Обществоzdorovia.com.uaSep 4

Поради психолога, як уникнути осінньої депресії

Турбота про емоційний стан і здоровий імунітет допоможуть знизити ризик сезонних захворювань

nk_hauz/Dbuitl47R.jpeg

Осінь вже не за горами. Однак депресивного стану легко можна уникнути, якщо дотримуватися порад психологів і терапевтів. Про те, як підготувати організм до осені, розповіли фахівці Олексій Цис і Дмитро Соболєв. Стоп хандра! Повернувшись з відпустки, багато людей починають думати, що зможуть гарненько відпочити тільки наступного літа. Замість того, щоб зосередити свою увагу на накопиченні сил і ресурсів, людина заздалегідь налаштовує себе на негативні емоції і починає впадати в нудьгу. У цей момент і з'являється ризик розвитку депресивного стану, - зазначив психолог. Дмитро Соболєв дав кілька рекомендацій, які допоможуть уникнути цієї напасті: По-перше, ні в якому разі не можна думати, що з відходом літа у вашому житті почнеться сіра смуга. По-друге, не потрібно забувати, що організму людини потрібно встигнути адаптуватися, тому не варто відразу ж йти з головою в роботу. По-третє, не забувайте про свої захоплення , які приносять вам величезне задоволення. Читайте, ходіть в кінотеатр, прогулюйтеся в парку з колегами після робочого дня, відвідуйте інші громадські місця. «Приділяйте собі час і будьте здорові і щасливі!» - побажав Дмитро Соболєв. Намагайтеся створити для себе всілякі умови для плавного переходу до робочої атмосфери. Вбийте собі в голову, що ви можете чудово відпочити вдома після роботи або у вихідні дні. Головне захотіти докласти зусиль для того, щоб поліпшити свій емоційний стан, впевнений психолог. Привіт, осінь! Невід'ємною частиною неспання є і підтримка не тільки психічного стану, а й фізичного. Лікар-терапевт Олексій Цис поділився кількома порадами, які допоможуть адаптувати організм до незвичних умов. По-перше, не забувайте, що запастися вітамінами можна і восени. Щоб уникнути їх нестачі, рушайте на консультацію до лікаря, який пропише вам необхідний препарат, який заповнює дефіцит вітамінів. По-друге, для підтримки імунної системи не забувайте пити велику кількість води, регулярно мийте руки, збалансовано і повноцінно харчуйтеся і займайтеся спортом. По-третє, підготуйте організм для переходу на зимовий час. Нормалізуйте свій сон, намагайтеся засипати до півночі. По-четверте, заплануйте похід до дерматолога. Щоб не пересушити шкіру холодним повітрям, підберіть з лікарем зволожуючі креми для вашого обличчя. По-п'яте, споживайте велику кількість буряків, броколі, капусти, гарбуза, коренеплодів, зелені та інших корисних продуктів. Додайте в свій раціон більше фруктів і овочів. По-шосте, одягайтеся тепліше. Синоптики стверджують, що вересень повинен бути вогким, тому, щоб захистити організм від простудних та інфекційних захворювань, необхідно заздалегідь придбати теплі черевики, шарф, рукавички і шапку.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
А шо вы там до России до.бались? Вона не виновата, шо у кого-то рожа свино_вата! «Елена - Oct 4 2021 - … российских нуворишей, которые обобрали российский народ забрав все НЕФТЕ, ГАЗО скважины, алюминий и и гидроэнергетику отдали АМЕРИКАНЦАМ, ВСЕ!!! прибыли идут в Великую Америку…» Значит щирым скакунам КТО не даёт Газ – АЛЛЕ УВАГА!!! Ага - кохана ваша Амерыка!!! Так? Читайте Шмулю пропа_Хандона натощак и кожний станет тут МУДАК! ТАК? «Елена - Oct 8 2021 - За лучшую жизнь, по американским лекалам. Слава Америке!» Щоб от русского Сала рожа щирая у Шмули блистала!
Весёлый Роджер
Америка по воздуху пришлёт вам Газовоз, а Шмуле - мореманов та пачку папирос!
Весёлый Роджер
Так в сотый раз, тебя Шмулю Срулю, проплаченного пердуна тут спрашиваю, партЕйца старого - так чаму ты не встал, на расширенном партсобрании и не сказал: "А фуйли это за строй такой, что к 70-летию Красного переворота, даже ДВУМЯ сортами колбасы не может обеспечить весь свой народ? Да эбись вин у дупу, а писли у рот!" Я не прав? Тебе про колбасные электрички рассказать? Только не надо про то, что у тебя, у вора-несуна, усё було! С этим никто и не спорит, что ты сука - тварь, недоработка ОБХССа!!!
Весёлый Роджер
Как увертюра к преамбуле: «ПисДить - не мешки носить!» При пидмоскальском строе - Долляр бул по 8 грн, а газ по 70 копеек!!! А в домах, форточки открывали, тк от жары изнывали! Ось воно як, слышь запор, а ты проплаченный сученный МУДАК!!! ТАК! А остальное, цэ усё ТУПОЕ проплаченное пиндосами пиСдабольство от продажных Шмулевидных та запоров-заднемотров, пропа_Хандонов хунты! ЧИ ВРАНЬЕ ПРОПЛАЧЕННОЕ!!! Писать надо про Янека честно! У 2013 року гыдности, бул СТРАШНЫЙ голод - так писал тут Шмуля гандон! Щирый народ нызалезщины, даже не мог поехать до Эуропы та попрацювати там на шляхах голой *опой! Ну и Главное! Ось тут УВАГА стрибуны майданные!!! А далее началась самая обычная ИНТЕРВЕНЦИЯ Запада! Шо и длиться до сих пор! Сало не уронили? Щенывмырло не завыли? « …Украина до сих пор находится в 1991 году – но с обветшавшей инфраструктурой, обнуленным потенциалом и окончательно разуверившимся населением, голосующим за все новое и против всего старого. За эти 30 лет пения щенывмырла и махания, в угоду бандеровцам, флагом Нижней Австрии, Украине практически нечем похвастаться…. Украина потеряла территорию и население, отказалась от рынков и промышленности в обмен на ПРИЗРАЧНЫЕ перспективы и ПУСТЫЕ обещания от воров-поддонков. Большая часть её суперпроектов обернулась пшиком, пожрав время и ресурсы….» С ранку получите по 1000 эвро у кожнее рыло! Ну и шо? получили? Дэбиллы! Буду краток – Финита ла xoxлoкомедия!
3020
Зелёный Гитлер, а ты, кроме зажигательных речей, хоть одно дерево своими руками посадила? Нет. Вот и вся правда о Третьем вечном (зелёном) рейхе.
Серж
Гретый Тумблер опять воняет.
Елена
Предатели своей страны побежали за ста сортами колбасы,ибо как он говорил страшно голодал, теперь нажрались,но страну профукали,а Америка как была лидером,так и осталась,а Роджер как был пид...ром,таким и залышывся.