Поширені помилки, які характерні тих, хто хоче стати веганом
Обществоchangeua.com20 мая 2021

Поширені помилки, які характерні тих, хто хоче стати веганом

Усе більша кількість людей сьогодні дотримується веганської або вегетаріанської дієти, як показує статистика. Однак багато з них припускаються помилок, які можуть звести нанівець користь цього типу харчування.

Як пише The Health Site, не всі правильно дотримуються веганської або вегетаріанської дієти. Розповідаємо про найпоширеніші помилки, пов’язані з цим типом харчування.

1. Не треба плутати веганів і вегетаріанців. Дуже багато людей, які вирішують відмовитися від їжі тваринного походження, не розуміють різниці між веганами та вегетаріанцями. Вегетаріанці – це люди, які не їдять продукти, отримані від вбивств тварин, але цілком сприймають їжу, що є побічним продуктом. До неї належать молоко, а також молочні продукти на кшталт сиру і йогурту. З іншого боку, вегани відмовляються від будь-яких харчів тваринного походження, включаючи й побічні.

2. Брак калорій. У раціон веганів і вегетаріанців входять страви з меншою кількістю калорій, ніж у любителів м’яса. Тому в першому випадку буває важче задовольняти потреби у калорійності. А калорії – це основне джерело енергії для організму, і вкрай важливо не допускати їх дефіциту, як і надлишку. Ось чому вегани та вегетаріанці повинні стежити за тим, чи достатньо калорійним є їхнє харчування.

3. Дефіцит води. Вегани та вегетаріанці активно налягають на клітковину, і їм вкрай важливо пити багато води. Це допомагає клітковині легко перетравлюватися, позбавляючи від газів, здуття і запорів. Вживання харчових волокон важливо взагалі для всіх, але у деяких людей вони перетравлюються з великими труднощами, і ось для чого потрібна вода.

4. Ігнорування небезпеки дефіциту поживних речовин. Дієтологи рекомендують грамотну комбінацію м’ясної та рослинної їжі для адекватного отримання всіх необхідних людині поживних речовин. Але вегетаріанці та вегани м’яса не їдять, а отже, їм потрібно приділяти особливу увагу отриманню вітамінів D, В12, заліза, жирних кислот Омега-3 і йоду. Обов’язково додайте до свого раціону більше їжі рослинного походження з цими поживними речовинами, або вживайте їх у вигляді харчових добавок.

5. Веганство не дорівнює здоров’ю. Багато людей вважають, що всі без винятку веганські та вегетаріанські продукти автоматично корисніші, ніж м’ясні. Так, мигдальне молоко корисне, але не більше, ніж коров’яче. А деякі замінники м’яса можуть бути навіть шкідливими для здоров’я, оскільки містять багато калорій, але менше ключових поживних речовин. Тож варто слідкувати за своїм раціоном, а не сліпо наслідувати будь-яким харчовим трендам.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Какая ностальгия? просто я указываю на логически причино-следстаенные цепочки,а не ту пургу ,что ты тут брешешь, тоже мне .
Елена
Нет у меня западников родственников,нет,и Черновцы не родина ни меня,ни моих предков,ты у нас сто языков и наречий знаешь,вот и переводи, Гугл переводчик тебе в помощь.
Елена
Специально столовую написала, специально,их любви твоей к тому прошлому, учись дурень намеки толстые понимать.
Весёлый Роджер
Переведи будь так ласка, ведь у тобу у сраке е указка? "мы теперь наимося,будемо жэрты" - цэ на буковинском наречии? Шмуля у тоби у В.Вуйках е родичи? А шо за семь рокив ни куда ни пийшли, а тильки скачите як козлы на месте? Шо в следующие СТО рокив поскачите швыдчее? Это ответ ДЭБИЛА тупого для больных шизиков!
-----
Эй настальгильщик ответ дэ?
Весёлый Роджер
Сто раз тебе тут многие писали - не надо свои мечты другим приписывать! Я не виноват, шо ты непривитый и тому не можешь у маске працювати тай миньет брати! Сделай разрез на маске, вокрут разреза вышей свастикой щирую вышиванку! Нацики так и попрут до тебе, на твою "дешёвую" АЗС. Ну туда на травку, у грязную канавку!
Весёлый Роджер
Шмуля, "младой" ты наш дэбил 70-летний, косящий тут пид ДЮЖЕ "младую" 57-летнюю жинку, шо без ластиц тай без трусов! Таки, а не ты ли МУДАК только что писал про свою девственность: «4 копейки тогда,в 1985 электричество было, сколько сейчас?тогда бензин сорок и тридцать копеек было, сколько сейчас? сколько хлеб тогда стоил ,?16 и 20 копеек, сколько сейчас?не хочешь сравнить?газ балон большой 3,50….» Не ты? А кто? Твой напарник по цеху? Таки скажи ему що вин тоже МУДАК, раз даже не читает, шо его коллега-русофоб тут высерает!