Посміхайся на всі 32: вчені поділились користю частої усмішки
Обществоmeta.ua03 июля 2021

Посміхайся на всі 32: вчені поділились користю частої усмішки

Про те, що усмішка робить людину більш привабливішою, знають точно всі. А-от те, що вона є панацеєю майже від усіх хвороб, розповімо вам сьогодні.

Усмішка підвищує настрій. Завдяки ній в крові з'являються ендорфіни, які змінюють рівень щастя, підвищує приплив позитивних думок.

Усмішка як знеболювальне. Вона може діяти як своєрідне болезаспокійливе на організм. Це відбувається знову ж таки завдяки ендорфінам. 

Усмішка знижує тиск. Можливо ви не повірите, але вчені дослідили, що спочатку сміх призводить до збільшення частоти серцевих скорочень і споживання кисню, але за цим слідує період м'язової релаксації, скорочення пульсу і зниження артеріального тиску.

Усмішка зміцнює імунітет. Це пов'язано зі здатністю сміху підвищувати обсяг імунних клітин і антитіл, які борються з інфекціями.

Усмішка зменшує рівень стресу. В ході дослідження коли люди стикалися зі стресовими ситуаціями, то усміхнені добровольці демонстрували нижчу частоту серцевих скорочень, ніж ті, хто не посміхався.

Усмішка поліпшує відносини. Як ми казали раніше, люди з посмішкою на обличчі краще сприймаються оточуючими. Їх вважають більш приємними та  симпатичними. Тому буде легше побудувати взаємні відносини.

Усмішка омолоджує. Насправді  ви виглядаєте молодшими, коли посміхаєтесь, ніж, коли маєте серйозний вираз обличчя. Дослідження це підтвердило:  люди оцінювали вік інших осіб по фотографіях. Ті, хто посміхалися, сприймалися більш молодими.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
УКР
А єто баба на фото или трансгендер?
все было ничего нового
красные бригады википедия
е
Елена, так что с нацизмом на Украине? Кто ответил за организацию и проведение нацистского марша в Киеве?? Ссыкло, где ответ???
трамп
ору ))) просто ору с информации для амеб ))) автору даже СТЫДНО подписаться под этим юмористическом эссе
трамп
Всегда так было испокон веков короли и холопы.... и будет также дальше ВЕЗДЕ В МИРЕ а не только в США ((( чем Россия лучше??? все олигархам принадлежит и их детям заводы компании и пароходы а простому "смерду" зп 20 тысяч рублей а после 30 лет пахоты пенсия 10 тысяч рублей (((
Мойша
Черти мовные ,всё равно останутся чертями мовными,дай им хоть латиницу,хоть кириллицу.
СКОРО ЖДИТЕ КИНО В уКРАИНЕ
В ближайшее время нам покажут кино с трупом. В трупе опознают зеленского. Обвинят кого - понятно! Поднимается жуткая суматоха с боевыми действиями. Настоящщий зеленский пьёт кофе у себя на даче. Скажете такого быть не может? Потому что не может быть никогда? А репетиции подобных сцен уже были. И режиссёр умелый имеется..