Вбийте собі в голову, що ви можете чудово відпочити вдома після роботи або у вихідні дні. Головне захотіти докласти зусиль для того, щоб поліпшити свій емоційний стан, впевнений психолог. Привіт, осінь! Невід'ємною частиною неспання є і підтримка не тільки психічного стану, а й фізичного. Лікар-терапевт Олексій Цис поділився кількома порадами, які допоможуть адаптувати організм до незвичних умов. По-перше, не забувайте, що запастися вітамінами можна і восени. Щоб уникнути їх нестачі, рушайте на консультацію до лікаря, який пропише вам необхідний препарат, який заповнює дефіцит вітамінів. По-друге, для підтримки імунної системи не забувайте пити велику кількість води, регулярно мийте руки, збалансовано і повноцінно харчуйтеся і займайтеся спортом. По-третє, підготуйте організм для переходу на зимовий час. Нормалізуйте свій сон, намагайтеся засипати до півночі. По-четверте, заплануйте похід до дерматолога. Щоб не пересушити шкіру холодним повітрям, підберіть з лікарем зволожуючі креми для вашого обличчя. По-п'яте, споживайте велику кількість буряків, броколі, капусти, гарбуза, коренеплодів, зелені та інших корисних продуктів. Додайте в свій раціон більше фруктів і овочів. По-шосте, одягайтеся тепліше. Синоптики стверджують, що вересень повинен бути вогким, тому, щоб захистити організм від простудних та інфекційних захворювань, необхідно заздалегідь придбати теплі черевики, шарф, рукавички і шапку.

💬 Последние комментарии
Ы
У тёти, бедняжки, черепно-мозговая травма. Не обращайте внимания. Осень. Обострение. 30 серебреников...
Ы
Эк, несёт жопорожца. Уж советовал таблетки, не помогает, болезному. Ну, дрищи дальше, бедолага.
Подвирья Скотыняк
бедный Оруэл даже не знал что писал свой "Скотный двор" про Украину будущего
Starый Йухан
Украинство головного мозга - тяжёлая форма психического расстройства.
Весёлый Роджер
ОЙ да нЫчого вони ны зробили! Так тут Шмуля пропа_Хандон брешет! Там уси трубы из картону, писли першого дождичка размокнуть. Шо не верите? А чаму? Ну а как иначе, ведь все же на Украине верят, если у четверг, писли дождичка, на Лысой горе, засвистят раки гимн - щенывмырла, то зразу щирые скакуны запанують! Ось воно як!
Весёлый Роджер
ЭЙ мудак бандеровский! А вот это ты тогда на фуя написал? "Там статья третья с верху вниз,как деньги улетают из России за границу."??? То есть, если Порошенко пиСдит гроши у Панаму - цэ файно, а вот москалям НЫ, им дулю! Вот ты тварь продажная, сосун пиндосов!
Весёлый Роджер
«Елена – 27 июля 2020- Роджер всё врёшь,на майдан люди вышли за лучшую жизнь,за европейский уровень жизни,а не просто так. …» «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» «Елена -22 февраля 2020 -…в 2014 году события на Майдане увели Украину из зоны влияния Москвы,я думаю на очень долго.»«Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег…» Даже ШЕСТЬ доллярив, казали паны шо напечатают, с портретом Зели!!! Як цэ файно, Зеленский на зелений бумажке! «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, …» А Сеня Кролик – вор высшей жидоxoxлячей категории!